سلام Lazerbeak چگونه همه گیر treatin’ ya?

زمان نمی تواند suckier برای آقای منقار (موسوم به هارون Mader) و Doomtree به عنوان آنها فقط منتشر شد آهنگ جدید و اعلام کرد دو ginormous نشان می دهد همزمان با اولین خیابان را 50th anniversary celebration. (همچنین خود بچه ها هستند تعداد انگشت شماری.)

شما نمی توانید یک تولید کننده خوب ، اتمام Lazerbeak خوراک توییتر به دنبال زندگی خود با بچه ها از مدرسه و Doomtree و همچنین هنرمندان دیگر او موفق (Shredders, Polica سوفیا اریس, قلب, استخوان, عفت قهوه ای و طلا جامد) در وقفه. گاهی اوقات عجیب و غریب, معمولا, خنده دار, منقار می داند که چگونه به نگه داشتن مشغول است.

ما صحبت را با او دو هفته/یک هزار سال پیش در مورد موسیقی در حال حاضر در این جهان بیمار و آنچه که واقعا مهم و ارزش خوب نام مرحله.

شهرستان صفحات: تشکر برای گرفتن وقت برای صحبت کنید. این بار عجیب و غریب; قلمرو ناشناخته. چگونه زندگی در Coronatimes برای شما Doomtree خود خانواده ؟

Lazerbeak: شما باید برای شکستن آن را در بسیاری مختلف از سطوح. در ابتدا وجود دارد تروما و استرس و اضطراب که در آن می توانید احساس عجیب و غریب به بحث در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق دلیل آن محدودتر در مقایسه با آنچه دیگران ممکن است رفتن را از طریق. من فکر می کنم همه چیز است, معتبر, چند, و ما باید بحث در مورد این مسائل اگر ما در حال رفتن به از طریق آن دریافت کنید. در خودخواه سطح یا سطح شخصی آن را وحشیانه بود به عنوان یک مدیر و یا در پشت صحنه کسی است که به بلافاصله بهار را به عمل. اول آن که یک زن و شوهر را نشان می دهد و سپس آن را یک پا از تورهای سپس آن را به تمام تورهای… هفته گذشته شده است تقلا برای به تعویق انداختن را نشان می دهد شکل پیام برای برنا مه ریزی مجدد را نشان می دهد حتی اگر هیچ یک از ما می دانیم که این چیزی که در حال رفتن برای پایان دادن به. در سراسر هفت یا هشت هنرمندان هفتاد یا هشتاد مختلف نشان می دهد شده است که در نوع خود از ذهن درآورد.

CP: Yeesh…

LB: آره, شما می دانید, که کار می کنند و آن را متفاوت از زندگی یا مرگ. پس از اولیه سه یا چهار روز آن را نه فقط در موسیقی ما رو رستوران ها و کافه تعطیل. زندگی من حول و هنر و صنعت خدمات پس قلب من می رود به هر کسی که در هوا در حال حاضر.

CP: آن مانند نوشیدن از یک شلنگ آتش از اخبار بد به تازگی.

LB: دقیقا! اما در سمت تلنگر, من فکر می کنم بسیاری از ما در حال تلاش برای پیدا کردن امید در حال تماشای مردم گرد هم می آیند. چک فهم حتی اگر آن است که مربوط به کار یا متن گروه هایی که من در رفتن. “هی انجام همه درست است؟” “فکر کردن در مورد شما.” چیزهای که مورد نیاز است, و آسانسور روح من. من واقعا خوشحال هستم که من اجرا قدردانی تمرین بیش از چند سال گذشته در غیر این صورت من می خواهم از دست دادن من لعنتی ذهن است. من در تلاش برای پیدا کردن به علاوه دو طرف به طور کلی یک کار در حال پیشرفت است اما داشتن یک سقف بالای سر ما خانواده امن است ما فقط یک توله سگ جدید به چند هفته پیش است که یک نعمت غیر مترقبه در نگه داشتن بچه ها پریشان. هر روز یک چیلر. آن را سخت به وای-است-من زمانی که به معنای واقعی کلمه کل صنعت است که رفتن را از طریق آن.

CP: می تواند به شما به من بگویید در مورد نام “Lazerbeak”?

LB: باور کنید یا نه در سال 2000 وجود دارد واقعا نبود این گزینه فقط نورد خود را با نام دولت که آن را به شما رپ رسیدگی است. Lazerbeak در مورد دلیل من و دوستم اسحاق ساکت بودند فقط پرتاب کلمات خنده دار در اطراف چون من تا به حال به آمده تا با یک تولید کننده رسیدگی فوق العاده سریع. آن را فقط گیر کرده ایم. نه بیش از حد طولانی پس از آن رپرهای خواهد رسید از من خواست اگر من به ترانسفورماتور. معلوم Laserbeak یک شخصیت در ترانسفورماتور. من مطمئن هستم که آن را به نحوی پنهان از آن به عنوان یک بچه. در هر صورت من املای من با “الف” با تشکر از خدا و در عین حال برای دریافت یک توقف و دست برداشتن از Michael Bay.

CP: احتمالا ناعادلانه به درخواست, اما آیا شما هر گونه اخبار در خیابان اول/کاخ Doomtree نشان می دهد برنامه ریزی شده برای ماه مه 1 و 2 ؟

LB: تا به این لحظه در زمان اولین خیابان مکانهای تنها فراخوان به لغو مارس و آوریل نشان می دهد. که رسمی. همانطور که در حال حاضر نشان می دهد که هنوز هم در. فکر می کنم من آن را نگه دارید ؟ هیچ. هیچ راهی نیمه اول و یا شاید همه ممکن است رفتن به حتی امکان, اما کسانی که دختران می داند ؟

CP: شما اشاره کردید در Doomtree سایت که این را نشان می دهد و آهنگ جدید (پنج”زنده”), به این معنی نیست که شما در حال نشستن در یک کل آلبوم جدید اما بودند وجود دارد برنامه برای بیشتر نشان می دهد و یا دیگر فعالیت های قبل از coronavirus?

LB: بعد از همه دستپنج سال پیش در حال حاضر که دیوانه است ما از آنچه که ما همیشه انجام داده اند با یک خدمه آلبوم. ما پاک برنامه ما برای یک سال سفر آن واقعا سخت است و به طور کلی پس از آن همه سال می شکند از هم جدا به کار خود, انفرادی, پروژه ها, پروژه های جانبی. این زمان در اطراف ما تصمیم گرفتیم در یک وقفه برای عدم وجود یک کلمه بهتر است. در پنج سال گذشته فرهنگ گوش دادن به موسیقی تغییر کرده است خیلی. ما لازم نیست برای ایجاد یک کل آلبوم ما می تواند فقط یک آهنگ. به طوری که ایده کلی آن [“پنج زنده”]. هیچ فشار و اگر آن را بمکد, ما نمی خواهد آن را قرار داده است. هفت وجود دارد بسیار منحصر به فرد و متفاوت هنرمندان انفرادی با ایده های خود را و هویت خود را که تبدیل به مستقل تر و شخصی هر روز که ما زنده هستیم. این تا حد زیادی به جا به سه و نیم دقیقه آهنگ. من و ببر کاغذی تا به حال برخی از ضربه در اصل از برخی از Shredders چیزهای بنابراین ما راه اندازی یک کمی آویزان در سیسیل سمور کوچک ضبط استودیو لوپ ضرب و شتم و من آن را با توجه به شانس 50/50 آن رفتن در هر نقطه اما خوشبختانه این کار کرده است. ما آن را یک آهنگ در یک زمان.

CP: شما را شگفت زده واکنش به “پنج زنده”?

LB: من و بعد فورا رفت واز خیلی خوب در مدیریت خود انتظارات بیش از سال است که من به طور کامل آماده شده برای “خوب این است که آن را برای ما. نفرت مردم از این هیچ کس را به نشان می دهد و همه ما در حال رفتن به مجبور به گرفتن شغل در آژانس های تبلیغاتی یا چیزی”. من بسیار شگفت زده شد چون من تا به حال ایجاد شده در سر من بدترین سناریو مورد. آره من واقعا دوست دارم این آهنگ اما من هرگز شناخته شده چه قراره چوب. ما ساخته شده آن را بسیار سریع. ما به معنای واقعی کلمه شروع به نوشتن این هفته بین کریسمس و سال جدید و در ماه ژانویه مردم شروع به ارسال بیش از خود آیات تدریجی, ما, میکس و مستر آن را در یک هفته شلاق تا برخی از آثار هنری و قرار دادن آن وجود دارد.

CP: این یک آهنگ بزرگ و Doomtree همواره در برخورد با تنش در آهنگ ها و پنج “زنده” است و تقریبا شیارهای آن.

LB: حق با شماست. از آن رو که Doomtree پرنیان به صورت کاملا خود-ارجاعی. آن را تاریک است. ما را بسیاری از فوق العاده خوشحال می تپد برای شروع با. آن را حداقل یک پیشامد صدا به آن است و من نمی خواهم به صحبت می کنند برای رپرهای اما ما ابزار دارای محور بسیاری در اطراف پشتکار رفتن را از طریق بار دشوار است و این یکی فقط یکی دیگر از گسترش آن است.

CP: بهترین Doomtree آهنگ برای ما قرنطینه ،

LB: این یک سوال بزرگ است. من فکر می کنم “به هیچ وجه” از هیچ پادشاهان زیرا آن را برای تلفن های موبایل مانند یک زامبی شکار میشن و شما می توانید دست کشیدن از هر گونه ویروس در راه خود را. آن را ساخت اعتماد به نفس خود را.

CP: آیا شما فکر می کنم که coronavirus را به طور دائم تغییر چگونه ما چیزهایی است ؟ بسیاری از هنرمندان زنده جریان کنسرت…

LB: آن دشوار است. در سطح شخصی من فقط هرگز واقعا لذت بردم زنده جریان کنسرت. چیزی است که وجود دارد در مورد اینکه در اتاق وقتی که آن اتفاق می افتد و این است که خیلی سخت به از نو خلق کردن. مگر اینکه آن را مانند یک Luther Vandross زنده دی وی دی از ’80s, آن را فقط نمی خوای انجام آن برای من. از کلبی در من عاشق این ایده از تلاش برای پیدا کردن یکی دیگر از گزینه برای افراد, اما من bummed که یکی از ما باید در حال حاضر. اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای را به همه از این کار این است که به مردم اجازه می دهد به نشستن با موسیقی در راه آنها نیست در حالی که. من امیدوارم که ما به عقب بر گردیم به کاهش رول ما کمی و قدردانی از موسیقی کمی بیشتر است. آن را کمی بیشتر از ما توجه است.

CP: آیا هر چیزی Doomtree طرفداران می توانید انجام دهید برای Doomtree? شما حتی به دنبال برای که ؟

LB: این یک سوال بزرگ است. من در تلاش بود به فشار ایده کلی Patreon در سال گذشته با نتایج مختلط در میان خدمه [در مدت کوتاهی پس از این مصاحبه Doomtree در واقع راه اندازی خود را Patreon کمپین]. به نظر می رسد به عنوان اقتصاد چگونه مصرف کنیم تغییرات موسیقی ما تقریبا نیاز به نگاه در موسیقی به عنوان خدمات ما پشتیبانی عمومی مانند رادیو و یا مرکز هنر واکر. من امیدوار به صورت کلی تر جامعه بر اساس بودجه ، این صندوق امداد که اول خیابان هل دادنچیزهایی مانند آن است که جامعه خاص اما بهره مندی بیش از یک هنرمند هستند و آنچه من در تلاش برای قرار دادن سر من در اطراف من به عنوان کار راه من در اطراف این موکول را نشان می دهد.

CP: مسخره توییتر بر اساس سوال. آیا شما تا کنون از ’90s R&B-الهام عینک?

LB: [خنده] من! من با پوشیدن آنها در حال حاضر. آنها بر روی صورت من! من آنها را دوست دارم. همانطور که می دانید مثل شما بچه ها از مدرسه به خانه. روز اول ما راه اندازی یک قلعه فنری در زير زمين دوم به بعد بچه ها موهای خود را به رنگ آبی در روز سه من ترک خورده و اصلاح ریش من برای اولین بار در دوازده سال. من beardless پوشیدن جدید من ’90s R&B عینک به طور کامل آمادگی برای آخرالزمان قریب الوقوع.

CP: صحبت از بچه ها, دختران من دوست دارم “Bangarang” و “اردک خاکستری” و آنها می خواهم به دانستن آنچه که مورد علاقه خود را Doomtree آهنگ است.

LB: خدا که یکی خوب است. من می دانم آن است که سهام جواب اما من باید بگویم “Bangarang” را به عنوان به خوبی به خاطر من خاطرات زیادی از انجام آن, آهنگ, آیا در خیابان و یا مکان در سراسر جهان است که هم احساس که مردم بحث در مورد این است که برای همیشه حک شده بر روی مغز من. وجود دارد هیچ چیز مانند یک پاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>