چگونه در نمایشگاه ایالتی مینه سوتا دریافت لغو شود ؟ خواسته ما از دولت منصفانه است.

که به دلیل h8rs کنار چند چیز وجود دارد Minnesotans عشق مانند عادلانه است. آن را نمی بزرگ به نام مینه سوتا هم برای هیچ چیز.

در بیشتر راه بیش از یک دولت عادلانه نقش قوانین خاص خود را دارد. این چیزی است که خود از جانبازان مورد آن را دوست دارم. تنها در این نمایشگاه شما می توانید تشنگی خود را فرو نشاند در همه-شما-می-نوشیدن شیر ایستاده اند را در یک لاما مسابقه صحنه و لباس, پایین, غول eggroll بر روی چوب, پیروزی پر گودزیلا از میدوی و بازدید سال کوکب رقبای مجاور به هنر scarecrows, همه در یک روز.

این واقعا یک دنیا نزد خود اداره می شود در یک شیوه ای است که می تواند احساس مرموز به تماشاچیان (و ما در حال صحبت کردن در مورد اسرار به میدوی شکوه).

برای مثال چگونه fairgrounds درست است enclave. هر چند این مرز سهام با سنت پل و شاهین ارتفاعات این نمایشگاه است که خود آن چیز. آن را نیز خود نیروی پلیس و 111 سال به حال خود را در ایالات متحده اداره پست که تنها عملیات خود را متوقف در سال 2012. این اداره توسط ایالتی مینه سوتا جامعه کشاورزی است که “شبه دولتی” است که “به طور کامل خود حمایت می کنند.” از سال 1949 عادلانه نیست دریافت هر گونه پول و یا دولت تخصیص بودجه.

2020 نمایشگاه ایالتی مینه سوتا است که برنامه ریزی شده برای تاریخ 27 اوت تا سپتامبر 7. به عنوان نشانه های اولیه نشان می دهد مینه سوتا در حال انجام بخشی خود را در تراز وسط قرار دارد که دنگ منحنی سند چشم انداز از نمایشگاه…ies با قیف کیک داستد در قند و سوخته ذرت چکیدن با کره آغاز کرده اند التزام.

بنابراین باید توییتهای با “حقایق سرگرم کننده” مانند:

فصل 37 در مینه سوتا دولت کد مستلزم آن است که عادلانه بود قرار داده و آن را به احتمال زیاد نیاز به یک عزم عمومی بهداشت و درمان اضطراری در ماه اوت به منظور قانونی آن را متوقف کند. در غیر این صورت این نمایشگاه خواهد بود شکستن قانون اگر آن را می بندد.

پس از تلاش و عدم ایجاد حس که فصل دولتی کد ما تصمیم گرفتیم ما می خواهم به جای رفتن دیدن جادوگر برای پاسخ واقعی… چرا که در این زمان چه خوب است که امید کاذب? ما قدر سفارش. به علاوه آن را احساس می کند به خوبی می دانید که چگونه تصمیم گیری ساخته شده است و به همین دلیل همه چیز راه آنها y’know?

SPOILER: ما نمی دانیم که اگر دولت عادلانه لغو شده است (یا نیست!). ما حتی نمی پرسند! این نمایشگاه را به ما بگویید هنگامی که آنها آماده است. ماندن در داخل و در عین حال میشم. آیا آن را برای این نمایشگاه است.

“می گویند که دولت های کشاورزی جامعه کاملا مورد نیاز برای برگزاری یک نمایشگاه سالانه ممکن است یک بیت از یک کشش” در نمایشگاه ایالتی مینه سوتا در پاسخ به یک صدای منحصر به فرد. (نه واقعا….) “فعال کردن قانون می گوید که دولت Fairgrounds برگزار می شود “برای همیشه” تحت مدیریت و کنترل جامعه برای ‘نمایشگاه سالانه و در زمان های دیگر تعیین شده توسط جامعه است.'”

“نیاز به برگزاری سالانه نمایشگاه می شده است و جایگزین در طول اضطراری ملی از جنگ جهانی دوم (1945) و بحران بهداشت عمومی از سال 1946 فلج اطفال بیماری همه گیر. در هر دو مورد تصمیم به برگزاری یک نمایشگاه ساخته شده بود به طور مشترک توسط فدرال, دولت و جامعه مسئولان ، آن است ؟ ادامه داد.

پس از سال 1859 در نمایشگاه ایالتی مینه سوتا شده است هر سال برگزار می شود اما پنج. آخرین بار به عنوان بالا ذکر شد, لغو شد با توجه به شیوع بیماری فلج اطفال در سال 1946. در سال 1893 هیچ کس احساس رقابت با شیکاگو هنگامی که آنها میزبانی جهان کلمبیایی نمایشگاه. دیگران غیر از نمایشگاه های درگیر مهمات: جنگ جهانی دوم مانع از سال 1945 جمع آوری و جنگ های داخلی آمریکا و داکوتای هندی درگیری با دخالت 1861 و 1862 این موارد است.

وقتی پرسیده شد که اگر (و چگونه) این روند تغییر کرده است از این نمایشگاه آخرین بسته این نهاد پاسخ داد: “هیچ واقعی وجود دارد, رسمی روند. آن را بیشتر در مورد در نظر گرفتن یک رویکرد عملگرایانه به شرایط فعلی. بدون در نظر گرفتن دولت عادلانه را همیشه انجام کار درست برای کشور ما ملت ما و جهان ما است.”

قلب را شناخت نمایشگاه-Borg باید منافع خود را در قلب بدون توجه به آنچه در پیش روست حتی اگر خود نویسنده است که در حال حاضر تا حدودی متقاعد شده “هیچ فرایند رسمی” بدان معنی است که آنها در حال خواندن CDC جلسات در حالی که سوار آسمان گلایدر عقب و جلو بیش از خالی, زمینه, sipping در جهان بهترین لیموناد.

…حداقل این چیزی است که من می خواهم انجام دهید. و (به سادگی) چرا من نه مسئول 2.1 میلیون نفر در ماه اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>