هنگ کنگ گزارش ویروس مرگ به عنوان کارگران اعتصاب در بیمارستان

پکن — هنگ کنگ بیمارستان قطع خدمات به هزاران نفر از کارکنان پزشکی در اعتصاب برای دومین روز شنبه به تقاضا مرز با سرزمین اصلی چین بود بسته به طور کامل به عنوان یک ویروس جدید ناشی از آن مرگ اول در نیمه خودمختار سرزمین و مقامات می ترسید از آن پخش شد به صورت محلی.

اما دو تا از هنگ کنگ زمین و دریا گذرگاه با سرزمین اصلی بسته شد در نیمه شب پس از بیش از 2000 بيمارستان کارگران در ادامه اعتصاب روز شنبه. هنگ کنگ مقامات بهداشتی گزارش شده بیشتر از بیماران بدون هیچ گونه شناخته شده سفر به این ویروس کانون آوردن تعداد محلی منتقل موارد تا چهار.

رشد caseload “نشان می دهد خطر قابل توجهی از جامعه انتقال” و می تواند حاکی از یک “مقیاس بزرگ” شیوع گفت: Chuang Shuk-kwan از بیماری مسری شعبه در مرکز بهداشت و درمان حمایت می کند.

بیش از 7000 پرسنل بهداشتی پیوست اعتصاب روز شنبه با توجه به بیمارستان اقتدار کارکنان داد که اعتصاب سازمان.

هنگ کنگ بیمارستان اقتدار گفت: آن قطع خدمات به دلیل “تعداد زیادی از کارکنان وجود ندارد از وظیفه” و “خدمات اورژانس در بیمارستان های دولتی تحت تاثیر قرار شده است.”

هنگ کنگ ضربه سخت بود سارس و یا سندرم حاد تنفسی در 2002-03, یک بیماری از همان خانواده ویروس به عنوان زمان شیوع. اعتماد مقامات چینی کاهش یافت در پی ماه از تظاهرات ضد دولتی در مالی توپی.

خاک را محاصره رهبر, کری لام با انتقاد از اعتصاب و گفت: دولت انجام شد همه از آن می تواند به محدود کردن جریان از مردم در سراسر مرز.

“خدمات مهم و بحرانی عملیات متاثر شده اند” از جمله سرطان درمان و مراقبت از نوزادان لام به خبرنگاران گفت:. “بنابراین من جذاب برای کسانی که در حال بدست گرفتن بخشی در این است که اجازه دهید قرار دادن منافع بیماران و کل نظام سلامت بالاتر از همه چیزهای دیگر.”

رهبر نزدیکی قمار محاصره از ماکائو خواسته این شهر کازینو کارفرمایان به تعلیق عملیات برای جلوگیری از عفونت پس از یک کارگر در یکی از استراحتگاه های آزمایش مثبت برای ویروس. ماکائو ثبت 10 مورد در همه.

چین آخرین آمار و ارقام از 425 مرگ و میر و 20,438 موارد تایید شده بودند تا به شدت از روز قبل. در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 180 موارد تایید شده اند از جمله دو مرگ و میر یکی در هنگ کنگ و دیگر در فیلیپین.

بیمار که در هنگ کنگ بود که 39 ساله که تا به حال سفر به ووهان سرزمین اصلی شهر که در آن شیوع آغاز شده است. بیمارستان اقتدار روز سه شنبه گفت او از قبل موجود شرایط سلامت اما به جزئیات.

دکتر دیوید Heymann که رهبری سازمان جهانی بهداشت در واکنش به شیوع سارس گفت: آن را خیلی زود به بگویید که این ویروس جدید را به اوج اما که به نظر می رسد هنوز هم در حال افزایش است.

او گفت: سنبله در چین caseload در روزهای اخیر است که تا حدودی مربوط به این واقعیت است که مقامات گسترش جستجوی خود را شامل موارد خفیف تر نه تنها افراد مبتلا به ذات الریه. او کاهش یافته است به پیش بینی اینکه آیا این ویروس در نهایت باعث یک بیماری همه گیر و یا در سراسر جهان شیوع. که تعریف یک بیماری همه گیر به عنوان پایدار انتقال بیماری در حداقل دو مناطق جهان.

Heymann گفت: به عنوان ویروس جدید شروع به گسترش فراتر از چین دانشمندان به دست آوردن یک درک خیلی بهتر از آن است.

“آنچه ما را ببینید که واضح تر تاریخ طبیعی بیماری,” او گفت:. “است که رخ خواهد داد چرا که تمام اطلاعات تماس از افرادی که در تماس به این کشورها (که در آن ویروس صادر شده است) در حال ترسیم و تماشا بسیار نزدیک است.”

بریتانیا و فرانسه توصیه می شود در برابر غیر ضروری سفر به چین و خواست شهروندان خود آنجا را ترک کنند اگر آنها می توانند. هوایی فرانسه را متوقف کرده است و تمام پروازها به مقصد و از چین است. فرانسه شش تایید موارد ویروس و انگلیس دو.

بلژیک گزارش اولین مورد یکی از نه نفر از شهروندان خود را تخلیه از ووهان آخر هفته گذشته و به ایران پیوست و تعداد فزاینده ای از کشورها تنظیم چنین پرواز.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 42-کره جنوبی زن آزمایش مثبت برای این ویروس روز پس از بازگشت از سفر به تایلند با لرز و علائم دیگر. آن است که کره جنوبی را 16 مورد است.

تایلند تایید شش بیشتر موارد افزایش آن در مجموع به 25 بالاترین در خارج از چین است. دو تا از موارد جدید شد موتور سیکلت رانندگان تاکسی که رانده بود برای گردشگران چینی است. قبلا یک راننده تاکسی نیز مبتلا به این ویروس است. موارد مربوط زیرا آنها نشان می دهد این ویروس گسترش می تواند به راحتی بین مردم است.

که مقامات گزارش کندتر پیشرفت کمتر از حد انتظار در تجهیز آزمایشگاه های سراسر آفریقا برای تست این ویروس جدید است. هیچ تایید موارد گزارش شده در قاره اما کسانی که سلامت مشاور امنیت دکتر آمبروز Talisuna گفت: خطر است “بسیار بالا است.”

چین تلاش کرده است به حفظ منابع ماسک صورت همراه با محافظ مناسب و موارد دیگر آن را به عنوان به دنبال اجرای متوسط چک در خانه ها و ادارات و مغازه ها و رستوران ها نیاز به ماسک توان و نگه داشتن بیش از 50 میلیون نفر از خروج از خانه در ووهان و شهرستانها همسایه.

اتحادیه اروپا در پکن گفت: کشورهای عضو باید حمل 12 تن از تجهیزات حفاظتی به کشور چین با بیش در راه است.

آلمان لوفت هانزا شد آخرین هواپیمایی بین المللی به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین و چندین کشور در حال قطع نظر از مسافران چینی و یا افرادی که از طریق چین به تازگی. خطوط هوایی ژاپن و All Nippon Airways گفت: آنها قطع پروازها به شهرهای مختلف چینی از اواسط ماه مارس تا اواخر ماه مارس است.

در ووهان بيماران در حال انتقال به یک جدید 1,000-تخت بیمارستان است که ساخته شده فقط در 10 روز خود پیش ساخته بخش مجهز با دولت از هنر تجهیزات پزشکی و سیستم های تهویه. 1500 تخت بیمارستان نیز به خصوص ساخته شده است که با توجه به باز به زودی.

در جای دیگر در ووهان مقامات تبدیل ورزشگاه, سالن نمایشگاه و مرکز فرهنگی به بيمارستان با مجموع 3400 تخت برای درمان بیماران با علائم خفیف. تلویزیون تصویری نشان داد تخت قرار داده شده در ردیف کاورنو در اتاق بدون هر گونه موانع بین آنها.

مقامات امیدوارم که کمک خواهد کرد که از بین بردن آنچه که به عنوان یک ضعف نظام سلامت در ووهان و مناطق اطراف آن.

یک انسان نیش بن گفت: او را دیدم بخش خیلی شلوغ در طول سفر به این شهر No. 5 بیمارستان در روز شنبه است که برخی از بیماران مجبور به نشستن بر روی زمین است.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از بیماران آن را به سر می برند” Fang آسوشیتدپرس گفت. او گفت که او گرفته شده بود از خانه خود و در مواجهه با پلیس پس از او نوشته شده تصویری از آنچه او را دیدم آنلاین.

چنین صحنه را زنده کرد خاطرات شیوع سارس آغاز شد که در چین و در سراسر جهان گسترش. این ویروس جدید است که تصور می شود بسیار کمتر تلخ اما.

این مرگ و میر در 2.1 درصد است که اساسا پایدار Jiao Yahui ملی کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری. بیش از 80 درصد از مرده بودند بیش از 60 سال و بیش از 75% تا به حال یک بیماری زمینه ای ،

مقامات ژاپن انجام شد چک پزشکی در بیش از 3000 نفر در هیئت مدیره یک عمل کشتی کروز پس از یک مسافر آزمایش مثبت پس از خروج از رگ در حالی که آن را در دلار هنگ کنگ است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان آلیس فونگ در هنگ کنگ, Mari یاماگوچی در توکیو و ماریا چنگ در لندن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>