این حرکت در جریان بوده است برای برخی از زمان بود اما عجله توسط اثرات coronavirus.

ساراسوتا کانتی — دو بسیار محبوب ساراسوتا کانتی امکانات با هم: ماری سلبی باغ گیاه شناسی و تاریخی اسپانیایی نقطه.

این حرکت در جریان بوده است برای برخی از زمان بود اما عجله توسط اثرات coronavirus. تاریخی اسپانیایی نقطه شده بود و قادر به جمع آوری پول به اندازه کافی برای حمایت از آن بودجه عملیاتی یک موضوع تشدید ویروس’ اثرات.

باغ’ هیئت امنا جمعه اعلام کرد که تاریخی اسپانیایی نقطه خواهد بود پیوستن به آن سازمان به عنوان یک همراه و همدم پردیس در تاریخ 1 مه.

ماری سلبی باغ گیاه شناسی را در حال حاضر نمایشگاه هوایی گیاهان جهان, مادری, طبیعت و منطقه ای تاریخ از طریق هر دو شهر پردیس و تاریخی جدید اسپانیایی نقطه سایت.

30 هکتار اسپانیایی نقطه کوچک ساراسوتا خلیج در Osprey منطقه یکی از بزرگترین اسکله حفظ میزبانی بومی فلوریدا گیاهان در دولت است. سایت های باستان شناسی رکورد قدمت 5000 سال است و یکی از بزرگترین دست نخورده و فعالانه سایت های باستان شناسی در این ایالت سواحل خلیج فارس.

برتا پالمر شیکاگو مادری که شد فلوریدا املاک و مستغلات پیشگام و درگذشت در سال 1918 متعلق به اموال است که قادر به رشد پایدار درآمد برای پوشش آن بودجه عملیاتی.

از طریق سواحل خلیج فارس جامعه بنیاد سرمایه گذاری در باور نکردنی, برنامه, اسپانیایی نقطه مدیران با نزدیک شدن به رهبران در سلبی برای کشف امکانات. مکالمات در ماه فوریه آغاز شد اما COVID-19 همه گیر و در نتیجه چالش های مالی ساخته شده چیز ضروری تر.

سواحل خلیج فارس, میراث, انجمن, است که اجرای HSP در حال حاضر به تصویب رسید به عنوان یک سازمان حمایت از ماری سلبی باغ گیاه شناسی.

“آن است که همیشه ما امیدواریم که برای پیدا کردن راه حل برنده-برنده برای سازمان گفت:” علامت گذاری Pritchett رئیس/مدیر عامل شرکت سواحل خلیج فارس جامعه پایه و اساس است. “ماموریت و چشم انداز سلبی باغ و تاریخی اسپانیایی نقطه بسیار سازگار است. و ما با اعتماد به نفس این ادغام اجازه خواهد داد که تاریخی اسپانیایی نقطه برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را به نوبه خود اجازه می دهد ساراسوتا ساکنان و بازدید کنندگان این فرصت را به لذت بردن از دو قابل توجهی منابع فرهنگی برای نسل های آینده.”

سلبی باغ کمتر از 10 مایل به شمال تاریخی اسپانیایی نقطه و با عضویت در پایگاه 14,000 خانواده است “منحصر به فرد قرار به رشد HSP بازدید کننده های نامزدی و وضعیت مالی دور در HSP که 750 عضو خانواده” سازمان گفت.

طی پنج مالی سال شده است وجود دارد یک چرخش مالی در سلبی را در مرکز شهر پردیس, از بین بردن بدهی برای اولین بار در تاریخ آن است. پذیرش رشد داشته است 55 درصد عضویت 67 ٪ به دست آورده و درآمد توسط 70 ٪ است.

سلبی باغ تاسیس شد توسط ماری سلبی که در سال 1971 درگذشت. معروف در سراسر جهان برای آن مطالعه و نمایش بهترین مستند علمی مجموعه ای از ارکیده و bromeliads در سال های اخیر سلبی نیز جذب بازدید کننده با آن موزه زنده عامل مدل است که ویژگی های نمایشگاه چرخش از گیاهان به آثار هنرمندان شناخته شده.

برخی از ایده هایی که سلبی و نقطه مدیران باید آمد تا با عقاب ملک:

• ایجاد مشترک اردوهای تابستانی و کودکان برنامه های آموزش و پرورش;

• ایجاد مفاصل بزرگسالان برنامه های آموزش و پرورش;

• گسترش باغ پروانه شامل تعاملی پروانه خانه;

• ایجاد اتصال بین هر دو دانشگاه با قایق.

“هیئت مدیره در سواحل خلیج فارس میراث ارتباط با دقت بررسی راه های جایگزین برای حفظ تاریخی اسپانیایی نقطه و به اتفاق آرا توافق کردند که داشتن سلبی باغ اتخاذ HSP بهترین مسیر رو به جلو” گفت: Pat توپ, رئیس سواحل خلیج فارس میراث انجمن که قبلا عمل اسپانیایی نقطه. “ما مطمئن هستیم که این حرکت جسورانه اجازه خواهد داد که تاریخی اسپانیایی نقطه به تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود باقی می ماند و یک منبع مهم و جاذبه برای منطقه است.”

با تلاش سازمان های غیر انتفاعی از coronavirus تاثیر ادغام مثل این یکی می تواند تبدیل به بیشتر رایج است در هفته های آینده و ماه. “ادغام ارائه اقتصاد مقیاس است که می توانید با فعال کردن سازمان برای تبدیل شدن به بسیار کارآمد تر و کمک به آنها برای گسترش خدمات خود در مناطق جغرافیایی به نوبه خود در به دست آوردن حیاتی پشتیبانی دهنده و افزایش تاثیر” سازمان گفت.

“ما به طور کامل متعهد به stewarding تاریخی اسپانیایی نقطه میراث با نهایت صداقت گفت:” پائولین Wamsler, مرجعیت و سلبی باغ هیئت امنا.

همه کارکنان در تاریخی اسپانیایی نقطه حفظ خواهد شد و در حال حاضر مدیر اجرایی, جان مک کارتی تبدیل خواهد شد معاون رئیس جمهور از ماری سلبی باغ گیاه شناسی تاریخی اسپانیایی نقطه پردیس.

دو تن از اعضای سابق ساحل خلیج فارس میراث اعضای هیأت مدیره کانون خواهد شد پیوستن به سلبی باغ هیئت امنا.

“ما خیلی هیجان زده به تاریخی اسپانیایی نقطه پیوستن به ما به عنوان ما به همراه پردیس گفت:” جنیفر Rominiecki, سلبی باغ جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما مشتاقانه منتظر به تجلیل HSP تاریخ و شخصیت در حالی که پیدا کردن راه هایی برای ایجاد موقعیت مالی پایدار است. برندگان واقعی در این حال ساکنان شهر ساراسوتا و ساراسوتا کانتی که قادر خواهد بود به بازدید از دو دانشگاه به عنوان بخشی از خود سلبی باغ عضویت.”

تصویب تاریخی اسپانیایی نقطه پردیس تاثیر نیست طرح جامع سلبی در باغ’ محل در مرکز شهر. در این زمان 35 میلیون در سهم در حال حاضر متعهد و به طور خاص محدود برای اهداف مرکز شهر در طرح جامع.

این می تواند شکل را به عنوان بسیاری از کسب و کار سازمان ها و نهادهای دیگر مرتب کردن این دنیای جدید است.

متی Sauer اجرایی سردبیر و مدیر کل هرالد تریبون می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de