طوفان راهنمای 2020: یک مقیاس جدید پیشنهاد شده است و آن را ساخته اند طوفان کاترینا یک گربه 5

طوفان راهنمای 2020: شد طوفان کاترینا واقعا تنها یک گربه 3 در ریزش زمین? سرعت نیست کل داستان همین یک کارشناس پیشنهاد نوع جدیدی از مقیاس.

Superstorm شنی نیست حتی به عنوان یک طوفان که آن را غرق در شهر نیویورک در سال 2012 و در سال 2005 کاترینا بود دسته 3 با وجود یک پانچ که شکاف خانه از پایه در امتداد سواحل خلیج فارس.

اما در یک مقیاس جدید پیشنهاد شده توسط یک محقق برجسته را بالا سیستم به 4 و 5 به ترتيب جلوتر از ریزش زمین.

دانشگاه ایالتی کلرادو دانشمند فیل Klotzbach نویسنده سرب از یک مقاله منتشر شده در این سال توسط بولتن آمریکا هواشناسی جامعه که حداقل مرکزی سطح فشار گردباد گرمسیری است یک شاخص بهتر از پتانسیل آسیب طوفان از سرعت.

فشار هوا در داخل یک طوفان است یک اندازه گیری از طوفان شدت میزان قدرت در خلاء شکل گرفته توسط بادهای خروشان به سمت چشم. کاهش فشار, قوی تر از طوفان است. اما فشار نیست همیشه تراز وسط قرار دارد دقیقا با چه سرعتی باد در حال حرکت است.

تورم طوفان — کسانی که در حال گسترش و پوشش منطقه بیشتر — می تواند تجربه کند شدن سرعت باد اما هنوز هم کم مرکزی فشار است. که به معنی بزرگ طوفان ممکن است کاهش داد و بر اساس سرعت اما حفظ شدت به فشار یک طوفان ویرانگر موج ساحل — یک قاتل مسئول حدود نیمی از طوفان های مربوط به مرگ و میر بین سال 1963 و در سال 2012 با توجه به National Hurricane Center.

“من حدس می زنم مردم می گویند که مردم را درک نمی کند, فشار, اما که آنها را درک و باد” Klotzbach گفت. “اما من فکر نمی کنم مردم واقعا درک باد.”

نهم و عمیقا ریشه دوانده Saffir-Simpson طوفان باد مقیاس مورد انتقاد قرار گرفته برای سال برای نه گفتن تمام داستان از یک طوفان است. آن 1 تا 5 رتبه بندی سیستم برگ طوفان-افزایش خطرات و سیل بارش تهدید.

در حالی که Klotzbach مطالعه — که در نگاه landfalling طوفان از 1900 طریق 2018 — ندارد آدرس بارندگی در آن نشان می دهد دقیق تر ارتباط بین آسیب های ساخته شده توسط یک طوفان و حداقل آن مرکزی فشار است.

تحت Klotzbach فشار-بر اساس مقیاس 2018 طوفان مایکل را به دست آورد به رده 5 وضعیت پیش از رسیدن به ساحل. قدرتمند طوفان که از بین برود مکزیک, ساحل, Fla., و قطع مسیر ویرانی به گرجستان در نظر گرفته شد گربه 4 در ریزش زمین. دوباره تجزیه و تحلیل داده های طوفان بالا آن را به گربه 5 شش ماه پس از آن در اکتبر ریزش زمین.

سندی در نظر گرفته شد پس از گردباد گرمسیری در ریزش زمین اما آن مرکزی فشار 942 را ساخته اند آن را یک گربه 4 طوفان در Klotzbach را در مقیاس.

توفان آیک در سال 2008 یک گربه 2 طوفان زمانی که آن را ضربه شمال پایان گلوستون جزیره تگزاس که در آن بیش از ده نفر کشته شدند که 20 فوت طوفان خروش تحت فشار قرار دادند در ساحل. آیک شده اند که عمده گربه 3 طوفان تحت Kloztbach را در مقیاس.

“آیک بود Cat 2 تا مردم گفت: ‘ما قصد داریم در هر نقطه’ ” Klotzbach گفت.

جیمز فرانکلین سابق رئیس پیش بینی عملیات در طوفان مرکز گفت: او تعجب نیست که فشار یک شاخص بهتر از آسیب طوفان. اما او آماده نیست به قراضه Saffir-Simpson مقیاس.

در حالی که شرکت های بیمه ممکن است بخواهید به استفاده از فشار به عنوان یک راهنمای آن را کمک نمی کند به طور کلی در درک آنچه در آینده فرانکلین گفت.

#Cat5 #دوریان طی دو ساعت با 1 دقیقه می رود-16 GLM مجموع نوری انرژی (پا) رعد و برق داده های تزیین شده است. پا اساسا چه ماهواره ای را می بیند از فضا بیش از هر 1 دقیقه دوره است. این نسل از داده های ماهواره ای است که به سادگی شگفت انگیز است. 🛰️🌀 pic.twitter.com/LHxzTa1XpE

— NWS تالاهاسی (@NWSTallahassee) 1 سپتامبر 2019

“افراد در معرض خطر باید در رابطه با تهدید بالقوه برای خود و اموال خود را — که باد خروش سیل و آب شیرین جاری شدن سیل,” او گفت:. “تاکید بر حداقل مرکزی فشار و یا تغییر طبقه بندی از باد به فشار خواهد بود معکوس برای برقراری ارتباط این خطرات به ساکنان است.”

جف کارشناسی ارشد, co-founder از آب و هوا زیرزمینی می نویسد که چشم طوفان برای وبلاگ علمی آمریکا گفت که او فکر می کند یک تغییر به Saffir-Simpson موجه است. او گفت: اروپا با استفاده از یک رنگی سیستم برای انتقال قدر از طوفان تهدید اما او اذعان کرد که ممکن است بیش از حد ساده است.

“واضح است که ما باید برای انجام کاری متفاوت است چرا که این سیستم در حال حاضر کار نمی کند” کارشناسی ارشد گفت: در مورد Saffir-Simpson مقیاس. “کاغذ باعث می شود یک مورد خوب که با استفاده از مرکزی فشار به رتبه طوفان است نسبت به استفاده از حداکثر باد.”

کیمبرلی میلر است که یک خبرنگار ارشد در پالم بیچ پست. او را می توان در رسید [email protected] دنبال او فلوریدا طوفان پوشش در توییتر @Kmillerweather.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>