چگونه به سازمان دیده بان برای دیدنی ستاره دنباله دار Neowise – قبل از آن از بین می رود برای 6,800 سال

Skywatchers را در برای درمان بیش از چند هفته آینده به عنوان ستاره دنباله دار تازه کشف شده Neowise پرداخت یک سفر به درون منظومه شمسی برای اولین بار در 6,800 سال است.

ستاره دنباله دار شده است روشن تر و روشن تر در اوایل صبح, آسمان, AccuWeather گفت و در روزهای آینده آن را به ظاهر در شب بعد از غروب آفتاب است.

“از بررسی های اولیه در,” Space.com گفت. “ستاره دنباله دار Neowise ضربه است.”

Neowise یکی از معدود ستاره های دنباله دار قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح این قرن درونی-منظومه شمسی “مزاحم” است که ممکن است تبدیل به شناخته شده به عنوان ستاره دنباله دار از 2020 ناسا گفت.

اگر چه آن را قابل رویت با چشم غیر مسلح یک تلسکوپ ساده یا جفت دوربین دوچشمی می توانید فاش کردن جزئیات بیشتر به ویژه هنگامی که آن را دیده است قبل از گرگ و میش صبح و یا پس از گرگ و میش در شب AccuWeather گفت.

ستاره دنباله دار جان سالم به در برد اخیر خود نزدیکترین رویکرد به خورشید است و در حال حاضر به رهبری بازگشت به سمت بیرونی منظومه شمسی است. اندازه گیری در حدود 3 مایل در سراسر Neowise در نظر گرفته شده است نسبتا بزرگ ستاره دنباله دار – ارائه skywatchers با یک نمایش تماشایی از زمین CBS اخبار گزارش.

این در واقع درخشان ترین ستاره دنباله دار در 23 سال پس از دنباله دار Hale-Bopp در سال 1997 با توجه به ناسا. به زودی از آن خواهد شد دیده می شود در شمال غربی آسمان پس از غروب آفتاب و آن را به نظر می رسد به زوم فقط در زیر دب اکبر.

برای دیدن ستاره دنباله دار شروع به دنبال در حدود یک ساعت پس از غروب آفتاب هنگامی که شما آن را فقط بیش از افق غربی به عنوان آخرین گرگ و میش محو در تاریکی با توجه به Sky & Telescope. نگاه حدود سه مشت زیر “کاسه” از دب اکبر است که حلق آویز توسط آن دسته بالا و شاید کمی به سمت راست سایت گفت.

بهترین روز برای مشاهده این دنباله دار در طول شب خواهد آمد در طول ماه ژوئیه 14-19 قاب زمان Space.com گفت.

“ستاره های دنباله دار به شدت غیر قابل پیش بینی پس از آن غیر ممکن است بدانید که اگر این یکی باقی خواهد ماند بنابراین آسان به نقطه, اما اگر آن را ندارد باید آن را آسان تر برای بیشتر مردم به رعایت به عنوان ماه ژوئیه می رود” ناسا گفت.

در 64 میلیون مایل ستاره دنباله دار خواهد بود نزدیک به زمین در جولای 22, ناسا گزارش شده است.

ناسا تلسکوپ فضایی شناخته شده به عنوان NEOWISE برای اولین بار کشف یخ زده, سنگ, رسما به نام C/2020 کلید F3 در 27 مارس ،

ستاره دنباله دار قابل مشاهده خواهد بود به skywatchers در اینجا بر روی زمین از طریق اواسط ماه اوت است.

“از آن مادون قرمز امضا, ما می توانیم بگویم که حدود 3 مایل در سراسر و با ترکیب داده های مادون قرمز قابل مشاهده با نور تصاویر, ما می توانیم بگویم که این ستاره دنباله دار را در خود جای داده است که پوشش داده شده با دوده تاریک ذرات چپ بیش از شکل گیری آن در نزدیکی تولد منظومه شمسی در 4.6 میلیارد سال پیش گفت:” جوزف Masiero, NEOWISE معاون محقق اصلی ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در بیانیه ای.

مطمئن باشید به نگاهی آسمانی بازدید کننده در طول چند هفته آینده اگر شما این شانس را: آن را نمی خواهد در محله ما برای هزاران سال به عنوان طول می کشد برخی از 6,800 سال برای تکمیل سفر خود را به دور خورشید ناسا گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>