نوازندگان محلی در حال حاضر جریان موسیقی زنده هر شب از هفته. این طور موقت جایگزین برای IRL نشان می دهد معمولا در تنظیم هنرمندان خانه ارائه یک نوع خاص از صمیمیت. اما آیا شما از دست خارج شدن به یک واقعی برای زنده موسیقی ؟

خوب بدیهی است که نمی خوای اتفاق می افتد هر زمان به زودی. اما امشب شما باید یک فرصت به “بازدید” شیک Nicollet Ave. محل یخچال—البته—برای پل زدن شکاف سود برای شهرهای دوقلو خدمات-صنعت کارگران که از دست داده ایم درآمد خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. این شانس خود را برای دیدن چیزی است که شما در میانهی شب در حالی که برای: نوازندگان محلی انجام از واقعی صحنه در محل محلی.

“ما تا به حال با نزدیک شدن یخچال چند هفته پیش بعد از خاموش کردن اولین بار صورت گرفت می گوید:” Parag شاه بنیانگذار مهمان نوازی شرکت نرم افزاری Vemos است که میزبانی این رویداد است. “من به نام [یخچال co-owner] برایان [Liebeck] و گفت:” چه شما فکر می کنم در مورد قرار دادن با هم یک کنسرت مجازی?'”

Liebeck شد در هیئت مدیره و او مونتاژ tonght صف که شامل 4onthefloor را گیب داگلاس (که تبدیل به یک هاردی به طور منظم در محلی livestream مدار), روح مدرن PaviElle درامر دیو پادشاه موسیقی الکترونیک کارشناسی ارشد Dosh و مکر و DJ Fundo.

هر یک از این نوازندگان را جریان زیر مجموعه مستقیم از یخچال مرحله. “ما می خواستیم به تولید واقعی ارزش” شاه می گوید از تصمیم گیری.

این رویداد در اصل مجموعه ای را در آوریل 11, اما موکول شد. تحت شرایطی تدارکات به عنوان شما ممکن است تصور کنید, مطرح, چالش های منحصر به فرد. “هیچ دو اجرا خواهد بود در محل در همان زمان ما, پاک کردن مرحله به طور کامل بین مجموعه” شاه توضیح می دهد. این همه در انطباق با اقامت در خانه سفارش: سازمان قادر به دریافت تایید از فرماندار Walz را برای این رویداد.

بلیط ها $11, همان فعلی ما حداقل دستمزد و درآمد حاصل خواهد شد به شمال می ایستد یک صندوق ایجاد شده برای کارگران مهمان نوازی. Vemos و یخچال نیز با همکاری چهار منطقه کارخانه های لبنی—Utepils سقوط چاقو خم دست و پا زدن و در واقع به ارائه بسته های تخفیف اگر شما مانند برخی از آبجو برای رفتن با خود را نشان می دهد. (به کارخانه های لبنی’ را می رود به لنت نقره ای صندوق.)

“از برگزاری کنسرت فضایی است برای رفتن به یکی از آخرین فضاهای عمومی به زندگی دوباره” شاه می گوید. “بنابراین در حال حاضر ما در حال رفتن مجازی.”

و در اینجا یکی از مزیت های مجازی نشان می دهد که بیش از رویدادهای باشگاه: وجود ظرفیت نامحدود. این یکی از نشان می دهد ما می توانیم به شما قول می دهم نمی خواهد از فروش.

پل زدن شکاف
با: Gabe داگلاس PaviElle, Dosh, دیو پادشاه DJ فوندو, بصیرت
که در آن: جریان در اینجا.
زمان: 6 p. m. دوشنبه. Apr. 20
بلیط: $11

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de