در اینجا که در آن پول برای شهرستان ساراسوتا انتخابات است که از

یک هرالد تریبون تجزیه و تحلیل مالی مبارزات انتخاباتی سوابق نشان می دهد که گرفته شده رو که افتاده پشت در معاشرت اهدا کنندگان

ساراسوتا — ساراسوتا رای دهندگان زیادی برای کشف کردن در این انتخابات شود. سه شهر کمیسیون نژادها و 11 می شود officeholders تلاش برای دریافت پیام از طریق که آنها یکی را انتخاب کنند.

رای دهندگان نمی توانید به وزن تا Aug. 18. یک هرالد تریبون تجزیه و تحلیل مالی مبارزات انتخاباتی سوابق نشان می دهد که چگونه به خوبی نامزدهای آشنائی اهداکنندگان در طول بهداشت جهانی بحران.

نگاهی سابق شهرستان کمیسر جو Barbetta که به دنبال منطقه 2 صندلی.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که سهم کوچک از توسعه دهندگان املاک و مستغلات سرمایه گذاران و معماران و دیگران که اغلب قبل از محلی مقامات منتخب حساب برای بیش از 30 ٪ از $10,360 Barbetta مطرح شده در مبارزات انتخاباتی پر کردن. که بیش از هر نامزد دیگر در هر یک از شهرستان نژادها.

قابل توجه خیرین شامل پت نیل یک توسعه دهنده و حالت سابق سناتور; real estate توسعه دهنده James پل و ساراسوتا معمار کریس گالاگر. هر کمک 200 دلار به Barbetta انتخاباتی.

از ژانویه, District 2 وقت لیز Mathslice خانواده قانون وکیل ساخته شده است یک کمپین صندوق $20,195. بسیاری از سهم او آمده از وکلای محلی به ویژه از ساخت و ساز قانون, وکیل آلن تاننباوم و زمین-استفاده از وکیل چارلز بیلی III.

Mathslice همچنین دریافت برخی از پشتیبانی از چندین ارقام قابل توجه خواهد شد که بدون شک قبل از شهرستان کمیسیون اگر او مجددا انتخاب.

جنیفر Rominiecki رئیس جمهور و مدیر عامل سلبی باغ — همراه با شوهرش رابرت — کمک 400 دلار به Mathslice انتخاباتی. مایکل دمینگ, شوهر سلبی را افسر ارشد عامل وندی دمینگ کمک 200 دلار است. یک طرح سایت به صورت سلبی را به تجدید نظر در طرح جامع به زودی قبل از کمیسیون شهرستان.

A. G. Lafley رئیس خلیج پارک محافظت از این گروه غیر انتفاعی پشت 52 هکتار خلیج پروژه کمک 200 دلار به Mathslice انتخاباتی. Mathslice همچنین خدمت در خلیج پارک محافظت از هیئت مدیره.

دیگر سهم قابل توجه شامل 200 $از Shirley Brown, ساراسوتا کانتی عضو هیئت مدیره مدرسه و 400 دلار از جان و جنیفر Meshad یک توسعه دهنده املاک و مستغلات و توسعه Wayne روبن.

منطقه 1 وقت ویلی شاو به حداقل $1,000 ارزش کمک های مالی او از دریافت پالمر در مرتع پرورش احشام توسعه دهنده هیو Culverhouse. شاو تا کنون مطرح $4,025. اما مبارزات انتخاباتی خود سهم کاهش قابل ملاحظه ای در سه ماه گذشته. او مطرح $1,098 از آوریل.

در ضمن شاو حریف کایل Battie, یک تلویزیون محلی میزبان مطرح شده $10,282 در بیش از یک ماه است. Battie ثبت شده در آوریل 28.

قابل توجه کمک های مبارزات انتخاباتی شامل 200 $از ساراسوتا کمیسر شهر هاگن برودی سابق شهرستان و کمیسر شهر پل Caragiulo سابق کمیسر شهر سوزان Atwell و West Coast, سیاه, تئاتر, گروه تئاتر بنیانگذار Nate Jacobs.

Tech مدیر عامل شرکت دان پترسون در دست از هر کمیسیون نامزد در تمام سه مسابقه است. پترسون که در حال اجرا برای, District 3, اهدا کرده است $50,000 تا انتخاباتی خود را. سوابق نشان می دهد که یکی از پترسون بزرگترین کمپین هزینه شد به مدیر کمپین فرانک DiCicco. DiCicco که فرار ناموفق در برابر County کمیسر مایکل موران در منطقه 1 یک تیز الکترونیک اجرایی فروش.

در منطقه 2, نژاد, Terry Turner سابق کمیسر شهر و استاد امور مالی گرفته شده جمع آوری کمک های مالی قابل توجهی منجر شود. او جمع آوری کرده است $29,598 سوابق نشان می دهد. قابل توجه همکاران عبارتند از سابق کمیسیون کری Kirschner آیلین Normile سوزان چپمن و Mollie Cardamone.

تاجر مارتین هاید شده است که در حال اجرا برای District 2 تا حد زیادی خود بودجه خود را $19,900 کمپین حساب.

نامزد جری چاه وال استریت کهنه کرده است $10,644 دیدن حمایت قابل توجهی از سرمایه گذاران در ویرجینیا نیوجرسی و ساراسوتا. چاه است نیز مقدار قابل توجهی به مبارزات انتخاباتی خود را.

در منطقه 3 مسابقه وکیل اریک ارریو مطرح شده $7,147. راب اعطای غیر انتفاعی مدیر امور مالی کرده است $6,497.

دن کلرمون یک آرلینگتون پارک اقامت و تاجر کرده است $21,555 در کمک های خود را برای منطقه 3 مبارزات انتخاباتی. برخی از قابل توجه همکاران عبارتند از دولت تشکر. مارگارت خوب و دموکرات کمیته اجرایی از ساراسوتا کانتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>