من به طور تصادفی مدفوع در طول ارگاسم — کمک!

این یک موضوع برای زمانی که من از نظر جنسی فعال—اما در چند سال گذشته به نظر می رسد که بدتر. اگر من در حال نفوذ واژینال به خصوص اگر آن را شدید (که من ترجیح می دهم) و من, ارگاسم, گاهی اوقات من مدفوع به طور تصادفی. اگر من سعی می کنم به گره تا برای جلوگیری از این اتفاق می افتد, آن کار نمی کند و من نمی توانم ، این اتفاق می افتد یک بار در یک ماه آبی تنها با خصوص ارگاسم شدید اما در حال حاضر این اتفاق می افتد اغلب. یک نفر من شاهد بوده ام واقعا دوست دارد مقعد و باعث می شود که این مشکل حتی بدتر است.

روشن: من هیچ تمایلی برای مدفوع در زندگی جنسی من. آن را ناخالص آن را شرم آور و همکاران من لذت بردن از آن نیست. نه اول من سعی کردم رفتن به حمام قبل از رابطه جنسی, اما من می تواند به نظر می رسد هرگز به طور کامل خالی است. من حتی به دکتر رفت و به بحث در مورد آن, اما من همه رو یک شانه را بالا انداختن و هیچ پیشنهادات مفید. من نگاه های آنلاین و پیدا بحث از این اتفاق می افتد به افراد دیگر و آنها که طبعا وحشت دارم اما هیچ کس آن را اشاره منظم بودن وقوع است.

این واقعا بمکد! آیا شما هر گونه پیشنهاد ؟ دیگر از “رها کردن رابطه جنسی به طور کامل” که من ترجیح می دهم به انجام.

— لازم است هدف: تسکین او گوارش

“من کاملا از این شنیده و به عنوان NOSHIT در حال حاضر می داند که از اینترنت و جستجوهای او تنها نیست و نیاز به کمک” دکتر گفت: Debby Herbenick. “و یک ” بزرگ شانه’ صدا مانند مفید پاسخ از یک پزشک که شما درخواست برای کمک در فهمیدن پیچیده و بسیار تحت تحقیق و بنابراین از روی حیله و تزویر مسئله جنسی.”

دکتر Herbenick یک استاد در دانشگاه ایندیانا دانشکده بهداشت و نویسنده به دلیل این احساس خوب: راهنمای یک زن برای لذت جنسی و رضایت و بسیاری کتاب های دیگر. و آنچه شما در حال رفتن به نیاز به گفته دکتر Herbenick یک دکتر که در واقع آماده به شما کمک کند. به طوری که بی دست و پا مکالمه شما تا به حال را با گذشته دکتر ؟ یک مکالمه شما بدون شک مخوف داشتن? شما در حال رفتن به باید که مکالمه دوباره NOSHIT شاید بیش از یک بار با پزشکان دیگر. من می دانم که من می دانم: صحبت کردن با دکتر خود در مورد یک موضوع جنسی—به ویژه کثیف یک مشکل است. و هنگامی که ما در نهایت کار تا عصب به صحبت با پزشک در مورد چیزی شبیه به این و که دکتر مفید نیست ما قابل فهم تمایل به اجتناب از داشتن این گفتگو هرگز دوباره می تواند ما را به نتیجه گیری کرد که صحبت کردن به پزشکان اتلاف وقت است. اما آن را تا زمانی که شما در حال صحبت کردن به حق ،

“در این نامه نویسنده باید از او بپرسید ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای ارجاع به یک urogynecologist,” دکتر گفت: Herbenick “به ویژه کسی که دوست دارد برای رسیدن به پایین (هیچ جناس در نظر گرفته) از موارد چالش برانگیز.”
اگر این اتفاق می افتد به شما در زمان های دیگر—اگر مدفوع خود را هنگامی که شما گوزیدن یا عطسه—مطمئن باشید که برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با متخصص.

“بسیاری از آزمایشات است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید استفاده کنید برای بررسی او رکتال عملکرد” دکتر گفت: Herbenick. “این آزمایشات می تواند شامل یک دیجیتال, آزمون رکتال, یک sigmoidoscopy (درج یک لوله کوچک با یک دوربین به دنبال مسائلی مانند التهاب), X-ray, یک, آنال, سونوگرافی کولونوسکوپی یا آزمون های دیگر. به عبارت دیگر وجود دارد چیزهای دیگر از بزرگ و کاملا بی فایده شانه که می تواند انجام شود. و با توجه به آنچه که آنها پیدا کردن آنها ممکن است نشان می دهد بیوفیدبک عمل جراحی فیزیوتراپی/لگن-طبقه تمرینات مکمل ها و….”

اما با همه که گفت: NOSHIT پزشکان نیست همه قدرتمند و برخی از مشکلات تنها می تواند مدیریت و حل نشده است.

“واقعیت این است که بدن ما به آخرین برای همیشه لطفا برای در راه ما می خواهیم آنها را به” دکتر گفت: Herbenick. “و برخی از تحقیقات می کند به سمت نقطه مکرر به ادرار بودن در ارتباط با بی اختیاری مدفوع.” (پیری زایمان و هورمون درمانی جایگزین در حال شدت همراه با بی اختیاری مدفوع.) تنها درصد کمی از زنان که به طور منظم درگیر در آمیزش مقعدی گزارش سطوح بالاتر از مدفوع بی اختیاری NOSHIT بنابراین اگر این مشکل برای شما به طور کلی—در صورتی که این تنها یک مشکل در هنگام رابطه جنسی به علت برخی غم انگیز star-crossed عصبی مصنوعی سیم کشی—شما ممکن است می خواهم به سرقت یک حرکت از جیر جیر تمیز گی کف وجود دارد. به جای فقط “رفتن به حمام” قبل از رابطه جنسی و امید شما خالی خودتان درمان به دوش به مطمئن شوید که شما خالی است. (الکساندر Cheves نوشت: یک راهنمای عالی برای پذیرای مقاربت مقعدی “17 نکته برای شادتر و سالم Bottoming” برای حمایت کند. گوگل آن را.)

“اما پیدا کردن یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی که مایل به گوش دادن به آنچه که برای او مهم در زندگی جنسی او اولین گام است,” دکتر گفت: Herbenick. “یک رابطه مثبت ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی—احتمالا یک urogynecologist یا proctologist—کسی که مایل به گوش او می تواند به او کمک کند کشف کردن برخی از راه های خوب رو به جلو است. آن را در مورد گوش دادن به چه کیفیت زندگی به معنی به او. به نظر می رسد که شامل یک فعال, لذت زندگی جنسی مربوط به واژن و یا مقعد با و بدون pooping یا حداقل نزدیک به طوری که اغلب.”
دنبال دکتر Herbenick در توییتر @DebbyHerbenick.

من 32 سال به 45 سال. ما با هم به مدت 10 سال. در آغاز رابطه ما من به او گفتم سیگار بود شکن معامله برای من چون او یک سیگاری سابق.

خوب احمق شروع به سیگار کشیدن دوباره این سال است. من عصبانی و آن را تحت تاثیر تمایل من برای او. این پیچیده است بیشتر توسط این واقعیت است که برای بسیاری از ما رابطه ما تا به حال بسیار عدم تطابق libidos با معدن بودن بسیار بالاتر است. او همیشه می گفت که من می تواند نیازهای من ملاقات کرد و در جای دیگر به عنوان جنس درست نیست که به او مهم است. خوب سال گذشته شروع کردم به بررسی روابط خارج از ازدواج و در حال حاضر من یک دوست که من مشتاق به فاک. می تواند به شما حدس می زنم که در حال حاضر علاقه مند در لعنتی من ؟ شوهر من آقای جنسیت مهم نیست. معلوم است او بسیار به من پس از من fucked شخص دیگری. اما من فقط می خواهم خیلی و من نمی خواهم به فاک یک فرد سیگاری.

من احساس می کنم موظف به داشتن رابطه جنسی با همسرم ، سوال من این است که من هستم ؟ او احساس نمی کند موظف به داشتن رابطه جنسی با من بیش از یک بار در ماه و نه سال است که ساخته شده من احساس انت و نامطلوب است. (ما بچه ها. از این رو ازدواج و به همین دلیل من قصد دارم به ترک.)

— به طور جدی نفرت خاکستر در دهان

شما نمی موظف به داشتن رابطه جنسی با شوهر خود—شما نمی موظف به داشتن رابطه جنسی با هر کسی ، اما من فرض شما نمی خواهید به سمت چپ بیش از هر شما می خواهید به ترک شم. و اگر شما حاضر به تماشا شوهر خود را به خاطر او شکست معامله شما ساخته شده است یک دهه پیش و از آنجا که شما عصبانی حدود نه سال از غفلت (حلال زمینه)—او ممکن است تصمیم به ترک شما. بنابراین در حالی که شما لازم نیست که به این خاکستر-شما ممکن است می خواهم به فاک این خاکستر ، اما تا زمانی که او واریز شده از سیگار کشیدن شما می تواند منطقی حاضر به او را ببوسد یا در همان اتاق با او. (سیگاری ها را درک نمی کنند چقدر بد بوی—چگونه بوی بد آنها و به طور کامل آنها را می گند یک اتاق و حتی یکی از آنها هرگز نور در.)

یکی پیگیری سوال: آیا شوهر شما همیشه می دانم که این مورد خود—آیا او می دانم که او در فکر شما بودن با دیگر دیدن و یا متوجه آن تنها پس از شما شروع لعنتی این دیگر شخص? اگر او آن را می دانستند, همه, همراه, و او را تشویق به خود را دریافت کنید “نیاز به ملاقات کرد در جای دیگر” بود که نادرست و دستکاری تلاش برای وادار کردن او خوردگی بر شما شم شما باید حتی بیشتر از حق شود. اما اگر او متوجه این تبدیل او تنها پس از شما شروع لعنتی دیگر dudes—اگر او به عنوان تعجب چگونه شما گرفتن یک پسر uncorked میل جنسی خود را به عنوان شما هر دو شگفت زده و اذیت توسط آن شما ممکن است بخواهید به او ببخشد.

در Lovecast اجازه دهید فکر می کنم در مورد هم جنس رفتار حیوانات: savagelovecast.com.

[email protected]
دنبال دن در توییتر fakedansavage

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>