آمریکا هدف دموکرات نیکی سرخ شده

جمهوریخواهان کنترل فلوریدا مجلس بودجه کمیته undercutting هزینه های دولت در بخش کشاورزی برنامه های یک سازمان رهبری تنهاست ایالت منتخب دموکرات نیکی سرخ شده.

آلاباما — آمریکا در زمان هدف چهارشنبه در فلوریدا تنها ایالتی منتخب دموکرات تصویب یک اندازه گیری است که دولت انرژی اتاق دور از نیکی سرخ شده و یکی دیگر را تهدید می کند که بودجه برای بخش کشاورزی.

حرکت در آمد که در مجلس نمایندگان و سنا بودجه کمیته های پیشرفته جداگانه دولت صرف طرح های پیشنهادی برای سال در ابتدای ماه جولای. سنا $92.8 میلیارد پیشنهاد حدود 1.4 میلیارد دلار بیشتر از خانه است طرح — فاصله منعکس شده در سیاست و همچنین دلار است.

اما خانه تخصیص بودجه در زمان غیر معمول گام های خسته کننده در سرخ شده. بودجه خود را پیشنهاد شامل یک ماده است که طول می کشد $19.7 میلیون و دور از کشاورزی وزارت برنامه و به ذخایر تا زمانی که سرخ شده با حذف تمام برچسب نمایش چهره او از پمپ گاز در سراسر کشور.

سرخ شده antagonized حاکم جمهوری خواهان در سال گذشته با قرار دادن چهره او در پوستر استفاده شود به پمپ گاز نشان دادن آنها روشن شده است از هر گونه غیر قانونی کارت اعتباری کفگیر دستگاه. در حالی که قانون به سرعت گذشت سال گذشته ممنوع چنین شخصی نمایش خانه کمیته ratcheted که با دادن او تا اواسط ماه سپتامبر به طور کامل آنها را حذف و یا از دست دادن بودجه است.

سرخ شده با چرخش به عقب در روز چهارشنبه. او همچنین محکوم کمیته فشار برای انتقال او به بخش 14-فرد از انرژی به دولت اداره حفاظت از محیط زیست تحت کالیفرنیا ، ران DeSantis.

“هنگامی که آخرین باری که یک عضو کابینه یک انتخاب اساسی افسر این کشور تا به حال بخش مهمی از این گروه حذف شود؟” سرخ شده گفت:. “من نمی تواند فکر می کنم از مثال دیگری در دهه.”

او افزود: این حرکت بود که “بخشی از یک طرح بزرگتر یک قدرت چنگ زدن به افزایش قدرت بدون کنترل از فرماندار و براندازی دموکراسی است.”

سنا در بودجه خود را پیشنهاد نمی کند را در سرخ شده که انتخاب شد در سال 2018 شد و فلوریدا تنها ایالت دموکراتیک officeholder زمانی که وزیر بهداشت ، بیل نلسون شکست خورده بود که در آن سال توسط فرماندار تگزاس ریک اسکات.

بودجه صندلی تراویس Cummings, R-فلمینگ جزیره, دفاع, خانه, روش, گفت سیاست, نه سیاست سوار حرکت می کند.

“من فکر می کنم آن مربوط به انرژی و حرکت آن جایی که ما فکر آن را در بهترین مکان به” کامینگز گفت.

کامینگز اذعان کرد که با اضافه کردن شباهت او به پمپ گاز, پوستر سرخ شده می تواند به عنوان خود خدمت. این دموکرات است که اغلب صحبت از به عنوان به احتمال زیاد رقیب به هر DeSantis یا اسکات در سال آینده است.

DeSantis در تلاش است تا سهام ادعا می کنند به عنوان یک محیط زیست, فرماندار, انتصاب یک دولت علم افسر و دیگری که نظارت دولت تابآوری در برابر تغییر آب و هوا.

اما او نیز کشیده انتقاد از برخی گروه حفاظت از شکست به اهداف تعیین شده برای کاهش گازهای گلخانه ای در فلوریدا — ایده مخالف توسط سازمان های کسب و کار, اما چیزی سرخ شده-انرژی چراغ اتاق ممکن است تایید.

در حالی که آن را دشوار است به ارزیابی چقدر سخت خانه را مبارزه برای بخش کشاورزی تغییر زمانی که بودجه آغاز مذاکرات با مجلس سنا در هفته های آینده وجود دارد مقدار زیادی از تفاوت های دیگر برای حل و فصل.

در حالی که هر دو طرف بالا DeSantis تماس برای $625 میلیون دلار برای کمک به با آب پاک کردن و باتلاقی مرمت آنها را به روش های مختلف نسبت به امضای خود برای تماس 600 میلیون دلار معلم پرداخت می آفریند و دیگری 300 میلیون دلار جایزه برنامه برای مربیان است.

سنا مجموعه کنار 500 میلیون دلار برای معلمان و خانه $650 میلیون در حالی که نه یک برنامه جایزه. اما هر دو به دنبال به مدارس سازمان برای افزایش حقوق برای معلمان جانباز در حالی که DeSantis می خواستم تنها به افزایش پایه پرداخت به $47,500 دوم بالاترین در کشور است.

هر دو مجلس نمایندگان و سنا را میگیرد پرداخت حقوق کارکنان دولت — چیزی فرماندار تا حد زیادی sidestepped در بودجه پیشنهادی خود را.

خانه می آید در حدود 37 بالاتر از مجلس سنا در هر شاگرد مدرسه بودجه. هر یک از فلوریدا تقریبا 2.9 میلیون کودک در مدرسه خواهد بود تامین می شود به طور متوسط $7,874 خانه پیشنهاد.

در دیگر برنامه های سنا قرار می دهد 125 میلیون دلار به زمین و محیط زیست-برنامه خرید فلوریدا برای همیشه لطفا برای در حالی که به خانه می آید تا با 20 میلیون دلار است. این خانه همچنین سیفون کردن $240 میلیون از دولت مقرون به صرفه مسکن صندوق و استفاده از آن در برنامه های دیگر در حالی که سنا را صرف کامل $387 میلیون مسکن.

یکی دیگر از بحرانزده برنامه, بازدید, فلوریدا, دولت گردشگری بازوی بازاریابی را دریافت 50 میلیون دلار از سنا — یک حرکت حمایت DeSantis. در مقابل خانه حذف فلوریدا در ژوئن 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im