هی چه معامله با کشتی غول پیکر در اتاق خبر?

سوال بزرگ ، برای کسانی که نا آشنا, مرکز شهر, مینیاپولیس خانه به یک روزنامه با مضمون نوار و رستوران وجود دارد بسیار بزرگ کشتی در داخل. که تقریبا تمام پس زمینه شما نیاز دارید در این یکی.

پاسخ این است که بلافاصله مشهود است چرا که آه هیچ یک از ما می دانید تا به حال خود را در روزنامه صبح تحویل از طریق گاری روپوش دار (و ما می دانیم که حداقل دو نفر زندگی می کنند که در houseboats). دزدان دریایی نیست دقیقا شناخته شده برای خود را در عادات مطالعه ، و به عنوان استار تریبیون را حرامزاده ما به شما اطمینان دهم ما را به فرماندهی ایشان در حال حاضر اگر تنها وجود دارد یکی…

به وضوح مینیاپولیس, روزنامه مضمون نوار در بازار Nicollet باید قبلا یک جنگل انبوه کافه (یا چیزی) ،

“گاهی اوقات من به مردم این استفاده می شود به یک لانگ جان به نقره ایs می گوید:” جن Karon, اتاق خبر معاون مدیر کل. “اما هیچ اصلی آن را به نوار.”

ظاهرا همه رستوران اتاق مضمون خود را برای مطابقت با میانگین روزنامه بخش است. “کسب و کار بخش” به بازار سهام دارای صدای تیک تیک نوار بافی بالای جدول در حالی که “بخش ورزش” است و بسیاری از تلویزیون های صفحه تخت کوک به بازی و SportsCenter و *انگشتان عبور* املا زنبور عسل. دیوار هر اتاق هستند papered پیر با دختر جوان سیاه-و-سفید اخبار بریده دمیده شده و به حدود 10 میلیون درصد, بیش از حد. چهره شخصیت های تاریخی برچسبها ترسناک-بزرگ خیره در شما در حالی که شما می خورید.

هنوز هم: هیچ یک از این توضیح می دهد که چرا وجود دارد (زرق و برق) 32-پا گاری روپوش دار در نوار.

“این” بخش سفر,’,” او توضیح می دهد احتمالا برای زمان میلیون. “آن را ساخته شده است به عنوان یک قطعه مکالمه.” به دنبال هواپیما, قطعات نیز اویزان از سقف. مطبوعات برجسته از قرن گذشته منفجر شده به دیوار اندازه از ویژگی های لوکوموتیو برجسته مانند پیشرفت در بخار سفر و شاهکارهای موتورسواری—اما به عنوان شام, مبارزه با خواندن یک منو این اغلب می رود خود خسته شده اید.

مردم به طور مداوم تصاویر و سوال در مورد قایق اما Karon مهم نیست. محبوب دیگر پرسش ها عبارتند از: انجام bartenders در واقع بالا رفتن از نردبان به بالای دکل? “بله ما مشروب بالا به قفسه وجود دارد. یک طرف از کشتی است که همه single malt اسکاچ.” (برای قسمت کارون می گوید: او را بیشتر از “شش سال قوی” در ساخت آن گذشته دومین پله به خاطر ترس از ارتفاع است.)

اگر مشتریان فورا نمی دانند که چگونه کشتی متناسب در یک روزنامه با مضمون مشترک کارون در واقع می داند. او حرکات به یک موزن (از جمله بزرگ پرتره) از چارلز منسون در نزدیکی درب قرار گرفته در داخل چشم از نوار است.

“منظورم این است که او را به ایران سفر می کند.'”

The Newsroom
990, بازار Nicollet, مینیاپولیس

***

در هی چه معامله با ما در حال مقابله روزمره عجایب تصادفی کنجکاوی و چه–واقعی-fuck رمز و راز در مورد زندگی در شهرهای دوقلو. یه فشار دادن اما تا حدودی بی اهمیت پرسش و پاسخ درباره چیزی می دیدم و یا فکر کردن در مورد در حالی که در ترافیک گیر کرده? ایمیل [email protected]و ما crack تیم تحقیقاتی فقط ممکن است سعی کنید به آن را کشف کردن.

قبلا در هی چه معامله با…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de