صفحه اصلی قرنطینه برای مسافران اقدام به خرید زمان به عنوان ویروس جدید گسترش

در بازگشت از چین در هفته گذشته, Dr. Ian Lipkin قرنطینه خود را در زیرزمین خانه خود را. همسر خود را در حال حاضر قرار می دهد مواد غذایی خود را بر روی پله ها. او را اجرا کنید و از چیزهایی که به سازمان دیده بان در Netflix بکشد. در ساعت های عجیب و غریب او پیاده روی در پارک مرکزی نیویورک نگه داشتن 10 فوت دور از دیگران است.

Lipkin است که در میان صدها نفر از مردم در ایالات متحده و هزاران نفر در سراسر جهان که اگر چه نه بیمار زنده در نیمه داوطلبانه قرنطینه در خانه. با توجه متمرکز در قرنطینه کشتی های کروز و آسمان قرار دارد در آمریکا و پایگاه های نظامی آن در خانه های خود را تا حد زیادی متوجه فرار.

آنها بیش از حد, کارشناسان می گویند, نقش بسیار مهمی در کاهش گسترش جدید بیماری ویروسی در حال حاضر به نام COVID-19.

اکثر موارد و تقریبا تمام مرگ و میر بوده است در سرزمین اصلی چین است. در سراسر جهان مقامات اصرار دو هفته از خانه قرنطینه و علامت نظارت برای مسافران بازگشت از وجود دارد.

این تنها ابزار آنها.

“ما هنوز نمی باید واکسن و ما اصلا تایید مواد مخدر برای پیشگیری از بیماری و یا درمان بیماری است. بنابراین همه ما باید انزوا است” گفت: Lipkin که هدایت دانشگاه کلمبیا مرکز عفونت و ایمنی.

یک متخصص ویروس شکارچی Lipkin دعوت شد تا با مقامات بهداشتی برای کمک به ارزیابی خطر ناشی از COVID-19. او کار مشابه در چین در طول شیوع سارس در سال 2003.

“این است که من برای بار دوم در slammer است,” گفت: Lipkin که صرف زمان در قرنطینه و سپس. او به پایان خواهد رسید و خود را حبس شنبه جشن با مارتینی خشک ،

اعداد در صفحه اصلی قرنطینه دائما در حال تغییر و سخت به سنجاق کردن. ایالت نیویورک به عنوان مثال دریافت کرده است که نام بیش از 350 که به تازگی از سرزمین اصلی چین است. ادارات بهداشت محلی در حال نظارت بر آنها توصیه شده برای کسانی که بدون شناخته شده قرار گرفتن در معرض ویروس.

دولت ایالات متحده راهنمای مرتب کردن مردم به بالا-متوسط و کم خطر گروه و مشاوره برای هر گروه اما ادارات بهداشت محلی را در اختیار چگونه به انجام قرنطينه.

مقامات در تایوان باید جریمه کسانی که با نقض قرنطينه اما تا کنون مقامات ایالات متحده با تکیه بر مردم و احساس مسئولیت هر چند آنها باید قدرت را به منظور قرنطینه و کمک گرفتن از پلیس برای به اجرا درآوردن آن است. شکستن یک قرنطینه سفارش بزه در اکثر متحده است. نقض فدرال قرنطینه سفارش می تواند به معنای جریمه و زندان.

بعضی از آنها خود قرار داده و در قرنطینه و بدون دستور از مقامات بهداشتی. در هایلند, ایندیانا کن و آنی Zurek به پایان رسید 15 روز از خودخواسته صفحه اصلی قرنطینه پنج شنبه.

“ما هم به عنوان یک زن و شوهر” کن Zurek گفت. “من نمی توانم فکر می کنم از هر فرد دیگری من می خواهم می خواهم به صرف در قرنطینه با هم.” خود را حبس شد و پس از بازگشت زود هنگام از سفر به چونگ کینگ, چین, برای دیدار با جدید خود را داشتند. کن Zurek یک زن 63 ساله بتن صاحب کسب و کار به عنوان خوانده شده بود تا بر روی ویروس و افزود: 15 روز به قرنطینه “از آنجا که من یک پسر پیشآهنگی همیشه در تلاش برای تهیه و انجام کار درست است.”

پت Premick 57 ساله مربی اجرایی که زندگی در چین شده است در خود قرنطینه در منطقه پیتسبورگ پس از بازگشت به ایالات متحده در اوایل این ماه. روز جمعه او گفت: او دو روز باقی مانده است.

برای مشغول نگه داشتن او انجام شده است پازل خواندن کتاب و صحبت کردن با دوستان خود در چین که در حال رفتن را از طریق همان چیزی که. از آنجا که وجود ندارد بسیاری از مردم در منطقه که در آن او را برای ماندن او طول می کشد پیاده روی های گاه به گاه. دوستان ترک کرده اند تا مواد غذایی برای او در خارج که او پس از بازخوانی آنها راه رفتن به دور.

“من تکان دادن از پنجره,” او گفت:.

در سیاتل بهداشت عمومی کارگران خرید مواد غذایی برای اطمینان از ماندن مردم در حالی که در خانه قرنطینه آوردن یک فرد زغال اخته موز و نرم کننده مو. شخص دیگری محدود به یک اتاق متل در خواست و دریافت فوری قوری برای گرم سوپ. وزارت بهداشت کارگران مطمئن شوید که مردم باید از Wi-Fi به طوری که آنها می توانند به کار و ماندن متصل به خانواده است. آنها را به ترتیب تماس با مشاوران برای کسانی که با اضطراب است.

چند صد بازگشت مسافران در حال دور ماندن از دیگران در حالی که آنها نظارت بر علائم خود را در سیاتل King County, که در آن در بخش بهداشت و درمان صرف در مورد $200,000 یک هفته در تلاش برای مهار این ویروس.

“این یک کمی دیوانه در حال حاضر,” دکتر گفت: Meagan کی که سر پادشاه شهرستان را مهار کردند.

در هند مقامات بهداشتی توصیه کرده اند که 28 روز خانه قرنطینه برای بازگشت مسافران بسیار طولانی تر از دو هفته دوره کمون پذیرفته شده در جاهای دیگر. در کرالا دولت در جنوبی نوک هند با سه تایید موارد COVID-19 بیش از 2,300 مردم قرنطینه در خانه. به آنها گفته شود به خواب پوشیدن پزشکی ماسک و تماس تلفنی اگر آنها احساس می کنید و هم بزنید ،

“آن را کاملا خسته کننده به در اتاق خود را برای 28 روز,” دکتر گفت: Amar Fetle که سران پاسخ در کرالا است.

در Nordmaling, سوئد صاحبان یک رستوران چینی گفت: آنها به دنبال مقامات بهداشتی’ دستورالعمل توسط داوطلبانه quarantining خود را پس از سفر به چین است. آنها در حال بسته شدن رستوران خود را تا فوریه. 27.

“این است که برای محافظت از خودمان و مشتریان” استانیسلاو خدمتکار گفت: روزنامه آفتونبلادت. او اجرا می شود رستوران با همسرش, ژو Weixiang. “من شده اند بسیار زیادی از واکنش های مثبت از مردم در این منطقه که فکر می کنم این خوب است ما مسئولیت ما است.”

در شانگهای چین, صفحه اصلی قرنطینه برای روزنامه نگار مایکل اسمیت از استرالیا بررسی های مالی, روزنامه, زمانی شروع شد که او در بازگشت از سفر به هنگ کنگ.

“تصور من این است که چگونه زندان باید احساس” اسمیت گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس روز جمعه دو روز به 14 روز حبس. اسمیت می توانید در خانه کار می کنند اما هیچ بازدید کننده مجاز و نگهبانان نظارت تنها ورود به مسکن محلی که او زندگی می کند. او را در پیدا کردن “عجیب و غریب راحتی” نه نگرانی در مورد قرار ملاقات ها و پوشیدن شلوار مسیر در تمام طول روز. “من این درمان به عنوان یک فرصت نادر برای خواندن برخی از کتاب های شراب خواری تماشای برخی از Netflix سری و گرفتن برخی از بقیه.”

اسرائیل وزارت بهداشت در روز یکشنبه تمدید دو هفته خانه قرنطینه برای افرادی که از سرزمین اصلی چین شامل کسانی که به تازگی به صرف زمان در تایلند, مالزی, سنگاپور و هنگ کنگ است.

در نیویورک Lipkin می یابد در COVID-19 شیوع پژواک از فیلم “سیندرلا” که او رئیس علوم مشاور. او شنیده است این فیلم دارای محبوبیت جدید به دست آورد و او امیدوار است مردم در حال یادگیری از آن, شستن دست های خود را و گوش دادن به مقامات بهداشت عمومی.

او خود را طول می کشد متوسط دو بار در روز و گزارش از طریق ایمیل به افسر پزشکی در دانشگاه کلمبیا است که به کارگردانی او را به خانه بردهاند. بر خلاف دیگران در وضعیت او قادر به ارسال یک سواب نمونه از پشت بینی و گلو به آزمایشگاه برای آزمایش ویروس. نتیجه منفی بود. هیچ ویروس.

او با استفاده از یک دوچرخه ورزش اما از زمانی که او کار می کند.

“وجود دارد کار بیشتر از من احتمالا می تواند انجام دهد چرا که نه تنها من در حال اجرا در این آزمایشگاه در کلمبیا و نوشتن و برخورد با رسانه ها اما من همچنین برنامه های در حال اجرا در چین,” او گفت:. “من گرفتن مقدار زیادی از خواب است.”

Lipkin و همسرش, کاترین لوئیس در حال نگه داشتن خود را حس شوخ طبعی است. “همسر من فوق العاده است,” او گفت:. “او را به شام برای من و ترک آن را بر روی پله ها و می گویند,” من قرار دادن آن را در اینجا, بنابراین من لازم نیست به شما cooties.’

“من تا به حال شنیده اصطلاح “cooties’ احتمالا در 50 سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im