امنیت Waives پیمانکاری قوانین مرزی دیوار

سن دیگو — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن را صرف فدرال پیمانکاری قوانین به سرعت ساخت یک دیوار در مرز ایالات متحده و مکزیک.

وزارت امنیت داخلی گفت: waiving تهیه مقررات اجازه خواهد داد که 177 کیلومتر (283 کیلومتر) از دیوار ساخته شده با سرعت بیشتری در کالیفرنیا و آریزونا و نیومکزیکو و تگزاس. 10 بخشیده قوانین شامل الزامات مورد نیاز برای داشتن رقابت باز توجیه انتخاب و دریافت پیوند از یک پیمانکار قبل از هر کار می توانید شروع.

این اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ است که ورزش قدرت تحت یک سال 2005 قانون است که به او جارو قدرت به چشم پوشیدن از قوانین برای ایجاد مرز موانع.

“ما امیدواریم که به سرعت بخشیدن به برخی از ساخت و ساز است که رفتن در امتداد جنوب غربی مرز” گرگ گفت: فاکس اخبار کانال “فاکس و دوستان” در روز سه شنبه.

دبیر تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را صادر 16 پوشی و جورج دبلیو بوش رئیس جمهور صادر شده و پنج اما روز سه شنبه اعلام نمرات اولین بار است که چشم پوشی اعمال فدرال تهیه قوانین. قبلا آنها استفاده می شود به صرف اثرات زیست محیطی بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این انتظار چشم پوشی اجازه خواهد داد که 94 مایل (150 کیلومتر) از دیوار های ساخته شده در این سال, در آوردن جمهوری خواه رئیس جمهور نزدیک به تعهد خود در حدود 450 مایل (720 کیلومتر) پس از به دست گرفتن و آن را یکی از برترین های داخلی اولویت است. آن گفت: دیگر 83 مایل (133 کیلومتر) تحت پوشش چشم پوشی ممکن است ساخته شده در این سال است.

“رئیس جمهور تحت رهبری ما ساختمان بیشتر دیوار سریع تر از همیشه قبل از” این گروه در بیانیه ای گفت.

حرکت است و انتظار می رود به جرقه انتقاد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تجاوز قدرت خود را, اما چالش های قانونی شکست خورده اند. در سال 2018 یک قاضی فدرال در سن دیگو را رد استدلال کالیفرنیا و حمایت از محیط زیست گروه که دبیر قدرت های گسترده ای باید تاریخ انقضا. یک دادگاه تجدید نظر تایید حکم سال گذشته است.

کنگره به وزیر قدرت را به چشم پوشیدن از قوانین در مناطق بالا گذرگاه های غیر قانونی در سال 2005 در یک بسته اضطراری هزینه برای جنگ در عراق و افغانستان و استانداردهای حداقل برای دولت صادر شده و کارت شناسایی. سنا تصویب آن به اتفاق آرا با پشتیبانی از, جو بایدن, باراک اوباما و هیلاری کلینتون ، خانه گذشت آن با حمایت هر دو حزب; سپس-Rep. برنی ساندرز علیه آن رای دادند.

چشم پوشی می شود منتشر شده در دفتر ثبت فدرال درخواست برای پروژه های که لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده خواهد جایزه در شش نه گشت مرزی بخش در مرز مکزیک: سن دیگو و ال سنترو در کالیفرنیا; یوما و توسان در آریزونا; El Paso که دهانه جدید در مکزیک و غرب تگزاس و دل ریو, Texas.

دولت گفت: چشم پوشی اعمال خواهد شد به پیمانکاران که در حال حاضر بررسی شده است. در ماه مه ارتش و سپاه به نام 12 شرکت به رقابت برای پنتاگون بودجه قرارداد.

ارتش سپاه است که وظیفه اعطای $6.1 میلیارد دلار است که وزارت دفاع منتقل شده برای ساخت دیوار در سال گذشته پس از کنگره به مغلوب ساختن پیشی جستن تنها کسری از پول است. دولت قادر بوده است به صرف پول در طول چالش های قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im