هند به ارمغان آورده است Kati رول کلاسیک هندی خیابان مواد غذایی به مینیاپولیس

فقط این هفته, صاحبان در هند نوع به اندازه کافی به عطا مینیاپولیس منوی تجدید. طولانی قابل اعتماد برای ارائه قابل اعتماد و خوش طعم دلخوشیها را به ما خمیازه maws این منو یک چیزی کمی اضافی حتی برای این جوانب مثبت: Kati رول.

با توجه به, خوب, خود, داغ, هند تنها جایی است که در مینه سوتا برای خدمت به این برجسته هندی خیابان مواد غذایی است.

Kati رول شبیه گرم burritos اما باریک. آنها نیمه girthy مانند یک طناب برای تخلیه و اندازه گیری در حدود هشت اینچ طولانی است. هر می آید پیچیده شده در یک لایه قلع فویل برای حمل آن مهم ترین خوراکی چسب شامل کاملا پخته roti. این پتو طلایی نان (پخته شده تا وقتی که این حباب و نزدیک به تاول در نقاط) با هم نگه می دارد کتی رول’ مواد تشکیل دهنده اما آشنایی لذت دیوانه و جویدنی بعد به ظرافت.

در حال حاضر هند ارائه می دهد سه تغییرات کتی رول: یکی برای omnivores گیاه خواران و گیاهخواران (به ترتيب). تمام هزینه زیر 8 دلار و پنجاه و ترک شما احساس مثل شما خورده کامل غذای اما بدون برنج.

هر چند هر سه پیشنهاد مشابه accoutrement, gussying تا رول مرغ با کمی نور و پیاز و عطر و طعم (علاوه بر آشکار گنجاندن خوابانده پرنده) صفحة تا نهفته روشنایی در هند سالاد (مخلوطی از خیار گوجه گشنیز و چات ماسالا) در حالی که وگان Aloo گبی رول شد تقریبا دودی با تشکر از پاداش دانه زیره سبز و subbing در بوداده گل کلم را در ظرف قلب.

IRL Kati Rolls (featuring a cameo by Indian Biscuits creepin') are so sincerely delicious, folks.

IRL کتی رول (شامل یک cameo هند بیسکویت creepin’) آنقدر صمیمانه خوشمزه مردمی. سارا Brumble

ما نمی تواند انتخاب بین این دو تا ما رو هر دو. (ما هنوز هم نمی توانید انتخاب کنید مورد علاقه.)

در هر حال یک تعادل از مواد بسیار ساده و در عین حال ایده آل—سبزیجات و ادویه جات ترشی جات یک پاپ از پروتئین اگر بله تند و پشت سر هم از سس (ما توصیه می کنیم رفتن “گرم”)—که ما به راحتی می تواند تصور کتی رول تبدیل شدن به یک میان وعده در هر زمان ما در محله.

سپس به طور ناگهانی با وجود scrumptiousness از این کتی رول بودیم ناگهان horrifically یادآوری دبیرستان بهداشت کلاس. مانند مربی گفت: “روشن تر از رنگ در مواد غذایی خود را بیشتر پر از ویتامین است—احتمالا.”

پس آه آن را از مربی: داغ هندی جدید کتی رول (احتمالا) برای شما خوب بیش از حد! با عرض پوزش/شما خوش آمدید. پیش بروید و سفارش همه آنها را و لذت بردن از تضمین های مورد علاقه جدید.
 

در حال حاضر پیدا کردن این Kati رول در هند را Midtown بازار جهانی موقعیت; به زودی آنها را راه خود را به هند راه هوایی و بازار آمریکا مکان به عنوان به خوبی.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de