ایسلند را آزمایش کرده است بیشتر از جمعیت آن برای coronavirus از هر جای دیگری است. در اینجا چیزی است که آن را آموخته

جمعه, ایسلند را به دست چیزی که هیچ کشور دیگری است: آزمایش 10 درصد از جمعیت آن برای coronavirus یک رقم به مراتب بالاتر از هر جای دیگری در جهان است.

هیچ کشور یا دانشمند یا دکتر است همه پاسخ در مورد بیماری همه گیر است که جاروب جهان آلوده کردن بیش از 1.6 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 95,000.

اما برخی از مکان ها مانند کوچک ایسلند ترین در اروپا کم جمعیت کشور – pop. 364,134 به طور گسترده معادل تعداد زیادی از مردم در Tulsa, Oklahoma – ممکن است بهتر قرار داده شده به ارائه برخی از نوع از coronavirus اطلاعات و حتی پاسخ های, از, ترین, حداقل در کوتاه مدت با توجه به کارشناسان بهداشت عمومی بین المللی و مقامات دولتی و دیگران درگیر در پاسخ به شیوع بیماری.

“به اندازه یک محل مهم است. این آهنگ ها با تعداد معرفی ویروس. این اتفاقی است که در این مکان در حال حاضر انجام می دهند (بهترین کار) به اشتراک گذاری این ویژگی” گفت: ویلیام Hanage متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. N. چان دانشکده بهداشت عمومی.

برای روشن ایسلند نشده است قادر به ارائه توضیحات قطعی برای فشار بیشتر coronavirus سوالات آزار دهنده دانشمندان و سیاستمداران و عموم مردم جهان بیش از. در میان آنها: آن توانايی انتقال; چرا این بازدید برخی از افراد فوق العاده سخت و دیگران تاثیر می گذارد تنها خفیف; مهمترین واکسن و درمان; واقعی نرخ مرگ و میر; و این که آیا بلند کردن مستندات را بعد طلیعه چیزی بودن در یک کشنده موج دوم و سوم عفونت های جدید – اگر به اصطلاح coronavirus منحنی در واقع به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک حلقه.

Hanage گفت: در شرایط پایدار تجزیه و تحلیل مدل برای درک ما از این ویروس مشخص نیست که برای چه مدت اندازه خواهد موضوع را به کارشناسان بهداشت و کاوش این بیماری است.

هنوز هم در حال حاضر ایسلند ممکن است یکی از بهترین live coronavirus آزمایشگاه ما با توجه به Kari Stefansson یک ایسلندی متخصص مغز و اعصاب و رئیس اجرایی از ریکیاویک-بر اساس شرکت biopharmaceutical رمزگشایی ژنتیک است که با همکاری دولت ایسلند برای انجام آن انبوه تلاش های تست.

ایسلند 10 درصد رقم تایید شده توسط Stefansson است نه در مورد حقوق bragging.

در میان نوردیک ملت يافته ها: در حدود نیمی از آن شهروندان در هر زمان داده شده که coronavirus اما نمی دانم از آن خواهد شد بدون علامت – درصد زیادی بسیاری از کارشناسان تحصیل ویروس مشکوک اند اما تا به حال کمی داده های شرکت به تایید.

“که کمی ترسناک” گفت: Stefansson که اشاره کرد که ایسلند تست شهروندان خود را به طور تصادفی انتخاب نام در خارج از کشور اصلی راهنمای تلفن یکی دیگر از آزمایش در مقیاس بزرگ استراتژی است که شده است به تصویب رسید در جای دیگر.

“آنها می تواند گسترش آن و نه دانستن آن” او گفت:.

‘این به معنی مهار تلاش های مقامات در حال کار’

ایسلند است نه تحمیل ملی مستند.

محدودیت های آن تا حد زیادی مبتنی بر اعتماد. اکثر مغازه ها و کسب و کار هنوز هم باز است.

این کشور را ممنوع کرده است تجمع بیش از 20 نفر است. از ایسلند بیش از 1600 coronavirus عفونت به عنوان از آوریل 10, شش, پایان مرگ و میر.

مانند دیگر محلات مانند تایوان و سنگاپور و هنگ کنگ است که باید در حد متوسط به اندازه جمعیت و نسبتا کوچک جغرافیای ایسلند ثابت شده موفق در “مسطح منحنی” – نگه داشتن تعدادی از coronavirus عفونت در سطح قابل کنترل برای کارکنان پزشکی که در غیر این صورت غرق شود با افراد بیمار.

در ایسلند مورد آن انجام داده است و این از طریق ترکیبی از آزمایش های دقیق و ردیابی. مقامات می گویند Icelanders غذای اجتماعی فاصله گرفت.

Stefansson گفت: ایسلند تصادفی آزمون نشان داد که بين 0.3%-0.8% ایسلند جمعیت مبتلا به بیماری های دستگاه تنفسی است که حدود 50 درصد از کسانی که تست مثبت برای این ویروس بدون علامت هستند زمانی که آنها در حال آزمایش است و پس از اواسط ماه مارس فرکانس ویروس در میان ایسلند کلی جمعیت که در بیشترین خطر – کسانی که شرایط بهداشتی اساسی و یا نشانه ها و علائم COVID-19 – هر دو در آنجا ماند و با ثبات شده است و یا در حال کاهش است.

این داده ها را به همراه داشت گفت: در عین حال بیشتر دانش است.

“آن را به معنی مهار تلاش های مقامات در حال کار,” او گفت:.

در حالی که بسیاری از کشورهای انتشار روزانه و تجمعی عفونت و مرگ و مير وجود دارد به نظر نمی رسد به مقایسه آمار برای کشورهای دیگر موجود است که به یک حس کلی از چگونه ريشه ویروس است و یا چگونه بسیاری از حامل این بیماری در هر زمان داده شده ممکن است هیچ علائم. ایسلند هنوز رتبهدهی نشده است قادر به تعیین که چگونه بسیاری از عفونت بدون علامت پس از تایید خواهد شد و بعد از رفتن به توسعه علائم.

John P. A. Ioannidis استاد پزشکی علوم اطلاعات و اپیدمیولوژی در دانشگاه استنفورد گفت که “بهترین اطلاعات” در coronavirus در حال حاضر که از ایسلند. اما ممکن است تا حدودی به دلیل ایسلند تنها کشوری است که خیلی, داده, حتی اگر آن را خیلی زود به نتیجه قطعی نتیجه گیری در مورد داده ها می گویند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تاریخ 6 آوریل در یک کنفرانس مطبوعاتی که تقریبا دو میلیون آمریکایی آزمایش شده اند – 0.6 درصد از جمعیت – اما روشن نیست چه معیارهای کاخ سفید است که با تکیه بر و صدها نفر از بیمارستان شکایت کرده اند در مورد کمبود شدید از تست لوازم و مدت زمان انتظار با توجه به گزارش بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی. اگر چه دسترسی به آزمایش در ایالات متحده به نظر می رسد به بهبود در برخی از مناطق.

با توجه به Worldometer آنلاین آمار سایت اجرا شده توسط یک تیم بین المللی از توسعه دهندگان و محققان است که collates بهداشت عمومی اطلاعات منتشر شده به طور مستقیم توسط هر دولت ایالات متحده انجام شده حدود 2.3 میلیون coronavirus آزمون. که حدود 7,100 آزمون در هر یک میلیون نفر است. با استفاده از همان مقیاس که حساب برای ایسلند شش رقم جمعیت ایسلند انجام شده 96,000 آزمون در هر یک میلیون نفر است.

‘مقیاس مهم است اما به دلایل شما ممکن است در ابتدا فکر می کنم”

برخی از کشورها مانند آلمان پیش بینی کرده اند که تا 70 درصد از اتباع خود در نهایت می تواند قرارداد coronavirus. و مقامات در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری باید گفت که تحت بدترین سناریو بین 160 میلیون و 214 میلیون نفر در آمریکا – 48 درصد به 64 درصد از آمریکایی ها – می تواند به آلوده شدن بیش از این دوره از اپیدمی اگر چه تعداد کسانی که همین حالا برای حساب های مختلف اجتماعی-دورى از اقدامات در حال انجام با هدف کاهش نرخ انتقال.

Gestur Palmason یک کارآگاه پلیس مستقر به عنوان یک کوروناویروس “تماس با ردیاب” در ایسلند بحران ملی هماهنگی گفت: چند مکان دیگر را که باید منابع و یا دارای نعمت غیر مترقبه ترکیبی از عوامل به انجام ایسلند تحقیقات مقدماتی است.

این شامل جزیره-کشور دور بالا توجه اتباع خود را برای تخصص علمی – پزشکی کارشناسان نه سیاستمداران پیشرو پاسخ آن – آن تکنولوژی زرنگ و دانا دولت زیرساخت های نسبتا سعی و آزمایش های اضطراری سازمان است که برای مقابله با آتشفشان فوران و بهمن, و بله, کمتر مردم است.

“مقیاس مهم است بلکه به دلایل شما ممکن است در ابتدا فکر می کنم” Palmason گفت.

“کوچکتر جمعیت شما بیشتر احتمال دارد شما می دانید کسی که تحت تاثیر قرار است. هر چه دولت یا اجرای قانون ممکن است و گفت: شما خیلی بیشتر به احتمال زیاد به می خواهید به بازی در یک قسمت و توصیه های جدی از آنجا که ارتباط شخصی – نسبت به مکان های که در آن وجود دارد ده ها میلیون از مردم, و شما ممکن است شده اند به بخش هایی از کشور و یا مردم وجود دارد.”

هنوز Wang Ting-yu یک تایوانی, نماینده مجلس شده است که فعال در شرق آسیا جزیره-وزارت امور خارجه را بسیار تحسین در پاسخ به آن شیوع کروناویروس گفت که در حالی که او به تماشای ایسلند آزمایش با توده تست و داده ها با بهره ذکر است که تایوان نیز نورد islandwide coronavirus غربالگری – او فکر کرد که دیگر کشورهای غربی در اروپا و آمریکای شمالی خواهد بود بهتر است در این مرحله از مبارزه با این بیماری با اتخاذ یک “جنگ زمان” ذهنیت برای مبارزه با شیوع.

این به این معنی وانگ گفت: به شدت اجرا قرنطينه حفاظت از خط مقدم کارگران با پیشرفته ترین تجهیزات حفاظت شخصی و کل-از-دولت رویکرد به نگه داشتن مردم در مورد مستندات, موانع هر گونه تغییر در تاکتیک و مهمتر توسعه متناسب با فن آوری برای ارائه این اطلاعات است.

تایوان دارای مشابه جمعیت به استرالیا – حدود 24 میلیون نفر است. هر دو جزایر اگر چه تایوان تراکم جمعیت به مراتب بالاتر است. به عنوان از آوریل 10, استرالیا, ثبت بیش از 6,100 coronavirus موارد و 53 مرگ و میر. تایوان دارای 382 موارد و مرگ و میر 6.

در نیوزیلند یکی دیگر از جزیره کوچک-کشور – pop. 4.7 میلیون – که در اوایل در جهانی همه گیر تحمیل یک مستند استراتژی با هدف کاملا از بین بردن این ویروس نه تنها شامل آن شده است وجود دارد فقط 2 مرگ و میر در میان بیش از 1200 موارد است.

“پیام ما به دوستان ما در خارج از کشور: تمرکز خود را در پاسخ” وانگ گفت. “اگر شما به سرعت حرکت می کند و یا به اندازه کافی با هدف پس از آن قیمت است که مردم زندگی می کند.”

“ما در حال حاضر به نظر می رسد امن ترین مکان بر روی این سیاره’

دولت از رم تا برلین نشان داده اند که روزانه جدید کروناویروس عفونت و مرگ عوارض ممکن است در آستانه و یا حتی در حال حاضر شروع به فلات یا سقوط به عنوان یک نتیجه اجتماعی فاصله گرفته است. کاخ سفید ساخته شده است که ادعا می کند شبیه.

ایالت نیویورک شده است به طور فعال مسطح منحنی آن با اجتماعی فاصله مقررات فرماندار اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

سنگاپور هنگ کنگ و حتی چین که در آن coronavirus سرچشمه در ماه دسامبر سال گذشته و مقامات اند اما ادعا کرد پیروزی مجموع بیش از COVID-19 اند در همین حال دیده می شود افزایش خوشه از عفونت های جدید در هفته های اخیر. در حالی که بسیاری از این موارد وارد شده هنوز مشخص نیست که آیا با لغو محدودیت های مقامات در سراسر جهان مجبور خواهد شد به یک بازی از coronavirus whackamole با هیچ آشکار پایان تاریخ. در چند روز گذشته ژاپن برگزار شد که در ابتدا در یک مستند است غنی محدودیت های آن.

ایالات متحده تا حد زیادی متکی به یک درهم آمیخته اجتماعی فاصله اقدامات و مستندات دیکته در سطح دولت در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه کرده است فدرال راهنمایی که اجباری نیست به دنبال. بیش از 468,000 نفر در آمریکا آلوده شده اند با کروناویروس و تعداد مرگ و میر بیش از 16600 – به نظر می رسد در مسیر به زودی بازی و یا پیش افتادن از ایتالیا که در آن اکثر مردم – بیش از 18,000 – فوت کرده اند.

هنوز هم از نظر جمع آوری عملی اطلاعات در مورد coronavirus غییر دانشگاه هاروارد, اپیدمیولوژی سوال که آیا ایسلند خواهد بود بهتر است با تمرکز بر آزمايشهاي است که می تواند تعیین کند که آیا یک فرد در حال توسعه برخی از آنتی بادی ها در خون نشان می دهد که آنها آلوده به این ویروس بدون دانستن آن و بهبود.

برای دانستن اینکه آیا این آنتی بادی وجود داشته باشد در کسی خون می تواند به طور بالقوه فعال کردن ده ها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان را مجددا نیروی کار در یک زمان اقتصاد reeling زیرا آنها تحت دستور به ماندن در خانه برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

“آزمایش تصادفی به صورت مداوم عفونت کمک می کند اما اجرا می شود به بسیاری از مسائل” Hanage گفت.

“اگر شما در پیدا کردن کسی است که مثبت و بدون علامت در حال حاضر شما هنوز هم باید صبر کنید تا زمانی که آنها را به بهبود می دانید این دوره از بیماری خود,” او اضافه کرد که در برخی از گزارش ها از ایتالیا حاکی از آن است که بیشتر به طور جدی تحت تاثیر قرار شهرهای کشور لمباردی منطقه نشان می دهد بخش زیادی از مردم با علائم ایمنی.

“اگر درست این است که به وضوح یک علامت بسیار خوبی است اما در آن آمده است در یک هولناک هزینه,” او گفت:.

FDA اجازه اول coronavirus آزمایش خون: یک گام کلیدی برای نشان دادن ایمنی و تست برای واکسن

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری آغاز شده است مطالعات اولیه به آزمايشهاي – به نام sero-نظرسنجی ها – به سعی کنید به تعیین آنچه که بسیاری از آمریکایی ها گرفتار این بیماری طفره رفت اما تشخیص است. هیچ نتیجه ای منتشر شده است.

مختلف شهرهای ایالات متحده در حال راه اندازی خود آنتی بادی مطالعات.

Stefansson مدیر عامل شرکت رمزگشایی ژنتیک است که انجام ایسلند تست در هماهنگی با دولت گفت: این آغاز غربالگری آنتی بادی در 8 آوریل.

آلمان را آغاز کرده است در اروپا برای اولین بار در مقیاس بزرگ coronavirus تست آنتی بادی تلاش برای کمک به محققان ارزیابی میزان عفونت بیشتر موثر است.

هنوز هم یک محل که در آن coronavirus داده ها به خصوص خالص و کوچک است که قطب جنوب است.

در حالی که بیش از 100 نفر از استرالیا و اروپا و ایالات متحده در هیئت مدیره یک کشتی کروز سفر به قطب جنوب و جنوب گرجستان آزمایش مثبت این هفته برای coronavirus یخ پوشیده خشکی تنها قاره ای است که دست نخورده باقی مانده توسط outbreak.

“ما در حال حاضر به نظر می رسد ‘امن’ مکان بر روی این سیاره” گفت: Stijn تهلن یک آژانس فضایی اروپا تحقیقات پزشکی دکتر که در حال گذراندن یک سال بر روی یخ بررسی انسان در انطباق با زندگی در محیط های افراطی در ایمیل.

“افزایش تاریکی و سرما در اینجا در حال حاضر احساس می کنم خیلی آخرتی و برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در بقیه جهان باعث می شود من احساس می کنم حتی بیشتر از راه دور,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>