تا چه حد شما خواهد شد $1,200 محرک بررسي بروید ؟

عمو سام است که به طور آهسته از 1200 دلار محرک امداد چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها به زودی. اما بسیاری می گویند آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای پوشش صورتحساب خود را.

کارن Diehl, بازنشسته, معلم, زندگی در قله تپه, پنسیلوانیا, انتظار برای دریافت یک چک کنید. اما 56 ساله است که در امنیت اجتماعی ناتواني انتظار ندارد 1200 دلار در امداد رسانی به پوشش صورتحساب خود برای بسیار طولانی است.

او صرف بیشتر پول در مواد غذایی به تازگی پس از او پسر که به تازگی از کالج فارغ التحصیل شده است باقی مانده در خانه خود را به عنوان چشم انداز کار شده اند را در خود نگه دارد و در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس. او نیز از دست داده $800 در چند هفته گذشته از چندین سگ نشسته شغل است که لغو شد با توجه به اجتماعی فاصله گرفته است.

“من تعداد کسانی که سگ راه رفتن شغل برای درآمد اضافی. شما نمی توانید زنده ماندن فقط مزایای از کار افتادگی ، ” Diehl می گوید. “یک محرک بررسی کمک خواهد کرد که پوشش مواد غذایی و آب و برق و هزینه های, اما اگر $1,200 بررسی یک زمان چیزی است که نمی شود به اندازه کافی برای اکثر مردم است.”

نزدیک به یک سوم از بزرگسالان ایالات متحده که پیش بینی دریافت یک محرک بررسی می گویند که پول نمی خواهد به اندازه کافی برای حفظ مالی خوب بودن خود را برای یک ماه با توجه به جدید Bankrate.com گزارش.

تقریبا 80 درصد می گویند یک بررسی بسیار مهم خواهد بود (50%) یا تا حدودی مهم (30%) برای خود در کوتاه مدت وضعیت مالی با توجه به مطالعه ای که به بررسی 1,465 بزرگسالان از جمله 994 که پیش بینی دریافت یک محرک بررسی به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند.

نیمی از آنها فکر می کنم آنها را با استفاده از پرداخت برای کمک به پرداخت صورتحساب ماهانه مانند اجاره مسکن و یا آب و برق. رایج دیگر برنامه شامل پرداخت به صورت روز به روز ملزومات مانند غذا و دارو و یا لوازم (41%) اضافه کردن پول به پس انداز (30%) و استفاده از آن برای کمک به پرداخت بدهی (25%).

“این پرداخت ها تلقی می شود بسیار مهم است به میلیون خانوار, اما این چیزی است که مردم انتظار دارند برای حفظ آنها بسیار طولانی می گوید:” گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر در Bankrate.com.

اورژانس محرک چک می تواند تا حد 1.200 $در هر فرد $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک و 500 دلار به ازای هر فرزند وابسته.

برای کسانی که در حال حاضر مبتلا به درآمد اختلالات پرداخت خواهد شد مورد نیاز برای روز به روز ملزومات و ماهانه تعهدات مک براید اضافه شده است.

از کسانی که پیش بینی دریافت یک محرک پرداخت تنها کمتر از یک سوم فکر می کنم هجوم پول کمک خواهد کرد خود را حفظ رفاه مالی از یک ماه به کمتر از سه ماه.

حدود 11 درصد فکر می کنم آن را حفظ خواهد آنها را از سه ماه تا کمتر از پنج ماه و دیگری 11 درصد بر این باورند این امر کمک به حفظ مالی خوب بودن خود را برای حداقل پنج سال. یکی دیگر از 14% مطمئن نیستید چگونه آنها قادر خواهند بود برای حفظ امنیت مالی خود را.

بالشتک های اضطراری پس انداز است که بسیار مورد نیاز گام برای بسیاری از خانواده ها. حتی قبل از همه گیر مجبور اقتصاد به وقفه فقط 41 درصد از آمریکایی ها قادر به پرداخت هزینه برای یک برنامه ریزی نشده هزینه 1000 $از پس انداز مک براید می گوید.

یک رکورد 10 میلیون آمریکایی به دنبال مزایای بیکاری در دو هفته گذشته وزارت کار گفت: به عنوان اخراج شتاب در پی وقوع. موج دیگری از زیان کار است که به احتمال زیاد در هفته آینده کارشناسان هشدار می دهند که محدودیت های مسافرتی در محل اقامت و کسب و کار بسته باقی می ماند در سراسر کشور است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: آمریکایی ها که به راه اندازی پرداخت مستقیم با IRS دریافت پرداخت خود را در هفته سوم از ماه آوریل است. برای کسانی که نمی, چک فرستاده خواهد شد که می تواند دیگر می رسند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>