یک تصویر از علامت قرمز ارسال شده در رستوران درب به نظر می رسد در Reddit تصویر های سایت Imgur در روز چهارشنبه. شوم به دنبال توجه به تاریخ فوریه 13 و امضا شده توسط شهر کمیسیون بهداشت و درمان گرچن Musicant.

علامت قرمز در ichiddo ramens درب

Ichiddo پاسخ نمی دهند به ایمیل درخواست برای اظهار نظر و یک تماس تلفنی به Dinkytown محل — یکی از چهار در شهرهای دوقلو منطقه مترو — بدون جواب رفت اما رستوران در زمان مراحل است که اجازه آن را به بازگشایی روز شنبه با توجه به شهرستان سخنگوی کاسپر تپه.

در فوریه 13 بازدید بازرس یافت “تعدادی از نقض” از جمله مواد غذایی آماده شده قبلی روز استراحت در دمای اتاق نامناسب ذوب و خنک کننده کافی روش شستن دست و انگشتان دست لمس کردن “آماده خوردن” مواد غذایی از جمله کاستی های دیگر با توجه به تپه.

کسانی که کمبود خواهد صدمه دیده ایم Ichiddo کلی ایمنی نمره اما آن را “شواهد قابل توجهی فعالیت آفت” – یعنی: “فضله موش” — که منجر بازرس به توقف رستوران عملیات بلافاصله. تپه اعتبار Ichiddo با یک واکنش سریع.

“بازرس در سایت بسته آن را به دفتر آمد به پرونده برخی از کاغذ بازی رفت و برگشت به بسته رستوران و تمیز کردن عملیات در حال حاضر در حال وقوع” هیل می گوید. “آنها سریع برای رسیدگی به این وضعیت است.”

هیل می گوید: پس از اثبات آن را به حال “درمان” برای بازرس را یافته Ichiddo اجازه داده بود برای ادامه عملیات “بازگشایی اواخر [شنبه] صبح است.”

قبلی بازرسی از رستوران ها خیابان دانشگاه محل — در حال حاضر در دسترس از طریق این شهرستان در بازرسی پایگاه داده — در بر داشت گاه به گاه مسائل را با ذخیره سازی مواد غذایی و یا ظرفشویی که هر دو نیز مستند در اوایل این ماه اما هیچ اشاره ای هر گونه شواهد از موش.

Ichiddo همچنین دارای مکان در خیابان خوردن در جنوب مینیاپولیس, Highland Park در سنت پل رزویل و یک خروجی در Henderson, Nevada.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im