‘Hyperpartisan’ جناح راست سایت های خبری پر رونق هستند در مینه سوتا

در یک مطالعه پیگیری صدها نفر از “hyperpartisan” اخبار وب سایت های سراسر کشور, دانشگاه هاروارد مبتنی بر سازمان است در معرض بسیاری هستند که “يك” را به عنوان ایالتی و محلی گزارش. در واقع آنها اغلب بودجه و عملکرد آن توسط “مقامات دولتی و سیاسی نامزدها پکس و حزب سیاسی اند.”

بر اساس تحقیقات قبلی توسط دانشگاه کلمبیا Priyanjana Bengani, Neiman sifted از این طریق صدها نفر از آدرس ها و مشخص آنها را بر روی یک نقشه از ایالات متحده, همه به مطالعه این که چگونه این چپ یا راست متمایل منابع خبری در حال مستقر و در آن. مینه سوتا حداقل 15 از این پین نکردم سراسر مترو و در بیشتر مناطق از دولت – همه با یک شیب محافظه کار.

در واقع اکثریت قریب به اتفاق سایت های ذکر شده در کشور ما متعلق به همان شبکه: متریک رسانه ای که ادعا می کند به بیش از 1000 مختلف اخبار سایت. عناوین شامل SW, مینه سوتا, امروز, SC, مینه سوتا, اخبار و جنوب Hennepin اخبار.

شما می توانید بسیاری از همان سرفصل مشترک بین هر یک همراه با انواع شگفت آور از عکس های سهام به تصویر می کشد پشته از پول نقد ،

برخی از داستان های مرکز در اطراف عجیب خاص آمار مانند “موجودی در مبلمان و محصولات مرتبط با صنعت سقوط 0.5 درصد در ماه فوریه” که به نظر می رسد در خیابان خورشید سایت در چهارشنبه, یا, کل مقالات در مورد تعداد دانش آموزان در یک کلاس در یک مدرسه که در زمان مینه سوتا جامع آزمون پيشرفت سه سال پیش.

به نظر می رسد مانند اخبار. اخبار محلی ، اما در نگاه دوم به نظر می رسد هر دو عجیب و غریب و کمی خالی — دیگر از مفصل تر نقل قول-سنگین داستان در مورد قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و صحبت کردن امتیاز. (بازگشایی مینه سوتا برای مثال یک موضوع مشترک است.)

با توجه به متریک رسانه بیانیه ماموریت آن هدف این است که برای “بازگرداندن جامعه-بر اساس گزارش دهی از طریق سیستم عامل های مدرن است که اخبار محلی ممکن است دوباره.” این شبکه می گوید: با این نسخهها کار با “صدها نفر از خبرنگاران مستقل سراسر کشور که به رعایت دقیق استانداردهای روزنامه نگاری” و وجود “هیچ تعصب سیاسی و یا طرفداری.”

شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از تبلیغات در هر یک از سایت های. که ممکن است به دلیل به عنوان متریک وب سایت ادعا می کند خود را در بودجه می آید از “کمک مالی و کمک های مالی” از “همکاران که مراقبت در مورد بازگرداندن اخبار محلی در جوامع است.”

با توجه به Bengani تحقیقات متریک, سهام, سیاست حفظ حریم خصوصی سرور و تجزیه و تحلیل شناسههای با چهار عظیم الجثه سیاسی متصل شبه شبکه های خبری از جمله ضبط شبکه (تاسیس شده توسط محافظه کار تاجر برایان Timpone) و فرانکلین آرچر (مدیر عامل شرکت است که Timpone برادر مایکل).

نیویورک تایمز نگاه به متریک در سال گذشته و در آن یافت می شود, مدیر اجرایی, Bradley کامرون به حال ارتباطات سیاسی خود را. خود را آنلاین, بیوگرافی, او می گوید که او “حفظ ملی سازمان های سیاسی” به “پاسخ مستقیم به دولت هدف عملیات خود را و ابتکارات.” او همچنین می گوید که در ’90s او “خدمت… به عنوان یک مشاور ارشد جمهوریخواه استراتژی رهبر در مجلس نمایندگان ایالات متحده.”

“او در حال حاضر حفظ ملی خیرین مستقیم یک صندوق که در دفاع از متمم اول قانون اساسی حقوق توسط یک گروه سرمایه گذار به شکل یک رسانه شرکت و صنعت مهمان نوازی صاحبان سرمایه به شکل یک سازمان ملی است که منافع خود را در بهبود اقتصادی [از COVID-19],” زیستی می گوید.

Neiman تساوی یک چند نتیجه گیری از آن تجزیه و تحلیل مقدماتی از داده ها. برای یک چیز راست متمایل سایت های به مراتب شایع تر از سمت چپ متمایل آنهایی که تنها شامل هشت (هیچ کدام در مینه سوتا) از 429 شناسایی شده توسط مطالعه است. (این گزارش پیش بینی کرد که ممکن است این تغییر به عنوان دموکرات باد از این استراتژی و شروع تکیه به آن خود را.)

دیگر محافظه کار-تکیه سایت تمایل به تمرکز بیشتر در جوامع کوچک تر از مناطق و یا کشورهای به خصوص وقتی که می آید به نوسان متحده است. مینه سوتا که نامزدهای جمهوری خواه شده اند امید به نوبه خود قرمز در این سال ششم-کمترین تعداد از سایت های خبری در کشور است.

بیشتر نگران کننده از همه Neiman اشاره است به محض تعدادی از این سایت ها به طور کلی و hyper-محل خود را محتوا است. مطالعات نشان داده است که مردم تمایل جذب به سمت و اعتماد به اخبار محلی و بیش از رسانه ملی. اگر این خبر جعلی شروع سایت شلوغی است که تو رفتگی در دیوار است که می تواند تغییر کند.

“به حدی است که این نوع از سایت ها همچنان به تکثیر و احتمالا جایگزین های سنتی محلی, اخبار سازمان های, این تعصب است که به توصیف ما در سطح ملی روزنامه نگاری می تواند به طور فزاینده ای مشخص محلی ما روزنامه نگاری” این گزارش می گوید.

این به هیچ وجه یک لیست کامل از هر سفری یا hyper-حزبی منبع خبری در کشور است. مینه سوتا خورشید برای مثال بخشی از یک گروه از نشریات بودجه توسط نامزدهای محافظه کار اجرا شده توسط یک تعداد انگشت شماری از مشاوران جمهوریخواه و مستقر در میدان نبرد متحده که به شکل برجسته در سال 2020 انتخابات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>