یخ دو برابر اندازه واشنگتن, دی سی, قطع کاج جزیره یخچال در قطب جنوب

یک کوه یخ دو برابر اندازه از واشنگتن دی سی است شکسته کاج جزیره یخچال در قطب جنوب دانشمندان در گزارش این هفته است.

“کاج جزیره یخچال به تازگی باعث یک کوه یخ بیش از (115 مایل مربع) است که به سرعت در هم شکسته و به قطعات” آژانس فضایی اروپا (ESA) در بیانیه ای گفت.

کاج جزیره یخچال “است که یکی از سریعترین عقب نشینی یخچالهای طبیعی در قطب جنوب” با توجه به ناسا. یخچال های طبیعی و نزدیک به Thwaites, یخچال هم شامل “به اندازه کافی آسیب پذیر یخ به افزایش جهانی از سطح دریا 1.2 متر (4 فوت)” ناسا گفت.

“چه شما به دنبال در هر دو وحشتناک و زیبا” را علامت Drinkwater سر از زمین و ماموریت علوم بخش در ESA گفت: سی ان ان. “روشن است از این تصاویر (که کاج جزیره یخچال) است که در پاسخ به تغییرات آب و هوایی به طور چشمگیری است.”

یخچال های طبیعی شده است از دست دادن تکه های بزرگ یخ بیش از سه دهه گذشته. در حالی که بزرگ زایمان حوادث مانند این یکی مورد استفاده قرار می گیرد در جزیره کاج یخچال هر چهار تا شش سال آنها در حال حاضر سالانه نزدیک به وقوع, واشنگتن پست گفت.

“آن یخ شناور آن است که به طور متوسط ضخامت حدود 500 متر (1,640 پا) را تجربه کرده است یک سری از زایمان حوادث بیش از 30 سال گذشته که برخی از آنها به طور ناگهانی تغییر شکل و موقعیت یخ جبهه” به ESA گفت.

در طول هشت سال گذشته کاج جزیره یخچال های طبیعی در حال از دست دادن حدود 58 میلیارد تن یخ از یک سال با توجه به یک مطالعه در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

“کوپرنیک دوقلو Sentinel-1 all-آب و ماهواره به تاسیس یک دریچه که از طریق آن مردم می توانند به تماشای حوادث مانند این اشکار در مناطق دور افتاده در سراسر جهان” Drinkwater گفت: در انتشار اخبار.

“آنچه نگران کننده است این است که روزانه جریان داده ها نشان می دهد چشمگیر سرعت که در آن آب و هوا است که تعریف جدیدی از چهره قطب جنوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su