در اینجا این است که راهنمای شما به کمپینگ در بودجه

بهره وری منقسم زمانی و یا اجاره از موارد گرانتر

صرف $200 به $500 در یک چادر که شما با استفاده از یک بار در سال است هیچ راهی برای زندگی است. به جای در نظر سازماندهی بهره وری منقسم زمانی. دور تا چند دوستدار طبیعت دوستان مایل به قرار دادن برخی از مجموع متعلق به تجهیزات استفاده می شود در طول سال توسط رزرو. چهار زوج حاضر به رها کردن 100 دلار در هر دنده به معنی شما می توانید خشن آن را واقعی خوب است.

یکی دیگر از گزینه است به اجاره spendier همه چیز شما نیاز برای هر گشت. اری ارائه می دهد انواع مختلفی از مسائل برای اجاره از جمله چادر کوله پشتی و کیسه خواب و حتی چیزهایی مانند چکمه های پیاده روی یخ محور فانوس و کوره. (آماده شود هر چند: شما نیاز به چنگال بیش از $100 به $200 سپرده است.)

جاهای دیگر به ارزش چک کردن: Hoigaard را به صلیب کشور اسکی و کفش برفی اجاره و شما می توانید نمره تخفیف عمیق در آیتم های جدید در میانه کوهنوردی در صرفه جو Outfitters بخش است.

انجام برخی از صرفه جویی خرید و تعمیر خود را گران دنده

تعمیر لانه خرگوش و غیره در شرق دریاچه خیابان بسیاری از نام تجاری دست دوم دنده کمپینگ برای فروش. آن را نیز یک محل عالی برای رفتن اگر شما گران موارد. آنها هر چیزی را ثابت از خراب کردن زیپ در کوله پشتی به غفلت چادر که نیاز به یک سوراخ وصله.

بازی آن را دوباره ورزش یکی دیگر از نقطه به شکار به آرامی استفاده می شود ، در حالی که موجودی است که همیشه در حال تغییر, شما اغلب می توانید پیدا کردن و سرد-آب و هوا لباس ماهیگیری میله, تجهیزات ورزشی, کفش اردو تنظیم و تقریبا هر چیزی دیگری شما قیمتها ممکن است نیاز به.

آنلاین, شما اغلب می توانید پیدا کردن معاملات گشت و گذار از طریق Craigslist ads و یا Facebook بازار. همسایه است “برای فروش و رایگان” بخش هر چند شما باید در اب راه رفتن را از طریق برخی از نشانه های توهم و یا داد و ستد کالا در جهت دریافت واقعی چیزهای ارزان.

DIY گه از همه چیز

این شانس خود را برای دریافت hella خلاق خود را با مانده مهارت. آیا شما خود را یک Nalgene آب بطری ؟ در شب پر کردن آن با آب داغ و پرتاب آن را در کیسه خواب خود را. Boom! در حال حاضر آن را به یک تخت خواب گرم. استفاده از خود را growlers به حمل آبجو و آب پاک. برخی از کسانی که شوخی شمع تولد تخمگذار در اطراف ؟ شما می توانید آنها را اگر شما در حال تلاش برای ایجاد یک آتش اردو و موم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای صاف کردن snaggy زیپ. زباله های کیسه های اضافی می تواند به عنوان یک چادر بوش یا پانچو بارانی. شما حتی می توانید وده تا این روزنامه و استفاده از آن به عنوان یک firestarter. تو این MacGruber!

سرمایه گذاری در فردا

گاهی اوقات کمی بیشتر هزینه های در صف مقابل می تواند به شما مقدار زیادی صرفه جویی. در حالی که بسیاری در طول سال پارکینگ عبور شما را به مجموعه ای 30 دلار به 40 دلار آنها را می توان در انواع مختلف از مکان های سراسر کشور—و به حق در اینجا در شهرهای دوقلو. تصور کنید که قادر به استفاده از حامی بسیاری در Bde Maka Ska. دیوانه ،

خارج از منزل, موضوع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>