من به جرات شما بزدل ها به گوش دادن به هفته 6 بهترین آهنگ های جدید

برنامه های من برای به روز رسانی شما را با شش بزرگ آهنگ های جدید هر هفته بودند طرح میتوانست در اوایل سال جاری توسط—اگر آن را یک چیز بود که قطعا دیگر. اما از آنجا که ما آن را ساخته ام تا اواسط سال 2020 بیایید دوباره و شروع به گوش دادن به بهترین آهنگ های جدید از نیمه دوم سال.

چای – “Keep on Rocking”

مثل همیشه این متا, زیبا و دلفریب, ژاپنی, راک ترافیک در مهربان از ironies ، blithely حرکت در یک صادقانه پایه احساسات مانند “ما فقط ساخت کل زندگی/پس فقط ساخت کل زندگی شما می دانید ؟ /شما می دانید, شما می دانید” بدون disowning آن است. به عبارت دیگر “La La la la la/این زندگی من است.”

نس Nite – “غیر معمول”

Nite تولید—به خصوص کنتراست بین وزن مصنوعی قطرات و شلاق دام—را نشان می دهد منحصر به فرد است که خود شعر می گوید خود را به صورت الکترونیکی مدوله جریان قافیه “آرزوها” با “مشکوک” برای اندازه گیری خوبی.

Burna Boy – “فوق العاده”

Afrobeats بزرگترین و بلند پروازانه ترین ستاره آواز می خواند در شکوه ترکیبی از زبان ها و هارمونی طنین انداز expansively با یک پان-آفریقایی عمق نشات گرفته (به گوش من) دور در جنوب نیجریه با موسیقی همه غنی تر برای آنها.

آقای Muthafuckin’ eXquire – “آینه سیاه”

چه چیزی می تواند مناسب تر برای یک atypically متفکر good-old-روز نگاه رو به عقب از یک souljazzy Madlib ضرب و شتم ؟

Sad13 – “WTD?”

“برخی از ما میری سریع تر از دیگر بچه ها” می خواند Sadie Dupuis, در صورتی که شما تعجب اگر او سر راست که در آن شما در این روز است. و lynchpin از سریع Ortiz هنوز هم نقش گیتار با Malkmusian استعداد از حمایت دور از درخشان ملودی تنها به سفر بیش از یک بهتر است.

روشن فکران پایینی – “من لغو اگر من نوشتن یک ترانه به نام” اگر شما یک مرد شما می شود بنابراین لغو?'”

خوب شما نمی خواهید برای گوش دادن به یک آهنگ با این عنوان, بنابراین در حال حاضر که شما می خواهم به اشتراک گذاری مورد علاقه ما بیت ؟ معدن در حال باز کردن lyric “بیایید سر و صدا به یک پادکست” راه سارا Tudzin صدای نرخهای پایین به یک مرگ-فلز غرغر کردن و این واقعیت است که آن را تمام پیچد تا 74 در ثانیه است. شما ؟

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>