ملک داغ هشدار: جنوب مینیاپولیس تاریخی قلعه سفید در دسترس است به اجاره

بله کسانی که ولع مصرف منحصر به فرد نمای co-فضای کار و یا هنرمندان استودیو می تواند برآورده است که می خواهیم به عنوان قلعه سفید در 33rd و Lyndale به زودی تبدیل خواهد شد در دسترس برای اجاره.

این با شکوه ساخته شده ، قلعه سفید ساخته شده بود در سال 1936 به معرفی شهرهای دوقلو به 5 درصد لغزنده. این اولین محل در خیابان واشنگتن در ورزشگاه ایجاد کرد محله. سپس در سال 1950 ساختمان شروع به پریدن کرد بیش از 329 Central Ave. SE., که در آن shilled آن پیاز-y خوبی برای بیش از 30 سال است. اما در سال 1983 قلعه سفید باز shinier جدیدتر و بزرگتر قلعه سفید پایین خیابان اصلی یکی منسوخ شده است.

Craiglist.com

Craiglist.com

Craiglist.com

Craiglist.com

که زمانی که آن را به ثمر رساند تاریخی خود را تعیین و نقل مکان به 3252 Lyndale Ave. S. این روزها در فهرست ملی ثبت اماکن تاریخی به عنوان یکی از معدود پیش ساخته سفال سفید قلعه باقی مانده است.

برای سال فضای اشغال شده بود توسط مالک شاخی McPeck یک آکاردئون علاقه مندان جمع که آنها را تعمیر و تدریس دروس در مغازه. فعلی مستاجر Xcentric کالا به اقامت در فضا را برای سال در حال حاضر فروش عتیقه عجایب و طولانی فراموش شده tchotchkes.

مشخصات خود را از این قلعه سفید بسیار جذاب است. با توجه به آگهی از 1700 فوت مربع فضا دارای حمام با دوش, اتاق ابزار جنسی با نزول مرکزی/C (!!!), یک پارکینگ و دو داستان از فضا.

این ساختمان در یک C-1 طبقه بندی زیادی است که به معنی بعدی مستاجر در تئوری می تواند به نوبه خود این قلعه سفید به غذا مقصد یک بار دیگر. آن را نیز بسیار شیرین کافی شاپ نوار کوکتل و یا گالری محل (با نوار لغزنده با مضمون هنر؟).

شما می توانید این لیست را در اینجا. فضای در دسترس می شود در 1 اکتبر (خالی از سکنه زیرزمین — آیا شما به دنبال جدید حفاری?).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>