استخدام موج در ژانویه به عنوان آمریکایی ها سیل به بازار کار

واشنگتن — استخدام شروع به پریدن کرد در ماه گذشته به عنوان کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده قوی 225,000 شغل تقویت اقتصاد است که چهره تهدیدات از چین, شیوع بیماری های ویروسی در حال انجام تجارت جنگ و مبارزات در بوئینگ.

وزارت کار نیز روز جمعه گفت که یک و نیم میلیون نفر جاری به بازار کار در ماه ژانویه, اما نه همه آنها یافت مشاغل. که هجوم بدان معنی است که بیشتر مردم شد و شمارش به عنوان بیکار و آن افزایش نرخ بیکاری به رقم 3.6% از نیم قرن پایین از 3.5 درصد در ماه دسامبر.

دولت ماهانه شغل گزارش داد که کسب و کار باقی می ماند و با اعتماد به نفس کافی برای حفظ استخدام با سرعت رشد کار شتاب از یک سال پیش. جامد مصرف کننده هزینه های جبران کشیدن از جنگ تجارت و کسب و کار کاهش سرمایه گذاری است.

این کار سود نیز به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شواهد بیشتری برای خود استدلال که اقتصاد در حال شکوفایی خود را در زیر تماشا کنید. دموکراتیک مدعی رقابت به مخالفت با او خواهد شد که مناظره شب جمعه در نیوهمپشایر را در آغوش ضد استدلال: که اقتصاد را از مزایای نامتناسب با بهره گیری ثروتمند آمریکایی است.

اقتصاددانان هشدار داد که یک تکه بزرگ از ژانویه رشد شغلی منعکس موقت افزایش می دهد و از خیلی گرم آب و هوا. شرکت های ساخت و ساز هتل ها و رستوران ها است که بهره مندی از, بهتر, هوای آزاد, شرایط حدود یک سوم از ماه گذشته داشت.

هنوز هم گرفته شده به عنوان یک کل در روز جمعه رشد کار نشان دهنده یک اقتصاد است که نشان می دهد ادامه داد: قدرت 11-به علاوه سال به رکورد طولانی گسترش است.

“در حالی که شرایط آب و هوایی مطلوب به احتمال زیاد flattered چهره تیتر امروز گزارش اشتغال این غذای آماده کلیدی است که شغل رشد همچنان به اجرا در یک جامد سرعت گفت:” نیل Dutta سر از اقتصاد در رنسانس ماکرو پژوهش است.

ژانویه شغل گزارش به نظر نمی رسد به منعکس کننده هر گونه آسیب اقتصادی از کروناویروس که بیمار هزاران نفر در چین بسته فروشگاه ها و کارخانه ها وجود دارد و منجر به بسیاری از کسب و کار بین المللی را به حالت تعلیق عملیات مربوط به چین است. ویروس’ تاثیر به احتمال زیاد بیش از حد در اواخر ماه را تحت تاثیر قرار جمعه شغل داده است.

و نه بوئینگ تصمیم به توقف تولید آن مشکل 737 مکس ظاهر می شود که تاثیر زیادی در ماه گذشته استخدام به دست آورید. اما عواقب آن می تواند شروع به مهار رشد اشتغال در ماه های آینده.

با وجود تند با سرعت از استخدام در ژانویه ساعتی پرداخت تا فقط 3.1% از یک سال قبل از آن در زیر قله از 3.5 درصد در تابستان گذشته هر چند هنوز هم بالاتر از نرخ تورم.

عمومی اعتماد به نفس است که مشاغل فراوان است کمک به متقاعد کردن بیشتر مردم در خارج از نیروی کار برای شروع به دنبال. بسیاری از آمریکایی ها یا با شغل یا به طور فعال به دنبال یک گل رز به 63.4% که بالاترین سطح از ژوئن 2013.

روز جمعه گزارش همچنین شامل, برای اولین بار, داده, در زوج بودند که شامل گسترده تر ارقام در افراد متاهل. به طور کلی نرخ بیکاری برای مردان متاهل شد, 1.7% در ماه ژانویه و برای زنان متاهل 2.1%.

با کمتر از مردم بیکار را انتخاب کنید از بسیاری از شرکت ها نیاز به کار سخت تر برای پر کردن شغل. تریسی Graziani شرکت مالک Graziani چند رسانه ای با شوهرش, لو, می گوید او تلاش برای پیدا کردن کارگران با توسعه وب مهارت در شهر منسفیلد, اوهایو, جمعیت 47,000 یک ساعت از کلیولند و کلمبوس.

بنابراین زن و شوهر باید تصمیم خود را برای توسعه وب سایت متخصص استخدام دانشجو پاره وقت و آموزش او. با کسب و کار خود را در حال رشد آنها را انتخاب. یک اقتصاد قوی به طور معمول قادر می سازد تا شرکت های بیشتری به آموزش کارگران خود را.

“ما امیدواریم که او فارغ التحصیلان او به ماندن در با ما” تریسی Graziani گفت: هر چند بسیاری از grads کالج حرکت به دور.

روز جمعه گزارش اشتغال گنجانده شده است دولت سالانه تجدید نظر از برآورد رشد کار. این بررسی نشان داد که استخدام شد و آهسته تر در سال 2018 و در اوایل سال گذشته از آنچه قبلا تخمین زده می شود. کارفرمایان اضافه 2.3 میلیون شغل در سال 2018 پایین از برآورد قبلی از 2.7 میلیون نفر است.

که در مجموع می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن کمی کمتر به رخ کشیدن در مورد. رشد اشتغال در سال 2018 قبلا در صدر 2016 کل. اما ارقام نشان می دهد که استخدام در هر یک از سه سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی مسیرهای پیاده روی با سرعت در فینال سه سال از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری.

تجدید نظر نیز کاهش فوریه 2019 را به دست آورید از 56,000 فقط 1,000. که تجدید نظر به سختی حفظ رکورد طولانی رگه استخدام آغاز شد که پس از رکود بزرگ و در حال حاضر رسیده 112 ماه.

این گزارش ممکن است کمک به نگه داشتن فدرال رزرو در حاشیه در ماه های آینده. با رشد دستمزد متوسط شرکت ها را کمتر فشار به منظور بالا بردن حقوق و دستمزد در ماه های آینده. که باید حفظ نرخ تورم در چک.

کارخانه استخدام, اما به احتمال زیاد خواهد کند در ماه های آینده توسط بوئینگ تصمیم به تعلیق تولید آن مشکل هواپیمای 737 مکس. یک بوئینگ تامین کننده Spirit Aerosystems گفت: آن را قطع 2,800 شغل. کسانی که اخراج رخ داده است و پس از دولت را بررسی ژانویه شغل گزارش خواهد شد و به احتمال زیاد تاثیر استخدام ارقام ماه آینده منتشر خواهد شد.

هنوز هم تولید کنندگان ریخته شغل در ماه ژانویه برای سومین بار در چهار ماه برش 12,000 مواضع عمدتا به دلیل اخراج در خودرو گیاهان. شرکت به عنوان یک کل را قطع کرده و به شدت در هزینه های خود را بر روی گیاهان و تجهیزات, در بخشی به دلیل تهمت و تجارت در تضاد است. که عقب نشینی در هزینه ممکن است همچنان به مانع تولید کنندگان.

در این میان مصرف کنندگان باقی می ماند اعتماد به نفس در مورد اقتصاد و هزینه به طور پیوسته بهره مندی این صنایع به عنوان رستوران ها و هتل ها و مراقبت های بهداشتی. یک دسته که عمدتا شامل هتل ها و رستوران ها اضافه قوی 36,000 شغل. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اضافه شده بیش از 47,000.

تمام گفته اقتصاددانان پیش بینی می کند که اقتصاد را گسترش خواهد داد و در حدود 2 درصد نرخ سالانه در سه ماه اول سال جاری تقریبا همان است که در آن 2.1% رشد سالانه در سه ماه آخر سال سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im