هولمز ساحل پارکینگ فرمان شکل می گیرد

در صورت تصویب این فرمان آمده می تواند بدون هیچ هزینه اضافی به ساکنان.

فرمان به بازگرداندن برخی هولمز ساحل پارکینگ با اجازه آمده می تواند بدون هیچ هزینه ای به ساکنان.

و کسانی که آن را نقض کند در نهایت ممکن است مجبور به پرداخت بیشتر در پارکینگ استنادی هزینه.

در فرمان اول خواندن در جمعه شهرستان در کمیسیون به اتفاق آرا ابراز پشتیبانی برای استفاده از بلیط پارکینگ درآمد برای پوشش هزینه های مسکونی مجوز.

آنها همچنین شناور ایده از 50 درصد افزایش به پارکینگ نقض هزینه از $50 به 75 دلار. که تغییر نمی خواهد اثر را تحت فرمان فعلی اما می آیند و در یک جداگانه به بحث در جلسات آتی.

“من شنیده ام که نظرات مانند” آه من پرداخت می شود $50 برای رفتن به یک کنسرت گفت:” کمیسیون معاون صندلی کارول Soustek. “من فکر می کنم ما نیاز به بالا بردن هزینه برای قرار دادن یک کمی بیشتر از خرج کردن به آن.”

فرمان بازیابی 619 از 1100 حذف فضاهای پارکینگ های مسکونی مجوز بین 9 صبح و 5 بعد از ظهر و پس از آن ساعت مجوز مناطق خواهد بود برای عموم.

شهر حذف فضاهای پارکینگ در اواخر ماه مارس با استناد به شکایت از littering و خاطی که به شدت کاهش یافته است زمانی که سواحل بسته شد با توجه به COVID-19. حذف لکه کاهش یافت و در یک چهارم مایل از ساحل و دسترسی به اختصاص 45 درصد کاهش.

در حالی که فرمان نمی طلسم کردن هزینه برای ساکنان هولمز ساحل, رئیس پلیس ویلیام Tokajer تخمین زده می شود این امر می تواند بین 15 $و $20. به جای زمان “بدون پارکینگ نشانه” در مورد هزینه $2,400, او گفت:.

“ما در حال صحبت کردن در مورد $20 در هر فرد قادر به پارک در جلو خود را حیاط گفت:” کمیسر کیم راش. “من فکر نمی کنم ما نیاز به اضافه کردن به ساکنان بار نیاز به نیکل و سکه آنها را به مرگ است.”

کمیسیون همچنین پشتیبانی از این ایده از شش ماه “دوره آزمایشی” و پس از آن کمیسیون می داد اجرای ساعت.

پس از شش ماه این کمیسیون می تواند از نظر گسترش اجرای ساعت به 24/7. اگر چه کمیسیون تنظیم نشده تاریخ انقضا برای زمان فرمان آنها موافقت کردند به این مسئله دوباره — به احتمال زیاد در تاون هال — قبل از پایان سال است.

هولمز ساحل مقیم Jayne Christenson گفت: حذف پارکینگ خیابان تا به حال یک “اکثریت تاثیر مثبت در خیابان های مسکونی و کیفیت زندگی” برای کسانی که زندگی می کنند در نزدیکی ساحل با استناد به تراکم کمتر و فضایی آلودگی است. او مورد علاقه 24 ساعته اجرای مجوز پارکینگ.

“خیابان های ما در حال حاضر یک بار دیگر روشن است که من را دیده اند و نه برای 10 سال” گفت: Christenson که در حال اجرا است برای شهرستان کمیسیون در ماه نوامبر.

ساکن دیوید Cheshire همچنین پشتیبانی 24 ساعته اجرای.

“9-5 حد واقعا به ما اجازه می دهد تا ساکنان به دیدن غروب آفتاب و یا به دیدن آتش بازی و این در واقع باعث می شود آن را پیچیده تر,” او گفت:.

Tokajer گفت: موجود 9 صبح تا 5 بعد از ظهر محدود خواهد کاهش فشار در اداره پلیس است.

اگر اجازه اجرا 24/7 او گفت: ساکنان را مجبور به درخواست اداره پلیس به اجازه مخصوص برای مهمانان خود را به پارک بدون مجوز و پلیس را به طور موقت به قرار دادن کیسه های بیش از پارکینگ نشانه.

ساکن سابق شهر کمیسر ریک هرست اشاره کرد نگرانی های حریم خصوصی با این رویکرد است. هرست نیز در حال اجرا برای شهرستان کمیسیون.

“من نمی خواهم به پلیس بگویید هر زمان که من دوستان را,” او گفت:.

قبل از تصویب این فرمان را به خواندن دوم با آگهی جلسه عمومی در اواخر این ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>