میراث چای خانه بسته است, اصلی آن, St. Paul محل

“آن بوده است شگفت انگیز دو سال در خدمت شما غذای روح, روح, آهنگ روح جلسات و روح انرژی در چای خانه” Raeisha ویلیامز صاحب میراث فرهنگی نوشت: در نامه منتشر شده دیروز توسط بینش اخبار. “متاسفانه در زمان ما به پایان رسیده و در ژانویه ما در خدمت ما آخرین وعده غذایی قبل از بسته شدن درب به دانشگاه ما محل در خیابان.”

اخیرا در ماه اکتبر گذشته ویلیامز گفت: شهرستان صفحات:

ما در دانشگاه و غربی و این جامعه است که همیشه در حال تغییر و ما در داخل یک ساختمان تاریخی بود که یک کارخانه لبنیات. آن هم با اضافه کردن این قطعه تاریخی و ادغام آن با آینده و ما هیجان زده می شود در اینجا در سنت پل.

فقط چند هفته پس از شهر صفحات بازدید از میراث فرهنگی تبدیل به جامعه فروتنی برای درخواست کمک به نگه داشتن خیابان دانشگاه آجر و ملات عملیات در حال اجرا است. هر چند سخاوت روح سرعت افزایش یافت, بودجه به نظر می رسید سخت به آمده است.

وقتی ویلیامز اعلام چای خانه را بسته او تقویت شده به مشتریان است که بخشی از میراث امضا آیتم های منو مانند روح خود را بال ترش پانچ و بیشتر خواهد شد در دسترس باقی می ماند از خود ما بانک ورزشگاه کیوسک به دارندگان بلیط رویداد. به دنبال آنها را در تلاقی چند خیابان یا جاده اصلی در بخش 134.

متاسفانه St. Paul نقطه فوق العاده مجموعه رکورد و راحت نیمکتها نمی بازحمت حرکت کردن را به مینیاپولیس آرنا حتی به عنوان میراث روح و طعم دنبال هر کجا که بروند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de