مدرسه خانه تیم برنده محاکمه ساختگی مسابقه 2 سال در یک ردیف

12th قضایی مدار در ساراسوتا کانتی میزبانی سالانه 12 قضایی مدار دبیرستان محاکمه ساختگی رقابت در فوریه. 8.

مدار قضات ریاست محاکمه ساختگی دور در حالی که اعضای نوار محلی قضاوت در این رقابت است. Invictus حمایت آکادمی در زمان نقطه بالا برای سال دوم در یک ردیف غالب بیش از ریورویو بالا و گاو دریایی مدرسه برای هنر.

وکیل ماریا Gerber از گربر قانون بهبهان است این تیم مربی است. Gerber به دانش آموزان معرفی به نظام حقوقی با کمک به حرکت آنها را از طریق دادگاه بسته که شامل قسم خورده اظهارات نمایشگاه و حقایق پیچیده که منجر به قانونی مشکل است. دانش آموزان توسعه تفکر انتقادی و کار تیمی و اساسی محاکمه مهارت. دانشجویان شد و مربی در جنبه های فنی از محاکمه کند و همچنین در هنر حمایت قوانین از شواهد اخلاق و حرفه ای. این تیم شاهد با تمرکز بر خصوصیات افراد آنها به تصویر کشیده شده از جمله واقع بینانه لهجه و شهادت عاطفی. هر شاهد باقی مانده در شخصیت در طول هر دور.

یک وکیل محلی گفت: دانش آموز دبیرستان وکلای باید “رفتن به مدرسه قانون در حال حاضر” را به عنوان مهارت های خود را به مراتب بیش از خود را زمانی سنین و سطح آموزشی. دیگری وکیل شده است که قضاوت برای بیش از 10 سال اظهار نظر که Invictus تیم بهترین بود او را دیده است.

دادگاه جنایی اقدام در برخورد با آتش سوزی که در زمان ساختگی دانشگاه. شاهدان برای هر دو طرف شد و به نام پس از دراماتیک باز کردن اظهارات و دادگاه به این نتیجه رسیدند با قانع کننده بسته شدن استدلال.

— ارسال شده توسط الیزابت اونز

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>