هولمز ساحل مسائل سفارش به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از COVID-19

سفارش به اثر می رود یکشنبه و حمل 250 دلار جریمه در اولین جرم و 500 دلار جریمه برای هر یک پس از آن جرم.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

این هولمز ساحل شهرستان کمیسیون به اتفاق آرا به تصویب رسید فرمان اضطراری در روز پنج شنبه که نیاز به پوشش صورت در کسب و کار.

فرمان می رود به اثر بلافاصله اما اجرا نمی شود تا روز یکشنبه. آن را حمل 250 دلار جریمه در مرتبه اول و $500 در هر بعدی جرم.

اما هولمز ساحل شهردار جودی Titsworth گفت: هرالد تریبیون در روز پنج شنبه نداریم “طرح صدور بلیط.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

بار اجرای او گفت: سقوط خواهد کرد بیشتر به کسب و کار هر چند آنها به دنبال کمک از کد رعایت و اجرای قانون برای افرادی که حاضر به پیروی.

شهر جزیره ماریا آنا نیز بحث در مورد پوشش صورت در جلسه خود در روز پنج شنبه شب اگر چه یک فرمان در دستور کار نیست.

هولمز ساحل را منظور می آید پس از دو روز بحث های داغ در مورد اینکه آیا به دستور ماسک در گاو دریایی شهرستان. روز چهارشنبه شهرستان تایید فلوریدا جراح عمومی سلامت مشاوره ترغیب ساکنان به پوشیدن ماسک, ارسال هشدار فشار به ساکنان’ تلفن های همراه و پخش پیام در رسانه های اجتماعی.

شهرستان کاهش یافته است به پیش نویس یک فرمان الزامی ماسک در کسب و کارهای اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست. اما county کمیسیون ابراز پشتیبانی به اتفاق آرا روز شنبه برای کسب و کار است که دستور ماسک خود را.

در روز پنج شنبه فلوریدا اضافه شده 5,004 موارد جدید COVID-19 آوردن این دولت در مجموع به 114,108. در گاو دریایی شهرستان وجود دارد 70 موارد جدید و یک مرگ.

Titsworth گفت: او شگفت زده شد که این شهرستان نیست و بیشتر برای تنظیم ماسک با توجه به روند رو به بالا از COVID-19 موارد است.

“همه آنها در حال انجام است ‘باید’ نه ‘باید’,” او گفت:.

Titsworth گفت: شهرستان کمیسر کارول Whitmore به نام او در روز پنج شنبه برای ابراز حمایت خود از این شهر فرمان.

در حالی که شهرستان کمیسیون استدلال کرد که گاو دریایی شهرستان کلانتر ریک چاه را پشتیبانی نمی کند و یا اجرای یک ماسک منظور Titsworth گفت: هولمز ساحل منظور حمایت رئیس پلیس ویلیام Tokajer.

منظور خواهد شد و حداقل 60 روز مگر اینکه تمدید و کمک های مالی برخی استثنا تحت شرایط خاص.

Titsworth گفت: به منظور ملاقات با کمی مقاومت در روز پنج شنبه و که اکثر پیام ها به او و شهرستان کمیسیون مثبت بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>