من یاد گرفتم که عشق باد شوهر من اما یک چیز هنوز هم مرا اذیت…

عبارات هستند که به معنای توهین به مثل “می خورد,” “آن را خورد,”, “برو, خورد دیک” ، ایجاد یک ارتباط قوی در ذهن من میان زن و مردان در رفتار با زنان است. (مردان را از آنچه آنها می خواهند و زنان استفاده می شود و به نام برنامه نویس.) به عنوان مثل من هرگز مکیده تر—و اگر من آن را تنها به طور خلاصه و هرگز به اتمام است. من هم پیدا کردن تف آمده و نوع ناخالص. حتی زمانی که من واقعا مرطوب در طول رابطه جنسی از آن یک بیت از یک turnoff و من از آنها بدم میاید که این باعث می شود من احساس ناخالص و آرزو می کنم من می تواند تغییر تفکر در اطراف آن است. در اوایل رابطه ما شوهر من متوجه عدم وجود سکس و رو به من گفت: آنها واقعا مهم بودند به او. در ابتدا من احساس کمی نا امن بودن ناکافی در این زمینه اما پس از آن من تصمیم به انجام برخی تحقیقات چون من صادقانه فکر می کردم این بود که فقط من و بسیاری از زنان نمی مانند دادن blowjobs. (چرا که آنها چگونه می تواند? این خیلی بد!)

اما من یاد گرفتم که تعداد زیادی از دوستان زن من لذت بردن از دادن blowjobs—آنها مثل این است که در کنترل یک شریک لذت و غیره.—بنابراین من گوگل راه برای شروع به میل blowjobs و من آغاز شده به آنها را دریافت کنید! آن را بزرگ! به جز من هنوز هم نمی خواهم زمانی که او می آید در دهان و یا اگر یک کار می شود فوق العاده spitty. اما شوهر من را دوست دارد, درهم و برهم, blowjobs; او می گوید: روانکاری احساس خوب و با او “dirtiness” از آن است. اگر من می دانم که او را از نزدیک شدن به آینده و یا اگر آن را می شود فوق العاده مرطوب و من تف بر چهره من حالت تهوع را فعال می کند و آن را سخت به ادامه. من احساس می کنم در یک کوچه بن بست. من می خواهم به او blowjobs او می خواهد اما من نمی دانم که چگونه به اطراف (یا امیدوارم شروع به لذت بردن از!) فوق العاده درهم و برهم-طریق-به-اتمام blowjobs او را دوست دارد. آیا شما هر گونه مشاوره ؟

— درهم و برهم دهان همیشه نگه می دارد نعوظ خیس

شما با افراد دیگر با هم, خیس, اما شما باید سعی کردم رعایت—که منظور من به طور فعال به رعایت که منظور من در واقع شرکت—در حالی که شوهر خود را با یک ضربه درهم و برهم از کسی که واقعا لذت دادن به آنها ؟ اگر کسی دیگری بود باد شوهر خود را در حالی که شما با او و یا نشسته بر روی صورت خود را و یا بازی با جوانان خود را و یا هر آنچه که ممکن است به منظور افزایش تجربه برای او… و شما به تماشای یک زن دیگر چوک که دیک پایین… شما ممکن است به درک آنچه در آن است برای شخص دادن درهم و برهم ،

بسیاری از افرادی که آموزش داده شد که دخترانی که در ساحل در حال فرانسه نیز آموخته است که روابط باز در اشتباه هستند و زنانی که با زنان دیگر در حال رفتن به جهنم است. شما بیش از آنچه شما آموخته بودند در مورد monogamish روابط و دوجنسی سال پیش آغشته و به تازگی بیش از آنچه شما آموخته بودند در مورد زنانی که لذت بردن از مکیدن دیک. در حالی که برخی از افراد دارای محدودیت های فیزیکی آنها نمی تواند غلبه بر برخی از رفلکس gag در حال شکست ناپذیر—تماشای کسی که لذت بردن از چیزی است که شما نمی توانید آن را شما می خواهید به تجربه آن را به خودتان.

اما حتی اگر مشاهدات خود را نمی ماشه تمایل به پایین وجود دارد و درهم و برهم و بار خود را خود شوهر شما خواهد بود گرفتن نوع blowjobs او لذت می برد و شما خواهد بود بخشی ذاتی از آنها. اگر به شما در تنظیم تاریخ شما می خواهم ساخت آنها رخ می دهد حتی اگر شما نیست را انجام می دهند. و اگر شما بودند به سناریو و/یا زن دیگر—اگر همه چیز رو به شما نه فقط قلاب—پس از آن خواهد بود وجود دارد چیزی در آن را برای شما بیش از حد.

و آن را از من خیس شده بود بوسید و با عشق و شور و قدردانی می گویند یک زن و شوهر (ahem) که واقعا لذت بردن از چیزی است که شخص دیگری در حال انجام است برای/برای او—که آیا یا نه که چیزی به چیزی است که شما نیز لذت بردن از انجام کار برای/برای او از زمان به زمان—واقعا لعنتی داغ. بنابراین حتی اگر شما هرگز در اطراف—حتی اگر blowjobs درهم و برهم هستند چیزی است که شما باید برای برون سپاری به طور دائم—شما و شوهر شما می توانید لذت بردن از سال, درهم و برهم, سکس همراه با کمک از یک سری بسیار ویژه (و زن) ستاره مهمان. و شما می توانید همیشه آن blowjobs آغاز شده—غیر درهم و برهم و غیر spitty اولیه فاز—قبل از عبور از باتوم به مهمان خود ،

ازدواج 40 ساله گی پسر در اینجا. من نفرت ریش—نگاه و احساس بوی—و من از دست های خوب قدیمی روز زمانی که تنها ریش هیکل بودند استعاری است. زمانی که من در بازگشت از یک سفر کسب و کار من, داغ, سکسی, قبلا صاف شوهر از چندین سال ورزشی ریش. تعجب من از آن متنفر است و آن را به صورت کامل turnoff. او می گوید این است که کنترل رفتار در بخشی از من آن را از بدن خود و انتخاب خود را و او را صدمه دیده است که من او را رد. او همچنین می گوید: من به آن استفاده می شود و او قصد ندارد به نگه داشتن آن برای همیشه لطفا برای. من موافقت می کنم که آن را به بدن خود و انتخاب خود را, اما من فکر می کنم او هنوز هم باید من را در نظر میگیرد و آن را در واقع او را که رد مرا با انتخاب ریش بر من. شما چه خبر ؟

— همسر موداری وزارت داشتی نصب

من با شما اصلاح, اما من نیز با او. آن است که بدن او در حال رشد ریش چیزی است که او می تواند انتخاب کنید برای انجام با چهره بخش از بدن خود را. اما بدن من/انتخاب من چیزهای کاهش هر دو راه: بدن خود را با شما است و آنچه شما را با بدن خود را انتخاب کنید. و شما می توانید انتخاب کنید به فشار بدن خود را در برابر خود—را فشار دهید و یا صورت خود را در برابر خود—در حالی که او یک ریش. اگر کسب و کار طولانی سفرهای منظم بخشی از زندگی خود شاید او می تواند رشد کند ریش خود را در عدم حضور شما و اصلاح هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی. (افشای کامل: من یک تلفظ ضد ریش تعصب که به معنی من دقیقا بی طرف.)

من 30 ساله و عجیب و غریب کشورهای مستقل مشترک المنافع و یک شخص بالغ در اواخر. من اولین ارتباط با یک hetero کشورهای مستقل مشترک المنافع انسان زمانی شروع شد که من 28. او اولین شریک جنسی. من در عشق سقوط کرد اما او با شکست من بعد از تقریبا دو سال است. ماه بعد, من می دانم که من هستم آماده به سقوط در عشق دوباره, اما من یک جنس بالا رانندگی کنید. من اغلب, اما زمانی که من فکر می کنم در مورد اهل تفریح و بازی/رمانتیک, تنها خاطرات من با سابق که باعث می شود من غمگین. بنابراین من, تماشای پورنو خشن, نگه می دارد که من از فکر کردن در مورد ، اما تماشای اسارت به تنهایی نیست زندگی جنسی من می خواهم.

من باید آتش زنه یا Lex تا برخی از خشن گاه به گاه ، مست و بیشتر خاطرات در مخلوط ؟ (من فکر نمی کنم من می توانم از سر من به اندازه کافی برای انجام این هوشیار است.) فرض کنید من به حداقل رساندن خطرات ناشی از بارداری و STIs و همکاران که در رضایت چه خطر رفتن ، چگونه آن را نسبت به خطر گیر شدن در این جا زمین است و هرگز پیدا کردن یک عشق جدید/فیلم buddy? یا شاید من نیاز به مست و حرکت تند و سریع به تنهایی و بدون رابطه و فقط احساس تمام احساسات و جلوگیری از هر گونه خطر از گریه در برخی از فقیر غریبه?

– من نیاز به یک طرح امروز

آیا آن همه INAPT. ایرانی xxx پورنو و احساس, کثیف, کون به خاطرات خود و احساس غم و خودتان را خارج وجود دارد در آتش زنه و Lex و ببینید اگر وجود ندارد کسی که توطئه شما. اما توقف گفتن به خودتان که شما نمی توانید پیدا کردن عاشقانه با شریک زندگی شما برای اولین بار ملاقات با جنس خشن. من می دانم که بسیاری از افرادی که برای اولین بار ملاقات با کسی که برای رابطه جنسی خشن کلیک بر روی یک سطح عمیق تر شروع به دوستیابی و پس لذت بردم سال از جنسی است که هر دو خشن و دوست داشتنی. در نهایت مشروب الکلی راهی برای تشدید احساسات غم و اندوه—بنابراین اگر شما نمی خواهید به باد گریه بر شانه برخی از فقیر غریبه نیست مست قبل از آن مجلس.

در Lovecast همه چیز علف های هرز با لستر سیاه: savagelovecast.com.

[email protected]
دنبال دن در توییتر fakedansavage
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de