Hochhalter: فلوریدا آبکی مکان کرد بنابراین آسمانها

با آن مرداب ها و باتلاق برکه ها و دریاچه ها creeks و رودخانه ها و مصب و البته وسیع خلیج مکزیک و جنوب غربی فلوریدا بسیار آبکی محل.

جاست اسقف موزه علم و طبیعت را اعلام کرده است تا سال 2020 به عنوان آن سال به جشن شگفتی های آب در روی زمین ما و در سیستم خورشیدی ما است. در میان ما آب با مضمون فعالیت ها و نمایشگاه ها “Myakka رودخانه: فلوریدا گنج” یک سری از عکس های مشهور جهان عکاس Clyde Butcher, بر روی صفحه نمایش در حال حاضر از طریق سپتامبر. 6.

آینده این سقوط ما بود باز “آب شدید سفر” است که توسعه یافته توسط Minotaur مارپیچهای و مشهور در صنعت دریایی-زندگی هنرمند Wyland که تبدیل بازدید کننده به قطره از آب به عنوان آنها راه خود را از طریق پیچ و خم از حوزه آبخيز اکوسیستم دریا ،

البته من می شود بی مبالات در نقش من به عنوان مدیر اسقف افلاک اگر من اشاره می کنند که ما در زمستان آسمان شب تشابه جنوب غربی فلوریدا را خیس امور با آرایه خود را از آب مربوط به صور فلکی است که شما می توانید در این زمان از سال از جمله:

• Delphinus دلفین. یونانیان آمدند تا با اسطوره ها در مورد این صورت فلکی است. در یک دلفین بود Poseidon را رسول آورده و دریا پوره Amphitrite به خدا دریا به طوری که او می تواند وو او. از قدردانی Poseidon قرار می گیرد دلفین در آسمان است. در دیگر اسطوره آپولو خدای شعر و موسیقی با قرار دادن یک دلفین در آسمان به دلیل آن ذخیره کرده بود زندگی شاعر Arion که تا به حال شروع به پریدن کرد به دریا از یک کشتی که خدمه توطئه به غارت و قتل او.

• دلو آب حامل. Ganymede زیبا بود Trojan جوانان شد و به کوه المپ در مقدونیه توسط زئوس مبدل به عنوان یک عقاب به جام حامل به خدایان. نزدیکی صورت فلکی عقاب نشان دهنده زئوس در عقاب فرم.

• بزغاله ها بز ماهی. در طول جنگ بین تیتان ها و خدایان جنگل خدای پن که تا به حال پاها و شاخ یک بز هشدار داده است که خدایان در مورد Typhon یک هیولا فرستاده شده توسط تیتان برای از بین بردن خدایان است. برای فرار از Typhon تابه خود را تبدیل پایین بدن به دم ماهی و شروع به پریدن کرد به رود نیل. صورت فلکی است که معمولا به تصویر کشیده شده به عنوان نیمی بز و نیم ماهی.

• برج ماهی (جمع). در همان جنگ بین خدایان و تایتان ها آفرودیت و پسرش اروس تبدیل خود را به ماهی و گره خورده خود را با هم با یک طناب به دور از هیولا Typhon. ستاره آلفا ماهی, همچنین شناخته شده با نام عربی Alrescha (که به معنی “بند ناف”) نشان دهنده گره در طناب.

• Cetus دریا هیولا. اگر چه مدرن کلمه cetacean که می آید از لاتین cetus و یونانی ketos اشاره به نهنگ دلفین ها و porpoises در اساطیر Cetus شد یک هیولای دریا. با توجه به اسطوره الکرسی, ملکه باستانی Aethiopia, bragged که دخترش آندرومدا از همه قشنگ تر بود دریا پوره. این واقعا علامت Poseidon و پوره بنابراین Poseidon ارسال Cetus به تاخت و تاز حومه. اوراکل گفت: پادشاه Cepheus که تنها راه نجات Aethiopia بود به قربانی آندرومدا به Cetus بنابراین او زنجیر دختر خود را به یک صخره در ساحل. به عنوان شانس آن را داشته باشد Perseus عبور بود Aethiopia پس از قتل Medusa دیدم آندرومدا در انتظار سرنوشت او و کشته Cetus قبل از آن می تواند در غذا خوردن شاهزاده خانم. این صور فلکی آندرومدا, الکرسی, Cepheus و Perseus همه در همان بخش از آسمان با ماهی میان آنها است.

• Eridanus رودخانه. Phaethon پسر خدای خورشید هلیوس خواست پدر خود را اگر او می تواند درایو خورشید ارابه در سراسر آسمان برای یک روز. هلیوس به توافق رسیدند اما این پسر نمی تواند کنترل اسب بنابراین ارابه آتشین از کنترل خارج رفت و آمدن بیش از حد نزدیک به زمین و کشتن تمام جمعیت های انسانی و تبدیل مناطق وسیع از زمین به کویر. برای جلوگیری از آسیب بیشتر زئوس کشته Phaethon با رعد و برق پیچ و سوزاندن پسر فرو مانند یک شهاب سنگ به رودخانه Eridanus است که نام یونانی و ایتالیا به رودخانه پو. طولانی و پیچ در پیچ در صورت فلکی Eridanus نشان دهنده هر دو مسیر Phaethon سوار وحشی از طریق آسمان و رودخانه که به او سقوط کرد.

شما می توانید از این صور فلکی و دیگر اجرام آسمانی در کنار پیاده رو نجوم رویداد به میزبانی گروه محلی از اعماق آسمان ناظران ابتدا در غروب آفتاب در فوریه. 29 (جهش روز) در ساراسوتا Audubon جامعه کرفس زمینه 999 مرکز جاده ساراسوتا.

در حالی که ما در موضوع آب اجازه دهید بحث در مورد ماه ما. ماه از دوره های مربوط به آب به دلیل گرانش آن درایو زمین جزر و مد.

شش supermoons رخ می دهد در طول سال 2020 است. یک supermoon جدید است و یا ماه کامل رخ می دهد که زمانی که ماه در حضیض آن نزدیکترین رویکرد به زمین در هر ماه. به یاد داشته باشید که ماه در مدار زمین در یک بیضی یک دایره طوری که فاصله آن از ما متفاوت است در طول ماه. نام فنی برای supermoon است حضیض جفت. (یک جفت است که خط مستقیم تراز سه اجرام آسمانی.)

فاصله متوسط از زمین به ماه است 238,900 مایل است. در طول سال اول supermoon که اتفاق افتاده Feb. 9 ماه بود 223,980 مایل از زمین است. دیگر supermoon فاصله برای سال 2020 خواهد شد در مارس 9, زمانی که ماه خواهد بود 222,081 مایل دور; 9 آوریل 221,851 مایل; 7 مه 224,429 مایل; سپتامبر. 17, 223,828 مایل; Oct. 16, 221,797 مایل; Nov. 15, 222,666 مایل است.

البته نزدیک تر به معنی بزرگتر و روشن تر است. یک supermoon به نظر می رسد به توان 6 تا 7 درصد بزرگتر و 16 درصد روشن تر از معمول در ماه کامل. شما می توانید تفاوت را بگویید ؟ بله مرتب کردن بر اساس. ماه خواهد شد به نظر می رسد قابل ملاحظه ای روشن تر اما نمی خواهد به نظر می رسد بزرگتر است.

در این راه نگاه: اچ نگه می دارد تا 18 اینچ پنیر پیتزا و یک 19 اینچ پیتزا پپرونی 50 فوت از شما. که در آن فاصله شما نمی توانید تفاوت در اندازه دو پیتزا, اما شما می توانید بگویید که یکی پپرونی بر روی آن.

و بازگشت به موضوع آب — از آنجا که این چیزی است که ما در جشن اسقف این ماه: از آنجا که ماه گرانش درایوهای جزر و مد و به دلیل کامل و ماه نو جزر و مد در حال بالاترین و پایین ترین از ماه (کامل و جدید-ماه جزر و مد به نام بهار جزر و مد هر چند آنها اتفاق می افتد هر ماه نه فقط در بهار) و چون supermoons هستند به زمین نزدیک تر از حد نرمال در نتیجه افزایش ماه گرانشی کشش supermoons می تواند ما را به بالاتر و پایین تر از حد نرمال جزر و مد که به نام perigean بهار جزر و مد.

هوارد Hochhalter مدیر افلاک نما در اسقف موزه علم و طبیعت است. در چهارمین شنبه هر ماه او میزبان Stelliferous شب برنامه به جایی که او سهام هیجان, آخرین اخبار از دنیای نجوم و تعجب از ما آسمان شب. اسقف نیز ارائه می دهد KidSpace بشود برای نمرات 1 تا 5 است که طول می کشد محل در ساعت 10:30 صبح در دومین و چهارمین شنبه هر ماه است و در قیمت پذیرش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>