نگه دارید من نزدیک تر کوچک در ایالت مینه سوتا مزایای بیکاری نگه موسیقی

برای 10 دقیقه من بسته چشمان من من فکر کردم این آهنگ تبدیل به 1987 مرده سپاسگزار آمار “Touch of Grey.” در حالی که تصور خودم تبدیل به یک Jerry Garcia, اسکلت نه و تمام.

تکنوازی گیتار آلوده تر می شود در هر زمان. من شروع به تصویر رژیم صهیونیستی است. تیم Walz کوبیدن ریف در Rickenbacker با بی تردید مخزن بر روی صورت خود, فری غلغلک کلید پوشیدن عینک آفتابی بسیار شبیه به شهردار پیت همه به لحن “هی شما ادم سفیه و احمق نیست که شما واجد شرایط برای مزایای بیکاری.”

حدود یک دقیقه از هر حلقه یک هیپنوتیزم دینگ ، دینگ که من امید نیست بل هر بار یک هرزه خدمات به مشتریان می شود coronavirus. و به عنوان من حنجره جلوتر من فکر نمی توانستم ما فقط زوم?

آن زمان من دو ساعت از برگزاری موسیقی به درک من بیچاره dumbass اما من تبدیل شدن به یک برده به شیار, آسانسور سرود زايمان گریه از رفقا. موسیقی جاز ؟ آن بلوز? آن است Boz Scaggs?

شما ببینید خود اشتغالی تالارهای خارج وجود دارد مثل خودم-همه 16 میلیون نفر از ما در سراسر ایالات متحده-آیا واجد شرایط برای مزایای بیکاری به دلیل دریافت این ما ندارد و سرد پارس-سگ کارفرمایان پرداخت به آن برای ما است. بله این یک واقعیت است که dweebs مثل خودم نیست با توجه به زمانی که ما مالیات هر سال از آنجا که پس از شمارش هر تاکو بل نوشتن وجود ندارد و بیشتر brainspace برای chalupa ریاضی.

من تا به حال به ان برای نگه داشتن در روده به صورت فرصتی برای شنیدن Velveeta روشن بینی یک انسان واقعی (که ما در تامین کوتاه مدت هستند این روزها). بسته شدن در در یک ساعت و 44 دقیقه با من صحبت کرد و در نهایت به کسی. او به نظر می رسید smug داشتن یک شغل به عنوان او صرفا یک سرپا نگه داشتن به من یادآوری می کنند که من از دست داده اند و در این بازی از سرمایه داری و نمی خواهد دریافت فراوان ناوگان از پنیر چدار.

لطفا مینه سوتا فقط من هفتگی بیکاری پرداخت $51, خودتان خرید یک بسته جدید از رشته ها و شاید ملوین کارتر به گروه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>