چقدر جنسی باید ارتباط داشته باشد ؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند.

مهم نیست که شما وضعیت ارتباط جنسی همچنان پیچیده و اغلب حساس — موضوع. اگر چه هیچ کس می خواهد به آن اعتراف مردم در سراسر همه جمعیت در حال صرف زمان کمتر در کیسه.

برای زوج هایی که با هم زندگی می کنند زوج های متاهل و افراد مسن به طور کلی کاهش در چقدر جنس آنها است و حتی بیشتر متناوب در هر یک 2019 مطالعه از بزرگسالان و نوجوانان.

اما چقدر جنسی باید زوج ها واقعا داشتن? تحقیقات نشان داده است که زوج هایی که حداقل یک بار در هفته شادتر از آنها کمتر-bedded همتایان. (یک نکته: سطح شادی نیست با افزایش بیشتر زمان صرف شده در زیر ورق.)

هنوز هم که شماره نمی کند و کاملا اعمال می شود برای همه. و در نهایت کارشناسان می گویند چقدر جنسی با یک زن و شوهر باید با داشتن بستگی به زن و شوهر خود را.

چقدر جنسی باید یک زن و شوهر داشته باشد ؟

یک بار در هفته یک پایه مشترک کارشناسان می گویند. این آمار بستگی دارد کمی سن: 40 – تا 50 ساله تمایل به سقوط که در اطراف پایه در حالی که 20 تا 30 ساله تمایل به طور متوسط در حدود دو بار در هفته.

اما دکتر پیتر Kanaris یک روانشناس بالینی و جنسیت درمانگر بر اساس در سمیتهتون نیویورک هشدار می دهد که زوج ها نباید تکیه می کنند به طور متوسط به عنوان یک متریک برای خود زندگی جنسی. او دیده می شود زوج ها در هر بخشی از آن طیف از کسانی که کمی به هیچ رابطه جنسی به زوج ها که 12 تا 14 بار در هفته.

“آنچه در واقع مهم تر از برای زوج های گرفتار در برخی از آماری هنجار به مطابقت خود را به است که در این نگاه از دیدگاه رضایت جنسی” گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “اگر یک زن و شوهر از نظر جنسی راضی پس از آن که این هدف است.”

دکتر لیندا De Villers یک درمانگر و استاد کمکی از روانشناسی و آموزش و پرورش در پپرداین موافق.

“وجود دارد یک مقدار مشخصی از انگیزه احساس عادی هر آنچه که به معنی” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “شما باید جنسی را به عنوان اغلب به عنوان هر دو شما و شریک زندگی خود را احساس می کنید خوب … اگر شما می توانید می گویند آن را رضایت بخش و انجام, این که چگونه اغلب شما باید جنسی.”

من باید برنامه ریزی ،

با وجود غالب ایده که رابطه جنسی خود به خودی است و سوخت ناگهانی میل جنسی باید برنامه ریزی De Villers می گوید.

“اگر مردم بچه ها یا تعهدات آن را واقعا مفید به برخی برنامه ریزی شده فیلم,” او گفت:. “اگر شما لازم نیست که برنامه ریزی جنسیت شما خیلی بیشتر احتمال دارد که بدون رابطه جنسی.”

و علاوه بر این نقاط بیشتر جنسی برنامه ریزی شده است به هر حال. برای مثال او می گوید: قبل از اینکه شما بروید در تاریخ بیرون بکشد تمام متوقف می شود به خودتان قابل ارائه برای یک شریک آینده نگر.

“شما در حال برنامه ریزی پورنو” او شوخی. “شب معمولا نقطه اوج در یک نقطه خاص و شما می دانستم که لعنت به خوبی از آن خواهد بود.”

اگر یک فرد می خواهد رابطه جنسی بیش از دیگر ؟

که یکی از رایج ترین مشکلات Kanaris تجربه در خط خود را از کار. این یک مشکل است که رنجور و حتی موفق ترین زوج او می گوید.

“هنگامی که ما صمیمی یا شریک جنسی کم تمایل می توان آن را یک ضربه به اعتماد به نفس و نفس از شریک دیگر,” او گفت:.

بدتر او می گوید: شریک دیگر ممکن است “پر از خالی” را به عنوان به آنچه که باعث فقدان میل جنسی در بدترین راه های تقویت خود ناامنی و احتمالا بیشتر مانع از برقراری ارتباط است.

او توصیه می کند, ارتباط جنسی, تعامل صادقانه و شفاف “ارتباط صمیمی” در مورد زندگی جنسی خود اگر آنها احساس ناراضی.

“در تجربه من, شما می توانید پیدا کردن زوج هایی که ارتباط بسیار خوبی در مورد پرداخت وام مسکن, مراقبت از بچه ها و مسائل دیگر اما ممکن است (اند) بسیار ضعیف و یا وجود ندارد ارتباطات در امور صمیمیت و یا تمایلات جنسی” گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

چه کلیدی می گوید De Villers است که ارتباطی و رسا در مورد آنچه شما می خواهید جنسی. “این مهم است به یاد بگیرند که از نظر جنسی قاطعانه و جنسی آژانس,” او گفت:.

چه چیز دیگری می کنم ارضای شریک زندگی من?

De Villers اشاره می کند که وجود دارد مقدار زیادی از راه های دیگر به داشتن رابطه جنسی بدون, خوب, رفتن, نه متری تمام.

“وجود دارد انواع مختلف رابطه جنسی که شما می تواند داشته باشد,” او گفت:. (به علاوه آنها باید در میان باشد ” چگونه بسیاری از زمان مکالمه.)

غیر دخول فعالیت های جنسی او می گوید: به احتمال زیاد لذت بخش برای هر دو طرف به خصوص برای افرادی که در 60s, 70s و 80s. این هم درست است برای تجاوز جنسی که تمایل به غیر از دخول فعالیت های جنسی خود با جنس مخالف همتایان De Villers یادداشت ها.

چه عواملی می تواند کمک به کاهش میل جنسی?

با توجه به مطالعه “محض سرعت زندگی مدرن” است عاملی برای چرا زوج ها داشتن کمتر ،

“استرس زندگی مدرن — فقط روز به روز از ما چگونه زندگی می کنند زندگی ما — بسیار تاثیر منفی بر میل جنسی” Kanaris گفت. “زندگی حرکت می کند در عصر مدرن ما بسیار سریعتر به تازگی به عنوان 20 سال پیش قطعا از 25 سال پیش است.”

اما Kanaris و د Villesr همچنین فکر می کنم وجود دارد همچنین ممکن است فردی باشد و زن و شوهر-عوامل خاص که تمایل به نادیده گرفته می شود زمانی که زوج های ارزیابی زندگی جنسی خود.

داروها مانند داروهای ضد افسردگی می تواند مانع از میل جنسی.

“راحتی محیط زیست” نیز ممکن است یک عامل است. یک اتاق خواب است که بیش از حد نزدیک به بچه های اتاق خواب و یا یک است که تزئین شده به منظور تسهیل صمیمیت ممکن است کمک به شریک زندگی خود را عدم تمایل به داشتن رابطه جنسی.

تکنولوژی نیز ممکن است یک عامل: De Villers می گوید که بازی با گوشی خود را در حالی که شما با شریک زندگی خود را کاهد از تعاملات خود را و باعث بدتر تجربه جنسی.

هنگامی که شما باید به یک متخصص ؟

این گفتگو می تواند بسیار دشوار است به آن. در موارد که در آن یک در یک گفت و گو است بی فایده به دنبال یک شخص ثالث متخصص مانند یک زوج درمانگر و یا یک درمانگر ممکن است مفید باشد.

“اگر آن را به نظر می رسد مانند احساسات بیش از حد قوی هستند و وجود defensiveness و تناقض و نه با شریک زندگی خود را, آن را آسان تر به آن را با یک غریبه” گفت: Kanaris. “و که می تواند تمام تفاوت را.”

چه هستند مزایای بهداشت و درمان به طور منظم ،

وجود دارد هر دو جسمی و روانی مزایای داشتن رابطه جنسی منظم.

این کمک می کند تا خواب آن منافع قلبی عروقی — با توجه به 2010 مطالعه با زندگی جنسی فعال هستند کمتر احتمال ابتلا به بیماری های قلبی — و آن را دارای مزایای برای پروستات می گوید Kanaris.

سکس انتشار اندورفین و باعث ایجاد احساس نزدیکی بین شما و شریک زندگی خود را می گوید مریم آندرس دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و استاد در ازدواج و خانواده درمانی.

اما نه تنها صمیمیت جنسی پرورش احساس خوب بودن می گوید Kanaris آن را نیز می تواند اثرات مثبت برای سیستم ایمنی بدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de