فورت کالینز کلرادو — James Anderson این ماجرا یک pocketknife عمق زمین زرد string کشش از رسیدگی به آن گره خورده بود به او شل و ول چادر سبز.

“من فکر می کنم که می خواهید نگه دارید و او گفت:” به عنوان یک تند باد لرزاند پارچه. “من امیدوارم که از آن خواهد شد. من فکر می کنم آن خواهد شد.”

همه در اطراف او ده ها تن از مردان و زنان بودند به طور مشابه با استفاده از موقت سهام و طناب برای تقویت چادر خود را. دیگران انباشت اشیاء بدست آمده تا خود را ناچیز وسایل را windbreaks به عنوان یک طوفان هوا قطره به 10 سانتیمتر برف در این شهر تاریک آسمان است.

برآورد 553,000 مردم تجربه بی خانمانی در هر شب در ایالات متحده خطرناک وضعیت زندگی که در حال تشدید شیوع کروناویروس. در میان همه گیر بسیاری رانده شده اند به پناهگاه یا encampments مانند این یکی در زمینه یک شهر متعلق به مرکز تفریح و سرگرمی. اما طرفداران می گویند راه حل های واقعی مورد نیاز-و نه موقت, موقت مسکن — و در حال هشدار فدرال رهبران است که ملت را تنها باقی می ماند به عنوان سالم به عنوان آن کمتر خوش شانس ساکنان.

مقامات بهداشت عمومی و طرفداران برای بی خانمان ها را برای دهه ها هشدار داد که زندگی مردم در خیابان ها به طور کلی مریض تر و آسیب پذیر تر از بسیاری از آمریکایی ها. اما شیوع کروناویروس است با چکش که نقطه خانه مرگبار با جدیت: حداقل 27 نفر دچار بی خانمانی که در حال حاضر مرده در شهر نیویورک مرکز ایالات متحده شیوع آن حدود 14000 فوت کرد که از روز شنبه و یا نزدیک به یک سوم از این کشور مرگ و میر.

چالش خواهد شد به احتمال زیاد بدتر کارشناسان می گویند به دلیل 22.2 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در پی ملی نرسیده است.

“ما یک بیماری همه گیر گذاشته و بیش از یک بیماری همه گیر. ما یک وضعیت که به طور ناگهانی در مقابل ذهن مردم, چرا که آنها درک می کنند که سلامت خود را همسایه بسیار زیاد است تاثیر بر سلامت خود گفت:” کمیسر Kenneth Hodder غربی فرمانده منطقه برای نجات ارتش این کشور بزرگترین غیر اجتماعی دولت ارائه دهنده خدمات با 7,600 سایت های سراسر کشور.

طرفداران برای افرادی که دچار بی خانمانی گفت: آنها نا امید در سرعت آهسته واکنش بسیاری از آنکه دولت فدرال بودن بیشتر علاقه مند به نجات وال استریت از خیابان اصلی به خصوص از آنجا که اکثر خدمات ارائه شده در سطح محلی و به شدت وابسته به موسسه خیریه و مالیات فروش.

بیشتر به مسائل پیچیده بی خانمان, افراد ممکن است از دست فدرال محرک چک و مزایای دیگر ارائه شده در صورتی که هیچ آدرس ثابت که در آن برای دریافت ایمیل.

حدود 17 نفر از هر 10000 آمریکایی ها تجربه بی خانمانی, با توجه به اتحاد ملی برای پایان دادن به بی خانمانی یک حزبی سازمان مستقر در واشنگتن از کسانی که حدود 33 درصد خانواده ها با فرزندان.

دستورالعمل های فدرال برای کمک به سرعت گسترش coronavirus تماس برای افرادی که دچار بی خانمانی به هم بود در پناه بزرگ “جمع” پناهگاه مانند مراکز تفریحی و یا سالن و یا در encampments مثل یک در فورت کالینز. کسانی که اقدامات ارزان تر هستند و در کوتاه مدت نسبت به تامین مسکن مناسب.

در فورت کالینز مسئولان شهرستان و چندین سازمان غیر انتفاعی را تبدیل به یک مرکز تفریحی در لبه از شهر تاریخی در مرکز شهر به یک پناهگاه برای تا 200 مردان و زنان است. آن را به یک محل که در آن آنها می توانند دریافت رایگان سه وعده غذا در روز در حالی که مقامات بهداشتی خود را متوسط و ریاست شستن دست ها در ایستگاه ها و خیط و پیت کردن توالت. آنها را تشویق به خواب داخل اگر چه هنوز هم بسیاری ترجیح می دهند چادر خود را.

“به جای متفرق کردن مردم به سایه در جهانی همه گیر ما آنها را در اینجا در مقابل ما گفت:” هالی LeMasurier است که کمک به مدیریت فورت کالینز پناهگاه.

هر کسی با استفاده از این پناهگاه از جمله کسانی که در نشان دادن علائم و انتظار نتایج آزمون رایگان است برای آمدن و رفتن. کارگران را تشویق مشتریان برای حفظ و اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک حتی زمانی که نه در داخل.

هدف این است که به سرعت گسترش شیوع و کمک به صرفه جویی در زندگی می کند. مردم دچار بی خانمانی به طور کلی عدم دسترسی کافی به امکانات بهداشتی از قبیل سینک ظرفشویی برای شستن دست های خود را در, و اغلب موجب جمع شدن در گروه و یا در اتوبوس های شهر در حالی که همچنین در حال حرکت در اطراف به طور منظم.

در شهر نیویورک, عکس های هوایی از جرم تدفین بلامعارض بدن برداشت بین المللی عناوین خبری هفته گذشته است. این شهر به طور معمول در حدود 25 بلامعارض اجساد دفن شده در جزیره هارت هر هفته اما شیوع کروناویروس شتاب گرفته است که به دو ده روز است. مقامات نبودند بلافاصله قادر به می گویند که چگونه بسیاری از این اجساد متعلق به افرادی که دچار بی خانمانی اما اذعان کرد که حداقل برخی از آنها به احتمال زیاد شد.

اما برخی از مردم تجربه بی خانمانی گفت: آنها نگران هستند که با گرد کردن آنها را در یک مکان مقامات قرار دادن آنها در معرض خطر برای محافظت از دیگران به جای اولویت شخصی خود ایمنی است. برخی نیز گفت: آنها رنجش خود را در مورد از دست دادن آزادی با توجه به بسیاری از قوانین مرتبط با پناهگاه از جمله محدودیت در برابر حیوانات خانگی, الکل و یا مواد مخدر.

چند نفر در پناهگاه و یا اردوگاه ابراز نگرانی در مورد عفونت کروناویروس. آنها مضطرب در مورد کیفیت غذا و سنگین حضور پلیس.

“هنگامی که شما نگران در مورد که در آن وعده غذایی بعدی خود را در حال آمدن است و یا تلاش برای کشف کردن راهی برای خروج از بی خانمانی و یا مبارزه با اعتیاد شما فکر زیادی در مورد کروناویروس گفت:” براد Upholstery, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت دنور ماموریت نجات.

در خارج از پناهگاه در فورت کالینز جان کارلین گفت که او نگران فشار از مردم را بی درنگ مسئولان شهرستان و یا پلیس شروع به قفل کردن افرادی مانند او. کارلین که نشسته نشسته اند در یک پتو با سگ خود براندو خود را از دست داد مسکن در اوایل سال جاری هنگامی که زن او بود زندگی با خواسته او را به حرکت.

“من حفظ شوخی که یک روز ما در حال رفتن به از خواب بیدار با سیم خاردار حصار در اطراف این محل اما من تنها نیمی شوخی,” او گفت:.

Peigan Buchanan, 19, گفت: آن را خسته کننده است به سازمان دیده بان چگونه پلیس را از نزدیک گشت که گاه به جای مداخله تنها زمانی که یک مشکل واقعی وجود دارد. بوکانان از دست داده و کار خود را به عنوان یک آشپز در یک رستوران تنها چند بلوک دورتر از چادر شهرستان. او به تازگی مشاهده افسران مقابله با یک مرد مسن در اختیار زیادی غلاف چاقو.

افسران مصادره مرد چاقو و دستور داد او را به ترک این اردوگاه برای نقض قوانین در برابر سلاح حتی اگر چاقو روکش بود و نبود او را تهدید هر کسی با آن است. در زمان وجود دارد حداقل شش ماموران در قرار گاه همراه با دو امنیتی خصوصی استخدام افسران را به گشت زنی در پناهگاه.

بوکانان گفت: جمعیت این شهر از مردم تجربه بی خانمانی شده است به طور موثر محصور به گاه با تهدید که آنها خواهید بود یکی برای غیر قانونی کمپینگ اگر آنها نمی ماند کردن خیابان ها تداوم چرخه فقر ناشی از جریمه و بازداشت.

“اگر شما نگاه مثل شما بی خانمان مردم فرض کنیم شما coronavirus و یا شما در حال رفتن به نیش خود سر” گفت: Buchanan. “این مردم هستند. مهم نیست که چگونه بسیاری از نرده آنها قرار داده و یا چگونه بسیاری از پلیس وجود دارد و این مردم هستند.”

طرفداران برای بی خانمان ها می گویند مطالعه پس از مطالعه نشان می دهد که تامین مسکن پایدار در قالب یارانه یا آپارتمان است که در نهایت به مراتب ارزان تر از تلاش برای پرداختن به شمار چالش های فردی مواجه است که جامعه از مواد مخدر و سوء مصرف الکل به تکرار jailings دادگاه ظاهر و اتاق اورژانس.

کسانی که طرفداران در حال تلاش برای متقاعد کردن دولت فدرال — با مخلوط موفقیت — برای کمک به پرداخت هزینه برای اتاق های هتل ها در شهرستانها از لس آنجلس به لاس وگاس و شیکاگو با این استدلال که نگه داشتن بی خانمان جامعه امن و سالم را محافظت بقیه کشور از پتانسیل عفونت مجدد.

در شهر نیویورک مقامات شده اند اجاره $200-یک شب اتاق هتل برای منزوی کردن افرادی که هیچ خانه اما در حال نشان دادن نشانه هایی از عفونت و در سیاتل منطقه مقامات بهداشت عمومی خریداری یک متل برای همان هدف.

“این مطالعه موردی که مسکن است, سلامت” گفت: دکتر جیمز استوارت, پزشکی و بهداشت عمومی کارشناس کمک به نظارت بر فورت کالینز سرپناه از طرف بهداشت و درمان منطقه شمال Larimer County است. “اگر ما نمی جلوگیری از شیوع بیماری در جامعه ما همه ما در خطر است.”

نان روم جمهور اتحاد ملی برای پایان دادن به بی خانمانی, می گویند این بحران می تواند ثابت کند یک نقطه اوج برای طولانی نیاز به تغییرات ساختاری که در آن ایالات متحده شروع به درمان مردان و زنان دچار بی خانمانی با مراقبت و همدلی شما می خواهم انتظار از ثروتمندترین ملت است.

“این همیشه یک موضوع سیاسی خواهد شد. این نیست که ما نمی توانیم به آن را انجام دهد و یا ما نمی دانیم که چگونه به آن را انجام دهد. این است که ما نمی خواهیم به آن است. و این نوع از وضعیت ما نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که ما قرار نیست یک طبقه از مسکن و مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی زیر مردم” رومی گفت. “ما همه متصل است. و به بسیاری از افراد در لبه زندگی به چک افراد به سختی قادر به ادامهی خود را — این یک راه بسیار خوبی برای اداره کشور. دلیل آن فقط ما را بسیار آسیب پذیر است.”

پشت در فورت کالینز پناهگاه اندرسون snacked در یک فنجان سوپ ارائه شده توسط سازمان های غیر انتفاعی مواد غذایی نه بمب. اندرسون به زندگی در این شهر حدود 30 سال تجربه بی خانمانی چندین بار. او خود را از دست داده اخیر مسکن که IHOP او در تعطیل تابستان گذشته و او با استفاده از تمام پس انداز خود را.

مانند بسیاری از آمریکایی ها او را آماده برای محدودیت در حرکت به برداشته شود به طوری که او می تواند بازگشت به کتابخانه و به استارباکس به راه رفتن در اطراف آزادانه و اویختن با دوستان خود. او ترجیح کمپینگ در منطقه پوشیده شده از درخت به ماندن در اردوگاه و خارش در فکر بودن احاطه شده توسط بسیاری از مردم دیگر.

“شما از نوع فقط می خواهید به عقب بر گردیم به حالت عادی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de