طوفان Isaias روش فلوریدا انتظار می رود برای به دست آوردن قدرت

Isaias باید رسیدن به حداکثر قدرت بیش از باهاما قبل از تضعیف به یک گربه 1 طوفان در سواحل فلوریدا.

ملی طوفان مرکز گفت: Isaias که درباره قدرت طوفان در اواخر پنجشنبه است که در حال حاضر انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک دسته 2 طوفان با حداکثر سرعت 100 مایل در ساعت.

Isaias’ هوا مسیر خود ادامه داد به خزش شرق شبه اما هنوز هم شامل نوار ساحلی فلوریدا از حدود هالیوود از طریق جکسون.

این بالاترین سرعت باد در حال قرار بود بیش از مرکزی و شمال غربی باهاما اوایل روز شنبه با 100 مایل در ساعت حداکثر پایدار سرعت باد اما مرکز Isaias’ پیگیری خواهد شد در سواحل میامی بعد از ظهر شنبه با 90 مایل در ساعت بادها و 115 مایل در ساعت gusts.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه از هرالد تریبون طوفان پوشش

یک دسته 2 طوفان سرعت باد بین 96 و 110 مایل در ساعت.

Isaias’ صعود به طوفان وضعیت یکی دیگر از رکورد شکن برای سال 2020 است. فقط هشت طوفان فصل از سال 1966 تا به حال دو یا بیشتر از طوفان در ژوئیه 31.

#Isaias در حال حاضر هوا برای تبدیل شدن به یک #طوفان فردا شب. هشت اطلس طوفان فصل در ماهواره دوران (از سال 1966) تا به حال >=2 طوفان ژوئیه 31: 1966, 1968, 1996, 1997, 2003, 2005, 2008 و تا سال 2018 است. pic.twitter.com/msV0ZAiHVI

— فیلیپ Klotzbach (@philklotzbach) 30 جولای سال 2020

شرق سواحل جنوب فلوریدا از شمال کلید حرکت ازاد و اهسته از طریق سباستین همچنان تحت یک طوفان گرمسیری دیده بان به عنوان این طوفان رسیدن گسترده است.

یک طوفان گرمسیری دیده بان به معنی آسیب رساندن به باد انتظار می رود ظرف 48 ساعت. پالم بیچ شهرستان در حدود 40 تا 60 درصد شانس تجربه گرمسیری-طوفان-نیروی باد از Isaias.

طوفان نیروی باد گسترش تا 45 مایل از Isaias’ مرکز گرمسیری-طوفان-نیروی باد گسترش تا 205 مایل است.

همانطور که از 8 صبح Isaias 30 مایلی شمال غربی بزرگ Inagua جزیره و 340 کیلومتری جنوب شرقی ناسائو. آن را تا به حال 80 مایل در ساعت بادها و حرکت غرب در 17 مایل در ساعت. مرکزی فشار کاهش یافته بود به 990 mb.

طوفان هشدار است که در اثر نورث وسترن باهاما inlcuding Andros جزیره New Providence, Eleuthera, Abacos سلیمان, توت, جزیره گرند باهاما جزیره بیمینی.

طوفان هشدار نیز برای جنوب شرقی و مرکزی باهاما.

در جنوب شرقی فلوریدا می تواند شروع به احساس گرمسیری-طوفان-نیروی باد به عنوان اوایل به عنوان قبل از سپیده دم روز شنبه, اما به احتمال زیاد بعد از ظهر شنبه. باران های سنگین می تواند شروع اواخر امشب.

National Hurricane Center ممکن است موضوع طوفان خروش ساعت برای فلوریدا بعد از امروز اگر مسیر تغییرات و نزدیک به ساحل.

Jul 31 @ 5:30 AM – در اینجا آخرین تهدیدات و اثرات به جنوب فلوریدا از طوفان #Isaias. بازدید https://t.co/DqQi510j9L برای اطلاعات بیشتر. #flwx pic.twitter.com/sdYGncD0jP

— NWS میامی (@NWSMiami) 31 ژوئیه سال 2020

National Hurricane Center ارشد طوفان متخصص Eric بلیک گفت: Isaias را تقویت خواهد کرد آن را به عنوان دور لبه غربی برمودا بالا اما پس از آن باد برشی باید شروع به اشک در طوفان, ضربه زدن آن را کمی پایین بیاورید.

در حالی که مدل های توافق در طوفان را از طریق برنامه های آخر هفته بلیک گفت: این هنوز یک درهم و برهم کردن چگونه سریع Isaias حرکت شمال در نزدیکی شرق آمریکا با گسترش بیش از 700 مایل است.

“بزرگ گسترش به نظر می رسد مربوط به هر دو قوی از طوفان است در اوایل هفته آینده و چقدر در سطح میانی ridging همچنان در نزدیکی Carolinas” بلیک گفت: در ساعت 5 بحث است. “لازم به ذکر است که با توجه به این گسترش زیادی به تمدید هوا می تواند موضوع را به سرعت بزرگ و تغییرات زمان اگر هر کدام از این راه حل های تبدیل شده به احتمال زیاد.”

Isaias (تلفظ ees-ah-EE-ahs) شکست رکورد اولین “من”-به نام طوفان, ضرب و شتم 2005 را ایرنه که تشکیل شده در Aug. 7. Climatologically این “من”-به نام طوفان نمی کند به طور معمول می رسند تا اکتبر. 4.

“مانند متی چهار سال پیش فقط کمی تکان دادن باعث تفاوت در چیست و با تجربه در زمین گفت:” برایان McNoldy یک محقق ارشد در دانشگاه میامی Rosenstiel دانشکده علوم دریایی و جوی علم است. “اما بر خلاف متی این است که یک دسته 4 طوفان.”

بعدی میانی مشاوره در Isaias است در ساعت 8 صبح با پیش بینی آینده در 11 a. m.

[email protected]

@Kmillerweather

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>