چگونه ابزار تلفن و اینترنت شرکت ها در حال دادن مصرف کنندگان به یک استراحت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

بسیاری از آب و برق و شرکت های مخابراتی و خودروسازان در حال کاهش shutoffs و waiving هزینه های اواخر و به جای مصرف کنندگان که ممکن است در مبارزه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شرکت هایی مانند Comcast PG&E AT&T هیوندای و دوک انرژی میان کسب و کار مردم با دادن یک استراحت در یک راه یا دیگری.

برخی از شرکت ها در حال ارائه خدمات رایگان به عنوان COVID-19 مختل زندگی برای دانش آموزان و کارگران و خانواده های کسب و کار و جوامع است.

در اینجا یک انتخاب چگونه انواع کابل ابزار و دیگر شرکت ها اقدام:

Comcast: کابل های غول پیکر است که ارائه دسترسی رایگان به آن Xfinity WiFi نقاط داغ برای همه از جمله غیر مشترکین برای 60 روز. آن را نیز ارائه داده نامحدود به مشتریان خود را بدون هیچ هزینه اضافی است و نه قطع سرویس اینترنت یا شارژ هزینه های اواخر برای مشتریان که می گویند آنها نمی توانند پرداخت صورتحساب خود را. این شرکت همچنین با ارائه 60 روز از اولیه رایگان سرویس اینترنت به مشتریان جدید است.

اقیانوس آرام گاز و برق Co.: PG&E است متوقف سرویس اشکالی برای عدم پرداخت برای مشتریان تجاری و مسکونی تا اطلاع ثانوی. این ابزار نیز ارائه طرح های پرداخت قابل انعطاف “به مشتریان است که نشان می دهد یا تاثیر و یا مشکلات به عنوان یک نتیجه از COVID-19.”

ادیسون کالیفرنیای جنوبی: ابزار تعلیق است اشکالی برای عدم پرداخت هزینه و waiving هزینه های “برای مشتریان تجاری و مسکونی نهفته COVID-19 اضطراری است.”

تثبیت ادیسون: این ابزار به حالت تعلیق خدمات shutoffs برای مشتریان داشتن مشکلات پرداخت.

گرجستان قدرت: ابزار تعلیق مسکونی shutoffs برای 30 روز پس از آن خواهد داد در سیاست است.

AT&T: کابل تلفن و رسانه های غول پیکر است که تعلیق ختم بی سیم تلفن منزل یا خدمات پهن باند هنگامی که مشتریان نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را به دلیل coronavirus اختلالات. این شرکت همچنین waiving مربوط به هزینه های اواخر. مانند Comcast AT&T همچنین ارائه دسترسی رایگان به آن فای عمومی نقاط داغ. این شرکت همچنین گفت: آن مصرف کننده اصلی اینترنت wireline مشتریان ثابت و اینترنت بی سیم مشتریان را دریافت نامحدود داده است.

Verizon: Verizon گفت: waiving هزینه های اواخر و تعلیق خدمات ختم برای مشتریان “منفی تحت تاثیر بحران جهانی است.”

T-موبایل: تلفن همراه ارائه دهنده خدمات است که ارائه داده نامحدود به تمام مشتریان فعلی است که باید با برنامه با داده ها را برای مدت 60 روز آینده. آن را نیز ارائه داده های اضافی را به همراه کاربران است.

هیوندای: خودروساز است که احیای آن هیوندای تضمین از دست دادن شغل حفاظت از برنامه به صاحبان “صلح از ذهن در زمان نامشخص” به عنوان coronavirus شیوع منجر به نگرانی هایی است که آمریکایی ها متوقف خواهد شد خرید جدید اتومبیل ها و کامیون ها. هیوندای گفت: برنامه ارائه خواهد شد تا به مدت شش ماه از پرداخت خودرو به خریداران جدید اگر آنها از دست دادن شغل خود را غیر ارادی. آن را نیز ارائه 90 روز از تعویق پرداخت در خرید های جدید.

موتور فورد: Ford ارائه شده است مشتریان بالقوه تاخیر در پرداخت به ارائه کمک.” آن را نیز ارائه جدید-خریداران خودرو این شانس را برای به تاخیر انداختن اولین پرداخت خود را با 90 روز.

دوک انرژی: ابزار تعلیق است اشکالی برای عدم پرداخت. “مشتریان باید پرداخت آنچه که آنها می توانند برای جلوگیری از ایجاد یک تعادل بزرگ که سخت تر خواهد بود به پرداخت بعد” این شرکت اعلام کرد.

NV Energy: ابزار تعلیق قطع “برای مشتریان ما به طور مستقیم تحت تاثیر این بحران” است و waiving هزینه های اواخر و سپرده “برای مشتریانی که تجربه مشکلات مالی مربوط به COVID-19 یا قادر به پرداخت با توجه به خود انزوا.”

PSE&G: ابزار تعلیق است shutoffs به مشتریان مسکونی برای عدم پرداخت از طریق پایان ماه آوریل “که در آن زمان PSE&G ارزیابی خواهد شد ادامه داد: نیاز” با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به مشتریان.

منشور ارتباطات: ارتباطات از راه دور شرکت است که ارائه طیف رایگان پهنای باند و اینترنت Wi-Fi به مدت 60 روز آینده به خانواده ها با K-12 دانش آموزان یا دانشجویان است که در حال حاضر نیست که یک اشتراک. مانند Comcast و AT&T آن را نیز ارائه آن از Wi-Fi نقاط داغ به صورت رایگان به مردم است.

آتلانتا گاز نور: این ابزار به حالت تعلیق در shutoffs به مدت هفت روز در حالی که آن را ارزیابی گزینه های خود را.

Dominion انرژی: آب و برق است به حالت تعلیق اشکالی برای دلیل عدم پرداخت هزینه.

ملی شبکه: این شرکت تعلیق سرویس قطع و سایر “مجموعه فعالیت های مربوط به” طریق پایان ماه آوریل و پس از آن سیاست خواهد شد مجددا.

اطلس پهنای باند: شرکت نخواهد خاتمه خدمات برای مسکونی و یا کوچک کسب و کار مشتریان با توجه به عدم پرداخت هزینه اگر آنها مواجه ایم “اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.” همچنین waiving هزینه های اواخر که مشتریان “به طور معمول ممکن است متحمل به دلیل شرایط اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

شرکت: شرکت اجاره ماشین کاهش حداقل سن برای اجاره یک ماشین به 18 از طریق مارس 31 “به آن را آسان تر برای دانش آموزان به خانه به خانواده خود را” به علت تعلیق از دوره های کالج.

شمال ایندیانا عمومی شرکت خدمات: NIPSCO تعلیق است shutoffs برای عدم پرداخت هزینه تا اطلاع ثانوی.

کوه سبز قدرت: ابزار تعلیق shutoffs و به تعویق انداختن لایحه مجموعه در به رسمیت شناختن مشکلات مالی برخی از مشتریان ممکن است با توجه به شیوع کروناویروس.

کمک: کلی Tyko, ایالات متحده آمریکا امروز; اکی سوگا, Burlington, Free Press

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتان Bomey در توییتر @NathanBomey.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>