امیدوار کنندگان به دنبال عشق واقعی/سفر به فیجی در ایمیلی را ‘عشق جزیره ایالات متحده آمریکا’ مصاحبه تماس

ما شور و شوق برای این واقعیت نشان می دهد بریتانیا spin-off است بخشی از دلیل تولید و فیلمبرداران بودند در ترشرویی شنبه گذشته بعد از ظهر, ریخته گری فصل دو طریق باز استماع است. مینه سوتا یکی از دو کشور به یک باز, استماع, فلوریدا بودن دیگر.

مفهوم نشان می دهد به اندازه کافی ساده است: جایی در فیجی 10 افراد مجرد ملاقات با جفت کردن و رقابت در چالش است. بینندگان در خانه به رای مورد علاقه خود را درآورد و هفته به هفته, درام آشکار به مردم شکستن recouple سقوط عمیقا در عشق و تظاهر به عمیقا در عشق سقوط. قسمت هوایی پنج روز در هفته به طور معمول در همان روز آنها فیلم برداری شده است.

هنگامی که خدمه آمد به شهر, بهترین دوست من و من تصمیم گرفتم که ما را به زور خواهر کوچک او را به استماع. ما او را تشویق به انجام این کار تا حدودی برای مقاصد پژوهشی و تا حدودی به این دلیل او را زیبا و هوشمند و صادق و خواهد بود علاوه بر بزرگ به نمایش در استخر پایینی.

در این رویداد شرکت کنندگان بالقوه در رفت و شد تحویل مدارک. آنها با پر کردن فرم امضا شده انتشار و منجر شد به یک اتاق که در آن آنها صحبت کردیم برای دو دقیقه در جلو از یک دوربین در مورد اینکه چرا آنها می شود خوب اونا.

در برنامه من خواهر توصیف خودش را به عنوان یک dogsitter و ذکر شده است که خود را سگ “به معنای مردان”شاید نشان می دهد یک نقطه مهمان/داستان با pup?

که همه این اتفاق می افتد هافمن زد به اطراف پخش زنده و photobombing selfies و قانع کننده unsuspecting ترشرویی کاربران (مانند نام Colin کنار من ایستاده) به استماع.

“آن چنان سرد در اینجا! شما سزاوار برای رفتن به فیجی!” هافمن فریاد زد: به این گروه است.

فصل یک برنده و تاثیر گذار الیزابت وبر کار می کرد جمعیت و همچنین که در آن او پیوست محلی ، “ما به کالج رفت با هم!” او بانگ زد.

دو برادر ترنت و لی تا به حال امید زیادی برای این رویداد. ترنت خود توصیف عشق جزیره superfan و امیدوار مسابقه بود snagged لی از کار آورده و او را به امتحانات ابتدائی.

“او فرد مناسب برای آن” لی اعتراف کرد. “من همیشه در مورد او فکر می کنم زمانی که من به تماشای.”

اما ترنت تصمیم به استماع شد و بر اساس بیش از پتانسیل شهرت و یا یک سفر رایگان به فیجی است.

“من می خواهم برای پیدا کردن عشق واقعی,” او گفت:.

ترنت امتیاز خود را استماع عملکرد یک 7 از 10. “من به نوعی به فیلمبرداری ‘نگاه’ همانطور که من راه می رفت دور,” او توضیح داد.

قبل از استماع مدارک خواسته مهم سوالات از جمله “آیا شما تنها هستید؟” امیدوار مسابقه شد تشویق به بحث در مورد روابط گذشته و توصیف ایده آل خود را شریک رمانتیک در مقابل دوربین.

در حال حاضر که محلی ابتدائی هستند از راه وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد گام بعدی چه خواهد بود. ما ممکن است نیاز به در ارتباط باشید تا نشان برتر در تاریخ 21 برای پیدا کردن که در آن ساخته شده است. اما هی, ما ممکن است فقط یک برنده از مینه سوتا به عنوان فیجی است.

و چه پس از فیجی چقدر است ؟ شاید فقط شاید آنها را تا پایان در عشق با کسی که از تمپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im