چگونه کالیفرنیا خواهد بود به سرقت رفته از برنی ساندرز (دوباره)

پس از تماشای آیووا محول به هرج و مرج مانند یک تصادف ماشین در حرکت آهسته من متاسفم به اطلاع شما که در کالیفرنیا خواهد بود به سرقت رفته از برنی ساندرز.

این اتفاق می افتد در حال حاضر و هر کسی که با درک مبهم از آنچه که صورت گرفت در سال 2016 باید بدانید که چگونه grand theft خواهد شد. اما خبر خوب این است که هنوز هم وجود دارد یک فرصت به قانونی رای دادن در سرزمین آفتاب و رویاهای شکسته به همین دلیل است که کمیته ملی حزب دموکرات احتمالا نمی خواهید شما را به خواندن این ستون. بنابراین اگر DNC صندلی تام پرز می آید در اطراف و افسردگی چای داغ در دامان خود را در چند دقیقه, شما می دانم چرا. (او تا به بسیاری از وقت آزاد.)

کالیفرنیا یکی از بزرگترین جوایز با 495 نمایندگان برای grabs. و آن را حتی بیشتر مهم این سال به دلیل مقدماتی منتقل شده اند تا به سوپر جمعه, آوریل 3. در حال حاضر برنی ساندرز با نام مستعار “مرد منطقی” شروع به پریدن کرد به بالا از کالیفرنیا سنجی. بنابراین اگر شما نخبگان حاکم از کالیفرنیا و شما می خواستم به دکل اصلی خود را در برابر مردم مانند برنی ساندرز آنچه را شما (از شکستن پاها از هر کسی که به تغییر به یک مرد بی خانمان)?

خوب, من حدس می زنم یک چیز خواهد بود به آن را واقعا سخت است برای یک فرد به صورت رای او نیست کامل بر روی نان و کره جو بایدن-محبت دموکرات که صاحب یک تی شرت های باراک اوباما سوار بر یک دایناسور. نامزدها مانند برنی جذب تعداد زیادی از رای دهندگان هستند که در خارج از این دو فاسد وال استریت احزاب یعنی مستقل. و مستقل هستند و هیچ گروه کوچک. در واقع

بنابراین اگر شما مستقل در کالیفرنیا هنگامی که شما ثبت نام برای رای دادن برخی از شما احتمالا بررسی جعبه که گفت: “آمریکا مستقل است. فقط یک مشکل وجود دارد: آمریکا مستقل حزب مرزی نئو نازی ها ، این نام از یک حزب که مخالف ازدواج همجنس متنفر مهاجران و ظاهرا متنفر زنان به این دلیل که آخرین خط آن مانیفست (البته این یک مانیفست) در واقع متحده, “در نتیجه آن ما تماس بر تمام مردان که ارزش خود را خدا آزادی داده شده به پیوستن به ما در تعقیب این اعتقادات سیاسی!” (تأکید اضافه شده … اما شما می توانید آن را احساس کنید.)

آیا من هم اضافه کنم که من به شدت اعتقاد دارند کسی نمی تواند فقط به دنبال نژادپرستانه جنسیتی تلخه با کهنه عبارت “در نتیجه آن” و فکر می کنم که باعث می شود آن را OK ؟ به ندرت انجام می شنوید یک داستان مانند “روز دیگر کسی به من گفت:” در نتیجه مراتب بالا به نظر من شما یک سطل dicks.” و من پاسخ داد: “چرا با تشکر از شما خوب من مرد. از این پس و forsooth رفتن پیچ خودتان.'”

آیا شما فکر می کنم بسیاری از مستقل در کالیفرنیا به طور تصادفی برای ثبت نام در تعصب ، بله آنها انجام دهد. “لس آنجلس تایمز تحقیقات نشان داده است که اکثریت [آمریکا مستقل حزب] اعضای ثبت نام کرده اند با حزب در خطا. نزدیک به سه نفر از چهار نفر متوجه نشده بودند حزب پیوست. …”

بنابراین کالیفرنیا باید forewarned می شود که اگر آنها می خواهند به رای دادن برای کسی که در خارج از فوتبال — می گویند برنی ساندرز — آنها نیاز به تغییر حزب خود وابستگی به یکی از دو حزب دموکرات یا هیچ حزب اولویت است. اما آن را حتی بدتر است.

به منظور جلوگیری از “هیچ حزب اولویت” مردم از رای گیری دولت (بخوانید: شرکت دموکراتیک ماشین) به آنها نمی دهد رای گیری ریاست جمهوری انتخاب در آن … که مسخره! آنها صادقانه فکر می کنم میلیون ها نفر از مردم قلم کار ایستاده در خط در یک مکان سنجی بازی گوگل در تلفن های خود را به مدت سه ساعت به منظور رای گیری برای شورای شهر دستیار خزانه دار?! هیچ! آنها نشان داد تا بگوید به جو بایدن برای بررسی به یک خانه بازنشستگی. و در واقع وجود دارد یک راه که آنها می توانند رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه, اما آن را پیچیده است.

به طور خلاصه — میلیون ها نفر از کالیفرنیا مستقل هستند به طور تصادفی برای یک امضا نژادپرستانه و ضد همجنس ، میلیون ها نفر بیشتر به دست یک انتخابات بدون نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. در نتیجه آن میلیون ها نفر از مردم نمی خواهد به بازیگران یک رای اولیه است. اما به عنوان روزنامه نگار گرگ Palast نشان داده می شود حتی بدتر! او نوشت: “… اگر یک NPP رای دهندگان می پرسد نظرسنجی کارگر, ‘چگونه می توانم به رای حزب دموکرات اولیه?’ نظرسنجی کارگران دستور به می گویند که ‘NPP رای دهندگان نمی تواند دموکراتیک اند.'”

نظرسنجی کارگران در حال دروغ گفتن نیست … خوبه. NPP رای دهندگان نمی تواند دموکراتیک رای گیری, اما آنها می توانند دموکراتیک متقاطع برگه های رای که شامل انتخابات ریاست جمهوری. بنابراین به عنوان Palast توضیح میدهد: “…اگر شما نمی گویند سحر و جادو عبارت ‘من می خواهم یک دموکرات متقاطع رای گیری’ شما به طور خودکار داده بدون رای گیری انتخابات ریاست جمهوری.”

شما باید به می گویند لعنتی طلایی عبارت برای رسیدن به رای دادن؟! نظرسنجی کارگران تقریبا دستور به دروغ به مستقل مگر اینکه رای دهندگان اتحاد رمز عبور. آن است که موز که آن را سخت برای به دست آوردن صحیح رای گیری در کالیفرنیا! (من تا به حال یک زمان آسان تر تهیه مت در یک مورمون خانواده است.)

به دلیل این عمدی موانع طراحی شده برای جلوگیری مستقل از رای گیری میلیون ها نفر از کالیفرنیا تحویل داده خواهد شد چیزی به نام “موقت رای گیری.”

بیایید ببینید که چگونه من توضیح موقت رای گیری? شما می دانید که هنگامی که یک کمی کودک نو پا یک توپ و آنها را به آن را پرتاب و آنها کیر بازوی خود را به عقب و سپس رول توپ را از دست خود را در پشت آنها و آنها را تا پایان, پرتاب چیزی جز هوا ؟ اما آنها فکر می کنم آنها انداخت توپ, بنابراین شما می توانید آنها را برای تماشای که در آن توپ در حال رفتن به زمین ؟ که موقت رای گیری. آن مقدار زیادی از تجمع اما شما نمی گه. از آنجا که هیچ کس تا کنون تعداد آن.

در حقیقت یک درصد خاصی از موقت برگه های رای که در واقع شمارش اما در زمان آنها آن را بیش از حد دیر است. نتایج گزارش شده و موقت برگه های رای که واقعا فقط یک چاره اندیشی موقت است. به این دلیل Palast تماس آنها را “دارونما برگه های رای” — آنها طراحی شده به شما فکر می کنم شما رای دادند. پس آیا قبول موقت رای گیری. تقاضای خود را حق رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه. تقاضا متقاطع رای گیری.

انتخابات یکپارچگی فعالان در کالیفرنیا نیز توصیه می کنیم مردم رای اولیه است که می تواند انجام شود در حال حاضر در فرد در خود شهرستان بخش از انتخابات است. که راه شما مقدار زیادی از زمان برای مقابله با آنچه به آنها تماس بگیرید در انتخابات یکپارچگی biz — fuckery.

جالب اینجاست که دولت ما دعوا را به مطمئن شوید که مردم به عنوان چند که ممکن است رای ما در انتخابات است. از آنجا که جریان اصلی رسانه های اسیر شده توسط شرکت های بزرگ امریکا تنها رسانه های جایگزین در حال حاضر نشان می دهد که چگونه ثروتمند و قدرتمند بازی سیستم.

بنابراین خود بگویید خورشید سفید کالی دوستان به تقاضای واقعی انتخابات با کاندیداهای ریاست جمهوری بر روی آن. من قصد ندارم به شما بگویم و یا آنها را به چه کسی رای دهید اما در نتیجه آن آمریکا مستقل (ای) حزب است که مبارزه برای حقوق خود از جمله حق صحبت خواهم آن را در اواسط 1800s. (تا زمانی که شما یک مرد سفید ملک در سن نظامی. مهاجران و زنان باید اعمال نمی شود.)

___

اگر شما فکر می کنم این ستون مهم است, لطفا آن را به اشتراک. لی اردوگاه کتاب جدید “نقاط گلوله & پانچ خطوط” در دسترس است LeeCampBook.com.

این ستون بر اساس یک مونولوگ Lee Camp نوشت و اجرا در تلویزیون نشان می دهد “Redacted امشب.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>