چگونه کلاهبرداران می تواند با استفاده از coronavirus ترساندن به سرقت پول خود را

سلامت خود را کیف پول می تواند در معرض خطر ابتلا به کروناویروس جدید به قسمت های جدید از جهان است.

مصرف کنندگان هشدار داده است که آنها به زودی می تواند هولناک با محصولات ساختگی سهام, معاملات, ساخته ایمیل, متون و رسانه های اجتماعی پست های که طراحی شده است به سرقت پول و اطلاعات شخصی.

کلاهبرداران عشق را به بازی به ترس ما.

میشیگان دادستان کل دانا Nessel و میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی هشدار داد که کلاهبرداران می تواند درخواست برای کمک های مالی برای قربانیان بالقوه ارائه مشاوره در درمان اثبات نشده و یا ارائه اطلاعات غلط از طریق رسانه های اجتماعی.

تهدید coronavirus واقعی است Nessel در بیانیه ای گفت: اما وجود داشته اند بدون تایید موارد در میشیگان.

ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز با صدور یک هشدار برای هشدار دادن به طرح های سرمایه گذاری است که می تواند زمین محصولات و یا خدمات است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.

SEC اظهار داشت: “شما ممکن است از دست دادن مقدار قابل توجهی از پول اگر شما سرمایه گذاری در یک شرکت است که باعث می شود نادرست و یا غیر قابل اعتماد می کند. شما ممکن است قادر به فروش سهام خود را اگر تجارت در این شرکت به حالت تعلیق درآمده است.”

یک پرچم قرمز است که یک شرکت کوچک و یا آنچه به نام microcap سهام که قیمت پایین نسبتا ناشناخته است و تنها باعث می شود بسیار محدود اطلاعات در دسترس عموم.

“این می تواند آن را آسان تر برای کلاهبرداران به گسترش اطلاعات نادرست در مورد شرکت و سود در هزینه unsuspecting سرمایه گذاران” SEC اعلام کرد.

کلاهبرداران می تواند پمپ که قیمت سهام با پخش شایعات دروغ. مروج پول آزادسازی سهام یا فروش آن قبل از اعتیاد به مواد مخدره به پایان می رسد. پس از آن قیمت سهام بلغزد, ترک گناه, سرمایه گذاران برگزاری کیسه.

کمیسیون تجارت فدرال هشدار می دهد که کلاهبرداران می توانید جعلی سازمان های خیریه و یا سایت های crowdfunding به سرقت پول از مصرف کنندگان است.

“اجازه ندهید که هر کسی با عجله شما را به ساخت یک کمک مالی. اگر کسی می خواهد کمک های مالی نقدی با کارت هدیه و یا با سیم کشی پول این کار را انجام نمی” FTC هشدار می دهد.

مصرف کننده ناظران ارائه توصیه های زیر:

همین حالا با کلیک بر روی لینک کلیک کنید, به خصوص اگر یک ایمیل به نظر می رسد از آبی است.
فوق العاده محتاط وقتی که می آید به ایمیل هایی که ادعا می شود از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.
چشم پوشی آنلاین ارائه می دهد برای واکسن.
نمی افتد برای “فرصت های سرمایه گذاری” مربوط به هر گونه اخبار داغ مورد مانند coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im