خانه تاریخی تصویب coronavirus بسته ارسال 2 تریلیون دلار لایحه به مغلوب ساختن پیشی جستن میز – به روز رسانی زنده

واشنگتن – مجلس رای به تصویب 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد – بزرگترین کمک های اضطراری لایحه در تاریخ – که ارائه خواهد شد $1,200 چک به آمریکایی ها گسترده مزایای بیکاری برای کسانی که از کار و امداد مالی به کسب و کار و صنعت مراقبت های بهداشتی سخت ضربه وخیم تر شدن بحران است.

خانه رای اجازه می دهد تا این لایحه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز برای تصویب نهایی است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نشانه های او را به ثبت نام در این لایحه.

رای گیری یک روز پس از آمریکا رسیده دو گریم نقاط عطف تبدیل شدن این کشور با بیشترین coronavirus موارد در جهان و گزارش گیری از یک رکورد 3.28 میلیون کارگر اعمال می شود که برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به بالاترین سطح خود در تاریخ از وزارت کار شروع به ردیابی داده ها در سال 1967. گسترده بسته با هدف به ارائه مالی تاسیسات به آمریکایی ها و کسب و کار است که در حال صدمه زدن به, در حالی که همچنین ارائه اطمینان به بازار شده اند که توفان ترس است که خاموش شدن ناگهانی مربوط به همه گیر می تواند پرتاب اقتصاد به یک رکود عمیق است.

تا کنون COVID-19 کشته شده است تقریبا از 1300 نفر در آمریکا و آلوده مورد 86,000. تلاش برای کاهش گسترش آن را ترک کرده است کسب و کار بسته و بسیاری از آمریکایی ها ،

در میان مقررات در اندازه گیری ها $1,200 چک به افراد, تقویت مزایای بیکاری که ارائه خواهد شد که کارگران اضافی $600 هفتگی به مدت چهار ماه $367 میلیارد دلار وام و کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک بیش از $130 میلیارد برای بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی و کمک مالی به شرکت های هواپیمایی و سایر صنایع تحت تاثیر ویروس.

– Christal هایس

مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار جنرال موتورز و فورد به هواکش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست خودروسازان جنرال موتورز و فورد برای شروع ساخت و تولید هواکش های حیاتی تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای درمان COVID-19 بيمار و ذکر توسل به دفاع از تولید عمل برای وادار کردن این شرکت ها شروع به تولید انبوه.

“جنرال موتورز باید بلافاصله خود را باز ابلهانه رها lore city گیاه در اوهایو و یا برخی دیگر از کارخانه و شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!!!!!!” او در توئیتر خود نوشت. “فورد رفتن در هواکش سریع!!!!!!”

رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت “استناد ‘P'” که او توضیح داد در یک بعد صدای جیر جیر به معنای دفاع از تولید عمل یک جنگ قدرت است که اجازه می دهد تا او را به شرکت های مستقیم به سرعت تولید تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک و لوازم دیگر برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان coronavirus بیماران.

در حالی که وی با اشاره به اقتدار خود را به استناد DPA تهمت را روشن کند که آیا او می خواهم به استفاده از این قانون برای وادار کردن این شرکت ها به هواکش و یا اینکه آیا او فقط بالا بردن تهدید به انجام این کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در واکنش به گزارش نیویورک تایمز که کاخ سفید متوقف کوتاه از تصویب $1 میلیارد دلار در مقابله با جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستم های تولید تا 80,000 از مقدار مورد نیاز هواکش پس از مقامات دولتی گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای وزن برچسب قیمت بر اساس گزارش روزنامه.

رئیس جمهور مواجه شده است و نصب, انتقاد از دولت و مقامات محلی برای به طور رسمی اجرای DPA به وادار کردن شرکت ها برای تسریع در تولید لوازم پزشکی در میان گسترده کمبود تجهیزات در سراسر کشور است.

“به طور معمول با ‘این’ General Motors, چیزهایی که فقط به نظر می رسد هرگز به کار کردن. آنها گفتند به ما 40,000 بسیار مورد نیاز هواکش,’،’ در حال حاضر آنها می گویند آن را فقط 6000 در اواخر ماه آوریل و می خواهند دلار بالا” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

– کورتنی سوبرامانیان

خانه انتظار می رود که به اندازه کافی به اعضای برگزاری ثبت vote در لایحه محرک

خانه انتظار می رود که به اندازه کافی به اعضای حاضر به رای دادن در 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد جمعه با توجه به رهبری aide.

که این مهم به دلیل سرخوردگی اعضای خانه بازگشت عجله به سی جمعه تا مجلس را از اکثریت حاضر به برگزاری یک رای ثبت شده که Rep. توماس Massie قصد دارد به درخواست.

Massie R-Ky., خشم هر دو طرف و همچنین به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, با درخواست برای ثبت رای که نیاز به حداقل یک اکثریت حاضر در مجلس به ثبت رای خود را.

خانه برنامه ریزی شده بود به تصویب اندازه گیری با صدا رای معنی آن عبور خواهد با اعضا تماس یا “aye” یا “نه” یک روش است که آیا نیاز به اکثریت. رهبران می خواستم قانونگذاران به ماندن در خانه با توجه به نگرانی هایی است که با داشتن آنها سفر می تواند گسترش بیشتر ویروس در کنگره است. در حال حاضر دو خانه قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از دو دوجین رفته اند به قرنطینه بیش از چند هفته گذشته است.

خانه دموکرات ها و جمهوری خواهان با هم کار کرده در طول پنج شنبه به شمارش آرا برای رسیدن به تعداد سحر و جادو – 216 – برای برگزاری یک رای ثبت شده.

Massie خود توضیح داد منطق در یک سری از توییت.

“قانون اساسی نیاز دارد که رسیدن به حد نصاب از اعضای حاضر به انجام کسب و کار در خانه. در حال حاضر میلیون ها نفر از ضروری طبقه کارگر آمریکایی ها هنوز هم نیاز به رفتن به محل کار در این بیماری همه گیر مانند خط تولید کارگران بهداشت و درمان حرفه ای, خلبانان, مواد غذایی کارمندان آشپز/سرآشپزها رانندگان تحویل خودرو مکانیک و سرایداران (به نام چند). آن را بیش از حد بپرسید که در خانه کار خود را درست مثل سنا انجام داد؟”

– Christal هایس

‘فاجعه برای آمریکا: مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در Massie

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در Rep. توماس Massie به عنوان یک “grandstander وجود دارد” و “فاجعه برای آمریکا” که باید پرتاب کردن از ایران برای حزب جمهوری خواه کنتاکی مخالفان به 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته انتظار می رود به تصویب در مجلس جمعه.

“به نظر می رسد مانند یک سوم رای grandstander وجود دارد به نام @RepThomasMassie یک نماینده کنگره از, متاسفانه واقعا بزرگ, خارجه کنتاکی, می خواهد در برابر رای جدید نجات ما کارگران لایحه در کنگره” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح جمعه.

“او فقط می خواهد تبلیغات. او می تواند آن را متوقف کند, تنها تاخیر است که هر دو خطرناک…& پرهزینه” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

رئيس جمهور گفت: از آن شده است “جهنم” کار با دموکرات ها به مذاکره لایحه اذعان است که او “تا به حال به رها کردن برخی از کارهای احمقانه به منظور دریافت ‘تصویر بزرگ انجام می شود.'”

پس از دعوت ایران به, پس گرفتن خانه در ماه نوامبر تهمت افزود: “اما پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه!”

در یک پیگیری جیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Massie بود “توانمند سازی رادیکال چپ دموکرات” و اعلام کرد: “او یک فاجعه برای آمریکا و برای ایالت کنتاکی!”

Massie نیز تهدید به درخواست نمایندگان مجلس با رای فرد در این لایحه مجبور قانونگذاران مجلس به عجله بازگشت به واشنگتن جمعه به منظور به اندازه کافی قانونگذاران در حال حاضر به رای دادن در اندازه گیری.

خانه برنامه ریزی شده بود به تصویب این بسته در حالی که نگه داشتن آن صدها نفر از اعضای خانه بیش از نگرانی در مورد بیشتر گسترش ویروس. دو خانه قانونگذاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

اعضای برنامه ریزی برای استفاده از یک رای صدای در که کسانی که در حال حاضر در خانه را از تماس یا “aye” یا ” نه.” این روش نیازی به اکثریت حاضر شوند. اما اگر حتی فقط یک عضو درخواست ثبت رای که Massie تهدید کرده است که برای انجام آن نیاز به بیش از نیمی از اعضای حاضر در این طبقه به رای فرد در اندازه گیری.

چند قانونگذاران مورد Massie برای وادار کردن آنها به بازگشت به واشنگتن. اما حداقل یک جمهوری خواه تگزاس در کنگره تراشه روی دفاع Massie و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به “عقب.”

“@RepThomasMassie یکی از مهمترین اصولی مردان در کنگره و کشور خود. او در دفاع از قانون اساسی امروز نیاز به رسیدن به حد نصاب. وجود دارد هیچ چیز 3rd رای دادن در مورد آن realDonaldTrump,” Roy توییتی. “من ممکن است از دست رای اگر او نیروهای رول تماس (پرواز) اما آن عبور خواهد کرد. پشت کردن.”

– کورتنی سوبرامانیان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>