یخ غار-عشق وحشی الک و کشنده تکنولوژی در این هفته بالا 5 MN موسیقی فیلم

فوریه طلیعه توسط یک پشت سر هم از آفتاب جایگزینی سابقه و رکورد 72 درصد روزهای ابری ما در ماه گذشته, دستیابی به موفقیت است که نشانه خوبی برای 29-بعد anomaly ما در حال شروع این هفته است. احساس می کند مانند یک آغاز جدید است. پس بیایید دست گرفتن آن را با چهار هفته متوالی از بهترین موسیقی محلی ویدئوها شروع می شود که فقط در یک خط.

iLLism – “MNsota خوب”

هر محلی زن و شوهر در عشق از حسادت و فانتزی هیپ هاپ duo iLLism? این جفت ارز منجر جدید خود را با epigram “بروید که در آن شما بیشتر احساس زنده بودن” و سپس آنها اقدام به رژه محبت خود را در سراسر مینه سوتا در, دیدنی ترین مکان های. همراه با خلق و خوی تنظیم نوازنده ساکسیفون ویلی مور و همکاری مدیر گرگوری Marrufo, iLLism تور Bde Mka, اسکا, اولین خیابان و یخ قلعه به طور مداوم در حال سقوط در عشق با یکدیگر و دولت است که آنها را گرد هم آورده.

اندی طبخ – “اگر Walls Could Talk” (PREMIERE)

خانواده قدیمی فیلم را تبدیل به یک منبع برای ویدیو های از موسیقی. وجود دارد فقط چیزی در مورد دانه دانه دیروز که روشن یک هنرمند چشم انداز. در جدید خود را تنها اندی, طبخ حفر تمام راه برگشت به 1950s الهام بخش است. محلی خواننده ترانه سرا پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ ستاره های پورنو چمن زنی سوار چرخ و فلک و کمپینگ در کنار الک در صحنه های دوخته شده با هم بپزد. “اگر Walls Could Talk” است تک , من خوبکوک در آینده LP, دلیل در ماه ژوئن در کمپانی ضبط خوب چشم. طبخ نقش مارس 6 در قلاب و نردبان با واقعی گرگ و ایمان Boblett.

Hot Pink خماری “هواپیماهای بدون سرنشین”

ریخته در غبار قرمز صورتی خماری به نوبه خود technophobia به یک کشنده توهم. مینیاپولیس گروه راک آخرین مجرد “هواپیماهای بدون سرنشین” است decidely کمتر انگیز از آخرین, اما این چیزی است که شما در مدرن technopolis که در آن اضطراب تبدیل به پارانویا و مستقل جاسوسان پر کردن هوا در اطراف شما. مدیر دیو VanderMolen می یابد امن لانه خرگوش و غیره برای گروه به فریاد خود را نصب جنون دور از هوابرد چشم برادر بزرگ.

نی بنیامین – “Winterblue”

به یاد داشته باشید همه چیز بد من گفت: در مورد ژانویه وجود دارد در بالای صفحه ؟ از طریق آن همه آن را سخت است برای سقوط به باتلاق اختلال عاطفی فصلی. نی بنیامین آن می شود. او می داند که زمستان می تواند سرکوبگر. او می داند که مردم را منجمد به مرگ در مینه سوتا سرد است. اما زیبایی به انعطاف پذیری در آن طول می کشد برای زنده ماندن و این چیزی است که او آهنگ جدید و تصویری همه چیز در مورد. بنیامین و مدیر مت ولز اینجا لرز در دستکش به شما اجازه می دانم که این مبارزه است که در خون ما وجود دارد بدون نیاز به grouch آن را از طریق فوریه.

Original Slim ft. GainesFM – “چشم سبز”

بیایید پایان با یک مقدمه است. اصلی باریک فقط به حال خود انتشار آلبوم در اواسط ژانویه. جوان مینه سوتا رپ یک شاگرد از GainesFM و یک عضو از سخت لبه رپ رایگان ذهن خدمه. به این ترتیب, او به ارث FM ارتباط با مدیر رابرت هنری که باعث می شود نگاه باریک مانند یک معامله بزرگ در این ویدئو را برای “چشم سبز.” رپ فقط بالا زیر لب سخن گفتن باریک میگذرد و با انداختن punchlines با یک بازی گاه به گاه اعتماد به نفس است که معمولا به دست آورده تنها پس از دور تکرار.

رویا از دیدن ویدئو های خود را به نظر می رسد در محلی فریم? ایمیل نویسنده Jerard Fagerberg در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im