چگونه محلی ثبت فروشگاه در حال مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس

ذخیره رکورد در روز در حال حاضر به تعویق افتاده است از مارس 18 تا 20 ژوئن زمانی که فرماندار صادر وضعیت اضطراری خاموش کردن بسیاری از مکان های عمومی کسب و کار. در حالی که رکورد فروشگاه کارگردانی نه به تعطیل تحت دستور دولت بیشتر تعیین کرده اند که آن را در عمومی خوب به بستن درهای خود را به طور موقت.

اما اگر شما از نظر مالی قادر, شما هنوز هم می تواند حمایت خود را ثبت محلی فروشگاه و آنها را تقویت آنها نیاز به از طریق این. شما می توانید ترتیب برای منظقه وانت در برخی از حتی یک گزینه امن تر است به فروشگاه آنلاین برای رسانه های فیزیکی—بسیاری از آنها تحویل ویژه می پردازد.

در اینجا آنچه را در محلی خود را ضبط و ذخیره کنید. اگر ما در سمت چپ هر کسی یا چیز تغییر کرده است به ما اطلاع دهید.

Agharta
“بسته تا این ضربات بیش از,” اما, انتخاب یو پی اس و حمل و نقل رایگان هنوز هم در دسترس است.

به سختی برادران
باز 10-6 از طریق پنج شنبه و سپس بسته تا اطلاع ثانوی. “اما من در اینجا خواهد بود 10-6 روزهای هفته” مالک مایک الیاس می نویسد on Facebook. “درب قفل خواهد شد. من در داخل انجام موجودی و alphabetizing. من با کمال میل تلفن سفارشات و یا مجموعه های خصوصی بار برای خرید. هک من تحویل پرونده به خانه خود را در یک شعاع خاص. به ما ایمیل یک گزینه بیش از حد به عنوان منظقه انتخاب کنید تا. من می خواهم حتی راه رفتن سگ خود را و رفتن به فروشگاه مواد غذایی را برای شما اگر شما نیاز به کمک. من نه نگهداری از کودکان و یا انجام خود کار حیاط هر چند.”

Cheapo
“ما امیدواریم که برای بازگشایی در یک زن و شوهر از هفته اما این بستگی به وضعیت بیماری کروناویروس (COVID-19). ما خواهد شد ارسال اطلاعات بیشتر به عنوان شناخته شده است.”

مرده رسانه
بسته تا آوریل 1. فروش سوابق online at Discogs و کشتی از طریق رسانه های الکترونیکی. ارائه یک کارت هدیه ویژه: با خرید یک کارت 50 دلار یا بیشتر و دریافت اضافی $25 ارزش; خرید یک کارت 100 دلار یا بیشتر و دریافت اضافی $50. ایمیل [email protected] برای جزئیات بیشتر.

در دره
باز برای منظقه وانت. سفارشات آنلاین در دسترس به عنوان به خوبی.

گرفتگی
تا اطلاع ثانوی بسته.

برق جنین
بسته “برای آینده قابل پیش بینی.” ارائه حمل و نقل رایگان در هر خرید از 19.99 $و یا بیشتر برای سفارشات داخلی ساخته شده در electricfetus.com و اضافی 10 دلار برای هر 50 دلار در کارت های هدیه.

شدید سر و صدا
بسته برنامه ای برای بازگشایی در روز شنبه, آوریل. 1, فروشگاه 26th, سالگرد. “ما را جشن می گیرند با markdowns و فروش پس از بازگشت ما اگر همه چیز آرام کردن آن.”

عنصر پنجم
بسته تا آوریل 1. سفارشات آنلاین در دسترس است.

Hymie را
باز از 11-5 پنج شنبه, 11-6 جمعه و شنبه و 1-5 روز یکشنبه. گوش دادن به ایستگاه های و سرویس بهداشتی عمومی بسته شده است.

می دانم که نام پرونده
“ما باز است و ما باز خواهد بود تا زمانی که وجود دارد هیچ بیشتر سوابق چپ برای فروش!!!!”

آسیاب شهر صدا
بسته برنامه ای برای بازگشایی در مارس 28.

سنگ کاغذ قیچی
این فروشگاه که به تازگی نقل مکان است و به تأخیر انداختن آن همانند بازگشایی. سوابق می تواند خریداری شده از آن Discogs حساب و تحویل رایگان برای مشتریان در پنج مایل برای سفارشات بیش از $30. منظقه وانت با تنظیم.

SolSta
هنوز باز 11 – 5. حمل و نقل رایگان در خرید آنلاین از 50 دلار یا بیشتر با کد وینیل فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>