چگونه یک وکیل بزرگ شهرستان در زمان در یک شهر کوچک در فلوریدا Confederate monument — و برنده

اورلاندو-منطقه وکیل چارلز هی زمان به Facebook های اخیر یک شنبه به تماس مردم شهرستان گدسدن فلوریدا به عمل است.

درخواست خود را پایین Confederate monument بود که در مقابل دادگاه شهرستان برای 136 سال است.

“این رفتن به پایین” Gee یک گدسدن بومی گفت: در یک ویدیو. “شهرستان گدسدن آن پایین آمدن.”

و آن را انجام داد. کمیسیون شهرستان در اوایل این ماه رای دادند به اتفاق آرا به حذف مجسمه و دقیقه بعد کارگران شروع به حمل و نقل آن را دور.

آن را غیر منتظره دستاورد برای 38 ساله هی که در کوئنسی. او تا به حال در اطراف مجسمه و برای عکس های مطرح در مقابل آن به عنوان یک کودک.

کلمات در این اثر تاریخی را پایه و احساسات بیان شده توسط مؤتلفه افسر حک شده بر روی یکی از آن پانل های آشفته کرده بود او را از او آموخته است که چگونه به خواندن و به سن عقل.

“این احساس هرگز راست راه رفتن گذشته یک بنای تاریخی را به مردم که مبارزه برای نگه داشتن افرادی مثل من به بردگی گرفته شده گفت:” Florida A&M University, دانشکده حقوق فارغ التحصیل شد.

اما او نمی گویند هر چیزی زیرا او فکر نمی کنم او مرد مناسب برای این کار است.

تفکر خود را شروع به تغییر در آوریل صبح چهار سال پیش هنگامی که او راه می رفت گذشته یادبود سوگند ساخته شده است که او یک عضو از نوار فلوریدا است.

داستان: چارلز هی FAMU آلوم که جان سالم به در برد شش گلوله زخم افتخار جامعه حقوقی

“برای اولین بار احساس کردم قدرت است که من تا به حال یک صدای به انجام کاری در مورد آن” هی توضیح داده شده است. “من اینجا هستم برای جشن گرفتن این موفقیت که اجداد من برای مبارزه با این امید که یک روز من خواهد بود از طرف دیگر در حس امریکا وعده داده است.

“اما من تا به حال به راه رفتن در سمت راست توسط یک بنای تاریخی است که جشن مردم که مبارزه برای نگه داشتن من از بودن در این موقعیت” هی اضافه شده است.

اما این بینش نیست ترجمه به اقدام برای اولین بار در. او تا به حال یک عمل برای ساخت در اورلاندو به عنوان یک وکیل صدمه شخصی.

سال اول خود را تمرین قانون او یک مورد با تالاهاسی وکیل Mutaqee اکبر. اکبر تلاش موارد در گدسدن دادگستری شهرستان و متوجه شدم یک بنای تاریخی به مؤتلفه باعث شد ایستاده در مقابل فلوریدا تنها اقلیت-اکثریت شهرستان است.

اما به عنوان یک خارجی در یک شهرستان گدسدن مادری او می دانست که او مرد مناسب برای این کار است. به جای او کشت بذر در ذهن وکیل جوان و کوئنسی بومی است.

در پایان یک جلسه در اواخر سال 2016 اکبر تبدیل به هی و پرسید: “چه چیزی شما فکر می کنم که مجسمه در دادگاه مربع در زادگاه خود شما می دانید که یکی گفت: آن را به ما افتاده قهرمانان’?”

هی گفت: “خجالت می کشم که کسی خارج گدسدن شهرستان درخواست شد که من در مورد بنای یادبود و من تا به حال صحبت کردن است.”

اما هنوز هم او نمی صحبت کردن.

سپس در ماه مه این سال جورج فلوید مرگ باعث تظاهرات در سراسر کشور. معترضان مرتبط با قتل پلیس از مردم به نژادپرستی نهادی آنها گفته شد ریشه در کنفدراسیون و Jim Crow عصر.

بیشتر: جورج فلوید تظاهرات منجر به فرضی به عنوان سیاه و کارکنان صحبت کردن

“اولویت های من تغییر” هی گفت.

آثار پایین آمده

فلوید درگذشت, on May 25 و کمتر از دو هفته بعد هی سوار از اورلاندو و ایستاده در باران در مقابل مجسمه به اعلام آن پایین آمدن.

سه روز پس از آن درخواست درایو جمع آوری کرده بود از 4000 امضا.

دو روز بعد مجسمه رفته بود.

“من فکر نمی کنم هنگامی که او ساخته شده یک فشار آن را به نوبه خود در اطراف آن به سرعت” اکبر گفت.

اضافه شده برندا Holt, معاون صندلی از شهرستان گدسدن کمیسیون “کسانی که امضاهای زیادی کمک کرد. آن را نشان داد وجود دارد یک تلاش یکپارچه برای دریافت آن حذف شده است.” او ساخته شده حرکت به سبد خرید کردن بنای تاریخی در کمیسیون ژوئن 11 نشست.

آن شب جرثقیل نیز نقل مکان کرد و به جای خود را به یک Confederate monument جکسون در واقع بین آن شهرستان در سالن فدرال و دادگاه است.

فلوریدا و اورلاندو نیز تصمیم به نقل مکان خود را در مؤتلفه آثار تاریخی به خارج از مرکز شهر پارک های تاریخی گورستان. نزدیک به سه ده جوامع دیگر در سراسر کشور مشابه ساخته شده اند تصمیم گیری در سه هفته گذشته.

بیشتر: همانطور که آمریکا دوباره به نظر می رسد در نمادهای فلوریدا در کنگره این کنفدراسیون یادبود باقی مانده است

پس از مرگ فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت حداقل 34 مجسمه ها و بناهای تاریخی به کنفدراسیون آن ژنرال و رهبر Jefferson Davis یا سرنگون شده است توسط تظاهرکنندگان و یا حذف شده توسط دولت های محلی در سراسر کشور با توجه به BeenVerified های مبتنی بر وب پیگیری شرکت.

که تقریبا برابر با مجموع 2018 و 2019 زمانی که 36 چنین خاطرات برچیده شد و در رتبه دوم در این دهه پس از 55 گرفته شد در سال 2017. BeenVerified نسبت داده شده است که سربازان ارتش به پس از چارلستون کلیسا کشتار پنج سال پیش در این ماه.

بیشتر: 5 سال پس از چارلستون شد لرزاند توسط مادر Emanuel کلیسا, تیراندازی, درد همچنان باقیست

در فلوریدا حداقل پنج تندیس جشن کنفدراسیون و سربازان خود را حذف شده اند در سه هفته گذشته. که گره خورده با تگزاس و دوم به ویرجینیا که در آن 12 چنین مراسم تجلیل از دیگر ایستاده است.

هولت تا به حال ساخته شده قبلی اقدام به حذف گدسدن یادبود اما کوتاه آمد. یک حرکت تصویب شد و در سال 2017 به نقل مکان آن را به یک نقطه مناسب اما کارکنان را با هر گونه توصیه.

بیشتر: کشورهای که در آن متفق بناهای تاریخی در حال سقوط—و که در آن آنها نیست

سپس طوفان مایکل کتک منطقه در سال 2018 و کمیسیون توجه به بازیابی و بازسازی تلاش است. “اما (Gee) نشان داد وجود دارد برای حمایت از این. استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار کاربردی در گرفتن آن انجام می شود” هولت گفت.

یک یادآوری از ‘شرم آور ترور’

هی با بیان برخی از همدلی برای کسانی که استدلال می کنند که مؤتلفه مراسم تجلیل از بخشی از تاریخچه و باید باقی می ماند.

او گفت: او می داند که این آثار قرار داده شد تا در اواخر 1800s به افتخار افتاده اعضای خانواده اما او توضیح داد که بحث در مورد محل مناسب برای نمایش آنها.

در نظر او تعلق آنها در موزه ها و مکان های تاریخی در اراضی عمومی و به خصوص در courthouses که در آن شهروندان به دنبال عدالت از خود دولت است.

“شما انتخاب می کنید برای رفتن به یک موزه” هی گفت. “شما انتخاب می کنید برای رفتن ایستاده در نزدیکی که صفحه نمایش اما هنگامی که شما چیزی شبیه به آن در دادگاه مربع شما می توانید ببینید” آنچه در آن واقعا نشان دهنده یک یادبود به اسارت از افرادی که شبیه به او.

“هنگامی که ما برای دریافت مجوز ازدواج و یا پرداخت یک بلیط پارکینگ ما نمی خواهید به یادآوری شود که شرم آور ترور (در) تاریخ ما زمانی که آفریقایی-آمریکایی ها تحت درمان قرار گرفتند که کمتر از انسان,” او اضافه شده است.

مقدس حافظه از مؤتلفه سربازان

مجسمه ساخته شد مارس 26 سال 1884 توسط “بانوان یادبود انجمن شهرستان گدسدن.” آن شامل یک بند انگشت بالای چهار طرفه پایه. در یک طرف پایه به نظر می رسد یک افسر در یک لباس ،

در طرف دیگر می گوید: “مقدس به حافظه از مؤتلفه سربازان از شهرستان گدسدن که جان خود را برای کشور است.”

هی گفت: این مجسمه را منعکس نمی کند مردم از گدسدن شهرستان یا کشور به عنوان یک کل است: “در اصل این جشن افرادی که امروز ما را در نظر تروریست و خائن.”

فلوید مرگ و کسانی که از Ahmaud Arbey, داغستان در حالی که آهسته دویدن در نیوبرانزویک, گرجستان, Breonna تیلور یک تکنسین اورژانس پزشکی به ضرب گلوله توسط لویی افسر پلیس در خانه اش است سوخت, بحث در مورد مؤتلفه یادبود و بزرگداشت و چگونه موسسات درمان مردم رنگ و کم درآمد است.

هی گفت: او در حال حاضر می یابد و خود را درگیر بیشتر در مورد حقوق مدنی. اما او با خود گفت: او حق ندارد به صحبت کردن در مورد هر چیزی و یا حمایت از هر کسی تا زمانی که مجسمه ایستاده بود و در زادگاه خود به دادگاه مربع است.

و به همین دلیل یک هفته پیش شنبه, هی ساخته شده است که 52-دوم تلفن همراه تصویری از خود در مقابل بنای یادبود.

لباس پوشیدن و در یک توپ کلاه و تی شرت او ایستاده در باران و به نام مجسمه نمادی از نفرت است که دیگر جشن گرفته می شود.

“غیرانسانی اجداد من است و دیگر برای رفتن به جشن” Gee اعلام کرد.

Holt, شهرستان کمیسر گفت: شهرستان کارکنان است که به دنبال یک محل مناسب برای نمایش آن است. “اما کسی که به برای آن را بپرسید,” او اضافه شده است.

با توجه به مرکز قانون فقر جنوب, 62 مؤتلفه مجسمه باقی می ماند در فلوریدا اما این به احتمال زیاد به زودی تغییر.

وجود دارد 10 هنوز ایستاده در جکسون — و شهردار لنی کاری گفت: آنها بیش از حد می آیند.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید [email protected] به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

این مقاله در ابتدا در ظاهر تالاهاسی دموکرات: چگونه یک شهر بزرگ وکیل در زمان در یک شهر کوچک در فلوریدا Confederate monument — و برنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>