یاد ‘تسلیم بی قید و شرط’ مجسمه ممکن است خانه جدید در Beneva جاده — دور از bayfront

ساراسوتا عمومی هنرهای کمیته می خواهد به حرکت نمادین “تسلیم بی قید و شرط” مجسمه به Beneva جاده حدود چهار مایل از آن یاد bayfront محل.

ساراسوتا — شهر یاد smooching-ملوان مجسمه سازی به رهبری می تواند به دور از ساراسوتا bayfront برای اولین بار در یک دهه.

روز چهارشنبه اعضای ساراسوتا عمومی هنرهای کمیته به اتفاق آرا توصیه می شود به طور دائم از بین بردن “تسلیم بی قید و شرط” مجسمه سازی از bayfront و جابجایی آن در حدود چهار کیلومتر از آن برجسته خانه در Gulfstream خیابان به ساراسوتا صاحب Shriners’ پردیس در 600 N. Beneva جاده ها است.

این Shriners باید با شوق و ذوق موافقت به پرداخت به حرکت و حفظ و نگه داشتن 26-پا بلند مجسمه. اگر شهر کمیسیون موافق در ماه سپتامبر ساراسوتا می تواند وام مجسمه سازی به سازمان های غیر انتفاعی.

“همه شما باید بگویم برای ما است; ‘بچه ها شما می توانید آن را به'” گفت: Gary زمینه مدیر عامل شرکت ساراسوتا صاحب Shriners غیر انتفاعی است که برای ارائه حمل و نقل و مراقبت های بهداشتی به کودکان در بیمارستان یا درمانگاه.

غیر انتفاعی است که تا حد زیادی از جانبازان نظامی که می خواهید برای دیدن بزرگ تولید مثل تصویر نمادین از جنگ جهانی دوم ملوان بوسیدن یک زن در V-J Day در سال 1945 باقی می ماند در ساراسوتا زمینه گفت.

“ما خواهد شد جمع آوری پول فردا اگر که مورد” زمینه گفت.

زمینه نیز اشاره کرد که سازمان های غیر انتفاعی می تواند نگه دارید و بر روی مجسمه سازی به طور موقت — حداقل تا زمانی که ساخت و ساز از یک میدان در Gulfstream خیابان و ایالات متحده 41 تکمیل شده است.

“اگر آنها در حال حاضر علاقه مند و به چالش اجازه دهید آن را به آنها بدهد” گفت: عضو کمیته امت گرگوری.

کمیته معکوس تصمیم گیری آن ساخته شده در ماه گذشته به طور موقت به جای مجسمه سازی تا یک محل دائمی می تواند در بر داشت.

تصمیم به توصیه حرکت “تسلیم بی قید و شرط” آمد و پس از یکی دیگر از بحث طولانی در مورد محل آن در شهر و برجستگی آن همراه ساراسوتا bayfront.

چهارشنبه بحث نیز شاهد مشتاق حمایت از کهنه جامعه با بسیاری از اشاره به “تسلیم بی قید و شرط” به عنوان نمادی از پایان جنگ جهانی دوم و ادای احترام به جانبازان نظامی.

مخالفان عمدتا زنان گفت: این مجسمه یک یادآوری از یک تجاوز جنسی و خواست این کمیته به آن را حذف کنید.

کلی Kirschner سابق کمیسر شهر که رای به قبول “تسلیم بی قید و شرط” از یک دهه پیش گفت: این کمیته در یک ایمیل که از او حمایت و از بین بردن مجسمه.

این کمیسیون تصمیم به قبول این مجسمه در سال 2010 گفت: به شدت تحت تاثیر قرار با حمایت از لری تامپسون رئیس جمهور Ringling College. Kirschner اشاره کرد Ringling علاقه مند است و حتی به طور موقت در میزبانی این مجسمه در آن جدید ساراسوتا دبیرستان پردیس.

Kirschner که به نام تصمیم “گفتن” و خواست به توصیه کمیته مجسمه برداشته شود به طوری که “ما می توانیم این فصل به زودی.”

چرا که اکثر Shriners’ داوطلبان جانبازان نظامی بسیاری در کمیته احساس کردند که حرکت “تسلیم بی قید و شرط” به ساراسوتا صاحب Shriners’ پردیس ممکن است کمک به قرار دادن مجسمه سازی به بافت و کاهش اختلاف است که آن را احاطه کرده است.

پتانسیل جدید در صفحه اصلی — درباره سه بلوک از فرویتویلل جاده — همچنین ممکن است شامل یک پلاک آموزشی یا مواد که اضافه کردن بافت تاریخی و نظرات در مورد این قطعه است.

که مواد ممکن است دستکاری شده توسط حقوق قربانیان و جانبازان سازمان.

“پایان جنگ جهانی دوم است که یک داستان بزرگ گفت:” زمینه های. “اما آزار و اذیت جنسی نیز بخشی از این داستان است. ما را که به طور جدی و ما در حال حاضر به کمک بگویید که داستان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de