در اینجا به همین دلیل آمریکایی ها نیاز به یک پایه درآمد در طول شیوع کروناویروس

به عنوان تلفات اقتصادی از coronavirus همه گیر به شدت پشتیبانی در حال رشد است به صورت فوری اقتصادی برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که زندگی شده اند طرح میتوانست. یوتا سناتور میت رامنی پیشنهاد کرده است از ارسال یک بار تزریق از 1000 دلار برای هر آمریکایی بالغ در طول بحران در حالی که تهمت مقامات دولت نیز به وزن ایده مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها است.

در حالی که یک بار “محرک چک” هستند یک گزینه — به عنوان آنها بودند که بلافاصله پس از بحران مالی 2008—بسیاری از آمریکایی ها در حال رفتن به نیاز های دراز مدت و حمایت از آب و آمدن طوفان مالی. به جای یک شات تنها پول نقد, تلاش آمریکایی ها خواهد شد نیاز به یک “اورژانس اساسی درآمد”—یعنی هیچ رشته متصل, در ادامه نقدی پشتیبانی شبیه به آنچه که نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ پیشنهاد در کمپین بلیزرز.

در زمان مبارزات انتخاباتی خود یانگ بود هل دادن برای یک “جهانی درآمد اولیه”– یک 1000 $در هر ماه حق برای هر آمریکایی است. ایده این بود که گران قیمت و غیر عملی است. و مملو از پتانسیل عواقب ناخواسته. اما در حال حاضر یانگ مفهوم اصلی با برخی از تغییرات مهم می تواند صرفه جویی میلیون ها نفر از آمریکایی ها از مالی فاجعه است. که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا آن پیدا کردن زندگی جدید از طرفداران l نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز (به عنوان به خوبی به عنوان یانگ خودش). در عین حال UBI لازم نیست به تصویب رسید در شکل اصلی خود را به انجام بسیاری از خوب; به این نیاز نمی تواند به عنوان سخاوتمندانه به عنوان نامحدود حق از $1000 در ماه نه نشانی از آن نیاز به جهانی باشد. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

کنگره باید شروع با یک هدف ابی سود با هدف به خصوص در پایین دستمزد کارگران در مالی خونریزی, مهمان نوازی, خدمات مواد غذایی و صنایع سرگرمی. تمام وقت ساعتی کارگران در این بخش باید حداقل شش ماه از کمک های اضطراری—در گفتن 500 $در ماه.

این هدف امداد رسانی به آمریکایی ها در بزرگترین پریشانی خواهد بود به احتمال زیاد برای دریافت از طریق کنگره به سرعت و بدون یک مسیر انحرافی را طی به ایدئولوژیک logjams که گرفتار اصلی بحث بر UBI. در طول زمان, کنگره می تواند در نظر گرفتن گسترش امداد برای دوره های طولانی تر و بیشتر آمریکایی ها به عنوان fallout امواج از طریق اقتصاد است.

به عنوان آمریکایی ها سر خم کردن در خانه های خود را برای جلوگیری از خطر سرایت رستوران ها و هتل ها و مراکز کنوانسیون شده اند برای اولین بار به رنج می برند عواقب. در منطقه واشنگتن دی سی برای مثال اتحادیه رسمی جان بردمن گفت: محلی وابسته به ABC که 75 درصد از این منطقه مهمان نوازی کارگران در حال حاضر idled و سهم کارگران در حاشیه می تواند تا 90 درصد در عرض یک هفته.

گرفته شده به مقیاس ملی به این معنی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر کار می کنند. اداره آمار کار (BLS) گزارش می دهد که 13.3 میلیون آمریکایی کار در خدمات مواد غذایی از جمله به عنوان آشپز bartenders, waitstaff ظرفشویی و دیگر مشاغل; بیش از 3 میلیون کار به عنوان سرایداران خدمتکاران و housecleaners; و دیگری 500,000 کار به عنوان بلیط داوطلبان ushers و پارک تفریحی پرداختند. و به عنوان آمریکایی ها توقف خرید های کوتاهی مو و یا رفتن به ورزشگاه به عنوان محدودیت را نگه دارید که به معنی سنگین مالی آمار برای 400,000 آمریکایی که به عنوان کار آرایشگری و آرایشگاه; بیش از 300,000 که کار به عنوان مربیان تناسب اندام; و 4.5 میلیون نفر که در کار خرده فروشی.

تعداد کمی از این کارگران می تواند به استطاعت رفتن از یک مدت زمان طولانی و بدون پرداخت. خدمات مواد غذایی کارگران را به طور متوسط $25,580 یک سال و در حالی که آرایشگری کسب درآمد به طور متوسط از $30,190 با توجه به BLS. خدمتکاران و تصفیه خانه کسب درآمد $25,520 به طور متوسط در حالی که “سرگرمی و تفریح و سرگرمی مسئولین” را $23,460. در سال 2020 فدرال خط فقر برای یک خانواده سه دلار است 21,720.

این گروه غیر انتفاعی رفاه در حال حاضر نشان می دهد که بیش از یک سوم از خانواده های ایالات متحده هستند “مایع دارایی فقیر” به معنی آنها لازم نیست به اندازه کافی پول نقد در دست به دیدار سه ماه از هزینه های خانگی. در میان خانواده ها از رنگ است که همچنین نامتناسب نشان داده شده در پایین-مشاغل با دستمزد مایع نرخ فقر است به عنوان بالا که 53 درصد است.

ارائه این کارگران با یک منبع پایدار درآمد در میان مدت می تواند کمک به آنها را نگه دارید برای پرداخت اجاره بها و قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. آن می تواند کمک به دفع ترسناک سختی از اخراج و گرسنگی و کمک به آسیب پذیر جلوگیری از تبدیل به وام دهندگان دیدار pawnshops و دیگر درنده مالی ارائه دهندگان که ممکن است همه بیش از حد مشتاق به سود حاصل از این بحران است.

ابی نیز بیشتر خواهد بود فوری به سادگی از گسترش مزایای بیمه بیکاری به عنوان coronavirus بسته امداد تازگی توسط خانه را انجام دهد. در حالی که 1 میلیارد دلار برای مزایای بیکاری گنجانده شده در این لایحه است که یک مرحله حیاتی بسیاری از کارگران هستند که هنوز هم به احتمال زیاد به از دست اگر آنها به طور موقت idled. اکثر بیمه بیکاری ایالت برنامه های نیاز متقاضیان برای اثبات آنها به دنبال کار مورد نیاز که کمی احساس می کند که تمام صنایع را به سادگی تبخیر برای هم بودن. کارگران نیز باید بیکار واجد شرایط در مقابل به سادگی furloughed از شغل خود. به علاوه آنها باید فایل جدید مزایای هفتگی—بوروکراتیک جزئیات است که حس می کند در شرایط عادی است و نیازی مانع امداد امروز. و در حالی که پیشنهاد کمک ارائه می کنند 500 میلیون دلار در اورژانس اعطای کمک به کشورهای کسانی متحده باید پس از آن نشان می دهد 10 درصد افزایش در نرخ بیکاری به واجد شرایط برای این دلار—ظاهر نوار بالا که می تواند برخی از زمان برای رسیدن به. در این برنامه ها و طرح های پیشنهادی نیست دیدار با خواسته های بی سابقه ای همه گیر. ما نیاز به چیزی بیشتر.

خبر خوب این است که دولت را در آغوش مستقیم کمک به معنی آن ممکن است با اذعان به نقص حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار پیشنهاد شده که تا حد زیادی به نفع مرفه تر کارگران و کسانی که موفق به نگه داشتن شغل خود را.

اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر خواهد شد و بدون شک نیاز به دراز مدت و مداوم توجه است. اما ما نیاز به اقدامات چشمگیر در حال حاضر به بلانت فوری درد در امریکا آسیب پذیر کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>