واشنگتن – در حال حاضر شما احتمالا بمباران شده است توسط تبلیغات شما اصرار به شرکت در سرشماری سال 2020. میلیون ها نفر در حال انتظار برای انجام درست آن – پر کردن فرم تلفن به مراکز تماس و یا به آن ضربه بزنید صفحه کلید برای پاسخ به سوالات آنلاین.

اما میلیون ها نفر هرگز پاسخ دهند. سرشماری کارگران و گروه های اجتماعی و مقامات محلی در حال ramping تا تلاش ها برای مردم زندگی در ایالات متحده برای شرکت در decennial دفعات مشاهده شده است.

“هر فرد در امریکا سزاوار محسوب می شود گفت: سرشماری مدیر استیون Dillingham.

آنچه که در سرشماری?

سرشماری ملی است تعداد از مردم زندگی در کشور است. آن را انجام داده است و هر 10 سال. دولت صرف میلیون ها نفر برای جمع آوری اطلاعات از جمله ترویج مطالعه و استخدام هزاران نفر به دست کشیدن بر روی درب سعی کنید برای تکمیل این تعداد است.

تعداد مورد نیاز است تحت اساسی و مورد نیاز مردم تحت قانون فدرال برای پاسخ.اطلاعات محرمانه است.

وقتی 2020 آمار شروع و پایان ؟

2020 تعداد آغاز شده Jan. 21 در از راه دور جامعه در آلاسکا است. توسط اواسط ماه مارس “دعوت” بايد به هر خانوار و در مارس 1, سرشماری بعد شکل باید وارد شود با توجه به جایی که شما زندگی می کنند به عنوان از آوریل 1.

در اینجا برخی از تاریخ های کلیدی:

Jan. 21 – اولین کسی است که شمارش از راه دور در آلاسکا

مارس 26 — یادآوری کارت پستال باید شروع به ورود در خانواده

مارس 1 – این آمار روز ملی ارتقاء

آوریل 8 – یادآوری حروف و اشکال برای کسانی که نه در پاسخ شروع به ورود

مارس 9 – سرشماری کارگران شروع به بیرون رفتن در این زمینه به تماس با افرادی که پاسخ نمی

جولای 31 – آخرین روز برای پاسخ برای بسیاری از افراد

چگونه است که در سرشماری استفاده می شود ؟

بسیار در خطر است برای جوامع محلی. سرشماری شمارش استفاده می شود برای توزیع بیش از $860 میلیارد در بودجه فدرال برای مدارس, سلامت, سیستم ها و زیرساخت ها از جمله جاده ها و پل ها.

تعداد دفعات مشاهده شده نیز مهم در تعیین تعداد اعضا به نمایندگی از دولت در مجلس نمایندگان ایالات متحده که می تواند تاثیر یک هیات نفوذ در کاپیتول هیل.

خواهد سرشماری سوال در مورد شهروندی ؟

بررسی برخی از سوالات اساسی از جمله چگونه بسیاری از مردم در حال زندگی در خانواده خود را به عنوان از آوریل 1. آن را نیز می پرسد در مورد نژاد و جنسیت و سن و سال برای هر عضو خانواده است.

یکی از چیزهایی است که نمی توان در قالب یک سوال در مورد شهروندی است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش ناموفق به آن اضافه کنید. حقوق مدنی گروه استدلال می کنند این امر به جلوگیری از برخی از مردم از شرکت در تعداد.

چه جدید در مورد سرشماری?

برای اولین بار شما می توانید با تکمیل فرم آنلاین از طریق تلفن و ایمیل.

این تعداد خواهد بود که برای اولین بار شامل یک گزینه برای بررسی ازدواج همجنسگرایان.

و با فناوری های جدید, اداره آمار خواهد بود قادر به پیگیری که در آن پاسخ آهسته بوده است و اعزام منابع برای افزایش تعداد کسانی که.

چه هستند برخی از نگرانی ها در مورد 2020 سرشماری?

برخی از گروه های نگرانی در مورد پاسخ آنلاین گفت: برخی از مردم به خصوص در جوامع روستایی که محدود و یا بدون خدمات اینترنت.

آنها همچنین نگران امنیت سایبری تهدیدات.

و مخالفان از اضافه کردن تابعیت سوال می گویند حتی اگر آن را نمی خواهد در قالب برخی از مردم هنوز هم ممکن است ترس به پاسخ می دهند.

دیگران نگران بسیاری از جوامع هنوز نمی توان با دقت شمارش شد. ملی NAACP و Prince george’s County در مریلند واصل طرح دعوی در دادگاه شارژ که سرشماری انجام نشده به اندازه کافی به آدرس undercount مسائل و در واقع گرفته شده از مراحل است که می تواند صدمه دیده است که تلاش مانند کاهش تعداد دفاتر و شمارنده.

هنگامی که به آمار تماس با من ؟ چه چیزی را باید انتظار من ؟

تبلیغات در مورد سرشماری دیده می شود و شنیده می شود در سراسر کشور است. در اواسط ماه مارس برخی از مردم خواسته خواهد شد که برای شروع به پاسخ از طریق تلفن و یا آنلاین. هر کس نمی خواهد که دعوت در همان زمان. اگر شما نمی توانید یک و یا اگر شما پاسخ نمی دهند شما یک مقاله پرسشنامه. و اگر شما لازم نیست پر کنید که یک سرشماری کارگر بعد از آن نشان می دهد تا در درب خود را و از آنها بخواهید شما را به تکمیل فرم.

مارس 12 – مردم شروع به دریافت سرشماری اطلاعات در مورد چگونه به پاسخ و خواهد بود “دعوت به شرکت یا آنلاین و یا با کاغذ پرسشنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de