من یک آبجو نویسنده برای یک و نیم دهه و فقط یک بار باید من دم خود من آبجو و بود که در تاک پارک. من می دانید فهم و outs از آنچه حذفی را در مقیاس تجاری اما نزدیک من به که در خانه است مخلوط جوانه نور و بادویزر به اکسیر من تماس بگیرید “جوانه متوسط.”

Housebound و خود مخرب خسته, من تصمیم به آن را یکی دیگر از شات. علاوه بر یک مستند به نظر می رسد مانند یک فرصت خوب برای با سنگ تیز کردن عملی مهارت های زنده ماندن در این رویداد از یک کل اجتماعی سقوط.

من خود را ندارد کتری یا kegerator یا حتی زیادی قاشق چاک دار, بنابراین من آماده رفتن کامل با مته سوراخ کردن. خوشبختانه بلژیک کیت ساز Brewferm است وجود دارد برای کمک به من در پر کردن شکاف. برای کمتر از $100شما می توانید خرید یک همه در یک کیت استارتر و آن را به پناهگاه خود (آمازون نیز به فروش آنها). من معدن شتابزده زمان (خوب کار بلژیک!), اما آن نشسته استفاده نشده به ماه قبل از COVID-19 نیروهای من به فکری سرگردان. در اولین روز از my self-قرنطینه من حفاری به آن است.

بعد 0: 16 مارس سال 2020

این است که چگونه شما تعداد روز در یک در سراسر جهان همه گیر.

من به خوبی جیره بندی برای آبجو اما یکی می تواند هرگز بیش از حد آماده شده است. با وجود اینکه محروم کردن کیت حاوی تنها ملزومات آن رو باز مانند علم کیت برای بزرگسالان است. فورا من یک نا امنی کلاس سوم. داخل سطل 5 گالن یک ایرلاک یک بسته بندی مایعات جایگزین لوله دماسنج یک hydrometer, برخی, مهر و موم, مناجات, پاک کننده کربنات قطره و یک آموزش کوتاه دستی که از من دعوت به “دم آبجو مانند یک buckrider.”

این بخشی از خاطرات من که در آن من یک مختصر جدا به شما بگویم که “buckriders” هستند و شیاطین که در بلژیک فرهنگ عامه سوار بز را از طریق آسمان. آن صفر شده است و در حال حاضر من در آرزوی آن آزادی است.

اولین آبجو من همیشه مصاحبه به من گفت که یک آبجو است که اساسا در حال جلال سرایدار. Brewferm حفظ آن جنبه از فرایند به عنوان اولین وظیفه شما به عنوان یک buckrider است برای پاکسازی تمام تجهیزات. من کیت همراه با یک تمیز کننده, اما شما باید به ترکیب آن را به مسخره نسبت شما می خواهم نیاز به ابزار علمی برای اندازه گیری. من تخمین می زنند سخاوتمندانه و امیدوارم که آن را خوب به اندازه کافی.

Adding the best smelling brew-sludge imaginable.

اضافه کردن بهترین بو دم-لجن قابل تصور است. Jerard Fagerberg

روز 1: 17 مارس سال 2020

چه بهتر روز به شروع آبجو-ساخت از روز سنت پاتریک?

ترکیب من برای انتخاب کردن است مقدس Saison, “غنی طلایی آبجو با طعم گیاهان و ادویه جات ترشی جات و میوه.” همه Brewferm را در آبجو هستند (تعجب) بلژیک که حس می کند که هیچ یک از کسانی که نیاز ثانویه رقص و شما به راحتی می توانید مخلوط مخمر پایه به یک ملاس-مانند لجن و می توانید آن را. این بوی بزرگمانند آب نبات سیب. من سگ می رود آجیل دوم من فضولی کردن درب. من آن را در یک حمام آب گرم برای تبدیل به مایع در حالی که آماده سازی آب قند من نیاز به مخلوط در.

Brewferm به خود می بالد در سادگی آن است: شما فقط نیاز به اضافه کردن آب و شکر آنها را فراهم بقیه. مقدس Saison تماس برای 2 لیتر آب و من لعنتی شوخی دقیقا 17.64 اونس از قند اضافه شده به کنسرو مخمر آبجو. آن را نیز نشان می دهد که “برای بهترین نتایج” شما تنها با استفاده از آب جوشانده اما “بهترین نتیجه” است که در حال حاضر یک چاره اندیشی موقت است.

من تخم چشم آن را به عنوان من برای بقیه از این فرایند است.

دم می رود و خیلی به سادگی در غیر این صورت. Brewferm نیازی نیست که شما برای جوشاندن آب تنها برای گرم کردن می تواند از مهم مخمر در یک حمام آب گرم کمپرسی و آن را در سطل خود را اضافه کنید محلول سالین. هنگامی که همه در وجود شما اضافه کردن مقدار تعیین شده از آب (11 لیتر برای من) زمین در یک بسته مخمر و صبر کنید.

همسر من باعث می شود گوشت گاو corned و کلم, ما جیره تنک در حال حاضر.

روز 2: مارس 18 سال 2020

تخمیر 7-10 روز طول می کشد اما سطل شروع متلاطم پس از فقط چند ساعت. من قرار داده ایم معدن در یک وان حمام در مهمان ما حمام از ترس انفجار. کمی S شکل ایرلاک لوله ها از یک جریان ثابت از کربناته نشان می دهد هر دو پیشرفت و فاجعه قریب الوقوع به طور همزمان.

روز 5: 21 مارس سال 2020

آن شده است یک هفته راست در خانه و دی اکسید کربن فرار درام ایجاد کرده ثابت, دیوانه کننده thrumming. حباب آن دائما در تقریبا کامل 4/4 زمان. من می خواهم به فضولی سیاه, درب و همکار در داخل اما Brewferm به صراحت هشدار شما در برابر انجام این کار است. آن است که buckrider راه است.

روز 9: 25 مارس سال 2020

فرماندار Walz مسائل یک پناهگاه در محل سفارش برای مینیاپولیسموثر جمعه. فروشگاه ها مشروب هنوز هم در نظر گرفته شده ضروری است, باز باقی خواهد ماند اما برای چه مدت ؟ این یک رویداد تسریع و من gladder از همیشه که من پنج لیتر از ذخایر کله پاچه در وان.

من بریزید و حدود شش اینچ از جوان آبجو در شیشه ای. در برابر همه شانس آن بوی فوق العاده است. این saison مخمر ایجاد کرده تند, دسته گل. من جای hydrometer اما جاذبه خوانده شده بیش از حد بالا است. این یکی را باید چند روز بیشتر در سطل است. من یکی از آخرین وداع noseful اما آن را به پایان می رسد با مورد توجه داشته باشید. سبز, سیب, کارت ویزیت استالدهید که نشانگر ناتمام آبجو. این هم ناشی از کیفیت پایین مخمر است که نگرانی من. من نزدیک درب حمام, امید همه چیز را به پایان برساند با چند روز بیشتر.

روز 12: مارس 27 سال 2020

آن زمان 11 روز و سه جداگانه hydrometer خوانش اما گرانش در نهایت لک. من وان حمام آبجو آماده به بطری.

مانند هر لون در هفته دو محدود تماس های اجتماعی, من سعی می کنم آبجو قبل از ریختن مایعات. آن را مانند طعم کسی قرار عسل خوشه های جو در یک مخلوط کن. قطعا نیاز به برخی از کربنات. اما من حدس می زنم که چرا Brewferm بسته baggie شکر قطرات آنها خواستار “بطری عکس.” شما با صدای تلپ این اسب کوچک رفتار خود را به بطری و باقی مانده مخمر اعیاد دور اضافه کردن شامپانی خوبی است. همسر من به من متوقف می شود از خوردن یک.

چه Brewferm کیت نمی آید با بطری. آن را همراه با برچسب و همچنین به عنوان یک بسیار پیچیده کیت برای شستشو و خشک کردن بطری خود را برای تکرار استفاده کنید اما هیچ بطری. من فکر نمی کنم غرب آبجو است که یک کسب و کار ضروری و من در ملاقات با هر کسی خاموش گشتن فروم بنابراین من با آنچه که من باید.

آنچه که من دو 24 اونس است. growlers که اینترنت مصمم است من استفاده نمی ثانویه ferm و یا ریختن مایعات. من بعد صرف 40 دقیقه Googling “بطری بمب” تماشای ویدئوها از همکار بیچاره تازه تمیز کردن کف آلود شیشه خرده ریز خود را ایجاد شات از نامناسب کشتی و بیش از همه دیوارهای زیرزمین.

البته متعارف کشتی خواهد بود 12 اونس. بطری شیشه ای با دیلم یا اهرم بلند کردن بالا. این ساخته شده است به مقاومت در برابر فشار است که می آید در حالی که آبجو کربنات. در غیاب کارشناسان توصیه flip-top بطری (مانند آنهایی که Grolsch در می آید) و یا هر چیزی را با یک حلقه لاستیک (مانند یک کنسرو شیشه).

من علوفه از طریق کابینت و پیدا کردن دو فلیپ بالای بطری و سه قوطی کنسرو و یک بطری آب که من فکر می کنم کار خواهد کرد چرا که آن را به یک حلقه لاستیک بیش از حد. آنها از اندازه متغیر بنابراین من مجبور به قطع بطری عکس های با تیغه تیغ صورت تراشی انجام دقیق مواد مخدر ریاضی مانند آون Barksdale از سیم (“دریافت که پانتحصیلی,” من فکر می کنم به خودم عملا قایقرانی در بادهای طنز).

همه که حساب برای کمتر از یک سوم از حجم آبجو در سطل است. احساس buckriderish من تصمیم به شانس دو growlers به هر حال. در تمام احتمال, آنها می تواند طولانی تر از زندگی انسان بر روی زمین است. من حرکت rag-tag مجموعه ای از بطری به زیرزمین حمام فقط در مورد.

روز 14: 29 مارس سال 2020

امروز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا را برجسته dumbass می رود در تلویزیون اعلام کرد که فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل تمدید شده است به مارس 30. او می خواهم که قبلا افتخار در مورد بسته بندی کلیساها برای عید, اما من حدس می زنم او را دیدم خود را در سایه و در حال حاضر ما 30 روز بیشتر از بیماری همه گیر.

وجود دارد در حال حاضر 64 اونس است. آسیب رسان دستگاه percolating در زير زمين و من دعا growlers نگه دارید. به نظر می رسد مثل من باید هر اونس از آنچه که من دم.

روز 22: 6 آوریل سال 2020

وجود دارد تنها یک آبجو چپ در یخچال و آن را به یک 3.7% ABV بل نور دل. هر روز عمیق تر به این تخمیر یک برکت و رحمت است. من کاشت خاک برای نسل مست مس به بیش از هفته آینده. این می تواند بسیار بهتر از استفاده از مخمر از خود لعنتی خمیر ترش وسواس.

آبجو است که از لحاظ فنی امروز انجام می شود اما زمانی که من برای نمونه من فضل من متوجه یک خط در دستورالعمل من تا به حال قبل از دیده می شود. Brewferm توصیه به صبر و شکیبایی است. حرکت بطری به یک کولر منطقه و اجازه دهید آنها را در وضعیت به مدت سه تا شش هفته است. که ابدیت در QuaranTime. عذاب.

من پاپ باز یکی از growlers و آن را تنها به کوچکترین صدای خش خش. آن را مانند بوی انجام آبجو—با یک روح-بازگرداندن پف گشنیز ادویه—اما پسر طعم آن سبز است. تبعید به زیرزمین برای یکی دیگر از طلسم.

روز 26: 12 آوریل سال 2020

من نمی تونم Lysol دستمال مرطوب در هر نقطه اما در حال حاضر من در یک بطری اسپری پر از مواد غذایی درجه ضد عفونی کننده. من استفاده از آن برای ضد عفونی کردن بسته مراقبت خانواده من می فرستد برای عید پاک.

بعد 36: آوریل 20, 2020

Brewferm می گوید: صبر سه هفته اما این ورزش تمام شده است سست تفسیر است. من وارد پرتگاه از اراده. من این بز است.

هر بطری در زیر زمین است که سایه های مختلف از مارمالاد های شیشه ای, لوله شکل نما از آنچه که من فقط می تواند فرض شکست است. من شروع با 4 اونس پور از یک غرغرو. کلاه unscrews با هیچ صدای خش خش. هنوز هم آن بوی بسیار عالی که سیب سبز هشدار گیرند در زیر یک دانه دار ابر. سر درخشنده شاید من تنها نقطه ای از عظمت و در تمام طول سفر.

پس از آن وجود دارد بدن. غمگین غمگین بدن. بیش از حد شیرین های یک بعدی و تملق گفتن از سوغات این است که یک آبجو است که نیاز به صبر بیشتری به اطراف. و پسر ما تازه بری که.

من پاپ کوچک نوسان بالا فلاسک. آن را می دهد رضایت بخش پاپ صدر با سرد مه. این نشانه خوبی است. آن را هرچه مقدار تمیز کننده با مقدار بیشتر کربناته. آن را هنوز هم بیش از حد شیرین اما قطعا پیشرفت است.

من حل و فصل به نوشیدن آن به آرامی در طول دوره بعدی که می داند که چگونه بسیاری از هفته. شاید در طول زمان از آن خواهد شد به نوبه خود قابل احترام است. اما یک ماه-به علاوه به دوم من-همیشه در حال گشتن دسته یک چیز مشهود تر است از همیشه: هیچ میانبر به خوبی آبجو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de