قلاب و نردبان هنوز هم ایستاده و آماده برای شروع کنسرت جریان سری

واقع در گوشه ای از دریاچه و Minnehaha در سایه سوم پلیس حوزه های هاردی غیر انتفاعی محل برگزاری موسیقی به نوعی پدید آمده از ناآرامی های اخیر ساختاری دست نخورده با وجود درد و رنج نسبتا گسترده آب و آسیب دود. در حالی که بخش میانی که جدا قلاب دو عملکرد فضاهای در هم شکسته شد و هیچ کس نمی تواند وارد تئاتر خود را.

“نسوز درب استیل—آنها نمی تواند به آن باز می گوید:” جسی Brodd های قلاب استعداد خریدار و مدیر بازاریابی. “خارج شیشه ای-بلوک پنجره بود و به اندازه کافی ضخیم برای نگه داشتن مردم به عنوان به خوبی. ما آب هوشمند-سیستم آبیاری رفت و اقدام به اجرای تمام شب طولانی—که بسیار بازدارنده است.”

در حال حاضر پس از یک جای تعجب مختصر تاخیر قلاب تنظیم شده است به سر قلاب-جریان سری آخر این هفته با یک تخته سنگ از کنسرت برنامه ریزی شده از طریق اوت 1 مجموعه به جریان در Facebook, YouTube و قلاب وب سایت. Davina و ولگردان همه چیز لگد کردن این شنبه, ژوئن 20, با Grayson DeWolfe انجام در روز یکشنبه. آینده اجرا شامل چارلی Parr, GB لیتون و سارا موریس.

قلاب به حال شده است برای انطباق با شرایط است. در حالی که آبپاش ممکن است مانع از آتش بیشتر مربوط به ضرب وشتم آنها نیز آب گرفتگی اصلی تئاتر است. بنابراین در حال حاضر حداقل اجرای برنامه برگزار خواهد شد در بیشتر صمیمی ماموریت اتاق.

“ما در واقع تبدیل این به جمع آوری اعانه برای هنرمندان, برای قلاب و نردبان و برای جامعه می گوید:” Brodd که اشاره می کند که 10 درصد از تمام درآمد حاصل اختصاص داده شده برای سازمان های غیر انتفاعی با برخی از نوازندگان دادن دور ، Davina و ولگردان مثلا اهدا خواهد شد تمام آنچه آنها را به این انجمن به صورت سیاه و سفید قدرت اقتصادی.

کسانی که بلیط هزینه خواهد شد $15, اما برای بسیاری از دیگر نشان می دهد که آنها فقط پیشنهاد کمک مالی. “ما می خواهیم به این تعادل خارج: به مخاطبان چیزی به صورت رایگان, اما همچنین احترام به ارزش نوازندگان کار” Brodd می گوید.

در حالی که فرماندار اندکی کاهش COVID-19 محدودیت اجازه می دهد تا اجرای موسیقی زنده برای شروع دوباره با کاهش مخاطبان برق آسیب باعث می شود که در حال حاضر قابل دفاع برای قلاب. “در حال حاضر ما نمی توانست زنده استودیو مخاطبان حتی اگر ما می خواستیم به” Brodd می گوید. “در دراز مدت هنگامی که ما می توانید دریافت تسهیلات کار و ایمنی طرح در محل ما می تواند باز کردن درب گاراژ و برخی از مردم می تواند نشسته خارج است.”

سری ممکن است تکامل به عنوان تابستان درآمد حاصل. “ما می خواهند به وجود داشته باشد برای جامعه و برای هنرمندان—که ماموریت ما” Brodd می گوید. “ما آن را یک HookStream در یک زمان.”

کامل HookStream صف

چهار شنبه, ژوئن 20: Davina و ولگردان – 8pm – $15**
یکشنبه, ژوئن 21: Grayson DeWolfe – 8pm – رایگان
چهار شنبه, ژوئن 25: جدید شکلهای هندسی اولیه – 8pm – رایگان
چهار شنبه, ژوئن 26: مای سیمپسون موسیقی – 9pm – رایگان
چهار شنبه, ژوئن 27: چارلی Parr – 9pm – رایگان
چهار شنبه, جولای 9: GB لیتون – 8pm – $10**
جمعه, جولای 10: بی عفت کردن: A Burlesque سود به صورت سیاه و سفید جدول هنر – 9pm – $10**
چهار شنبه, جولای 11: Frogleg – 9pm – $10**
چهار شنبه, جولای 15: Shackletons – 8pm – رایگان* * * * – #RRDBFest
چهار شنبه, جولای 16: بزرگ جورج جکسون Blues Band – 8pm – رایگان* * * * – #RRDBFest
جمعه, جولای 17: نوع کشور – 9pm – رایگان* * * * – #RRDBFest
چهار شنبه, جولای 18: نان ذرت آنی ماک & Black-eyed مارها – 5pm – رایگان* * * * – #RRDBFest
چهار شنبه, جولای 23: Lewiee فروغ و دوستان – 8pm – رایگان* * * *
جمعه, جولای 24: نجیب زاده و ملکه: درجه یک کمدی کاباره میزبانی دو فاجعه – 9pm – $8**
چهار شنبه, جولای 25: بلفاست کابوی ها – 9pm – $10**
دوشنبه, جولای 30: سارا موریس – 8pm – رایگان* * * *
جمعه, جولای 31: – خانم انگشت کوچک و بزرگ فاکس – 9pm – رایگان* * * *
چهار شنبه, آگوست 1: جونز باند – 9pm – رایگان

اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>