آنچه در زیر مکالمه بین پیروزی بدون جنگ کیت Kizer و گرگ Wilpert از شبکه خبر. خواندن یک متن مکالمه خود را زیر و یا تماشای ویدیو در پایین پست.

گرگ WILPERT: این اخبار واقعی شبکه. من گرگ Wilpert در آرلینگتون ویرجینیا.

کنگره Ilhan عمر از مینه سوتا معرفی یک بسته از هفت صورتحساب هفته گذشته که او در مسیر صلح است. این قانون اگر تصویب معنی چیزی کمتر از یک انقلاب در راه است که ایالات متحده در سیاست خارجی انجام شده است. آخرین سال عمر گفت: در حال حاضر که او قصد دارد به سیاست خارجی بیشتر اخلاقی است.

ILHAN عمر: من می خواهم به مطمئن شوید که در اینجا در ایالات متحده ما درک می کنیم که کشورهای دیگری نیز هستند که در بسیاری از مردم جهان را بیشتر pained مردم در ایالات متحده بهتر می تواند انجام دهد.

گرگ WILPERT: این بسته از هفت صورتحساب پایان بازوی فروش به کشورهایی که حقوق بشر را نقض ارائه کمک های خارجی به جوانان در کشورهای در حال توسعه تغییر 5 میلیارد دلار از پنتاگون به وزارت امور خارجه برای صلح جهانی ساختمان صندوق و اعطای کنگره نظارت بیش از ایالات متحده تحریم های اقتصادی است. همچنین لوایح را در ایالات متحده امضای کنوانسیون سازمان ملل متحد در مورد حقوق کودک جهانی مهاجرت موافقتنامه و اساسنامه رم در دادگاه جنایی بین المللی.

پیوستن به من در حال حاضر به تجزیه و تحلیل نماینده Ilhan عمر را پیشنهاد کیت Kizer. او سیاست مدیر در پیروزی بدون جنگ ملی حمایت مردمی سازمان است که با این نسخهها کار برای کمک به ایجاد مترقی سیاست خارجی برای ایالات متحده است. با تشکر برای پیوستن به ما امروز کیت.

کیت KIZER: لطف داشتن به من.

گرگ WILPERT: شانس که این بسته از صورت حساب خواهد بود تصویب شده توسط کنگره به خصوص توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و پس از آن رئیس جمهور را وتو کرد که بسیار باریک است. پس چه اهمیت نماینده عمر را در مسیر صلح ؟

کیت KIZER: این واقعا مهم نشانگر چه مترقی را می خواهید برای دیدن در سیاست خارجی است. برای مدت زمان طولانی شده است وجود دارد کمی به هیچ بحث در داخل حزب دموکرات چگونه ما را در واقع اصلاحات سیاست خارجی برای دیدار با ارزش است که ایالات متحده می گوید از آن می ایستد. بنابراین آن را بسیار هیجان انگیز برای دیدن نماینده عمر دراز چنین پررنگ نشانگر از ما چگونه تغییر خواهد کرد ایالات متحده در تعامل با جهان و نه تنها به معاشرت این ایده ها در میان همسالان خود در کنگره حتی اگر آنها نمی خواهد در نهایت تبدیل شدن به قانون در این سال, اما همچنین به سیگنال آنچه که ما انتظار می رود برای دیدن از مترقی کاخ سفید در آینده است.

گرگ WILPERT: در حال حاضر در مقاله ای که نوشت شما برای چشم انداز آمریکایی در مورد مسیر صلح شما اشاره می کنند که ایالات متحده در طول تاریخ تحت فشار قرار دادند برای بر اساس قوانین بین المللی سیستم, اما شما همچنین اشاره می کنند که ایالات متحده در همان زمان در نظر گرفته شده خود را به یک استثنا به این قوانین و نه توسط آنها. برای مثال ایالات متحده آمریکا تنها کشوری در جهان نیست که امضای کنوانسیون سازمان ملل متحد در مورد حقوق کودک و یکی از چند که هنوز پشتیبانی نمی شود دادگاه جنایی بین المللی یا سازمان ملل متحد جمع و جور در مهاجرت.

در حال حاضر گرفتن ایالات متحده به رعایت این کنوانسیون سازمان ملل متحد خواهد حاکی از یک تغییر قابل توجهی در سیاست خارجی. وجود دارد حمایت در میان حزب دموکرات و نامزد ریاست جمهوری برای چنین تغییر و اگر نه چگونه ممکن است چنین حمایت شود ساخته شده است ؟

کیت KIZER: در شعارهای من فکر می کنم وجود دارد کاملا پشتیبانی از این ایده از یک انترناسیونالیست بودن multilateralist در سیاست خارجی است. دولت ایالات متحده می گوید آن را پشتیبانی سیستم چندجانبه اما به عنوان شما تنها به ذکر این تحلیل من است که ما در واقع در عمل به تضعیف آن تضعیف این نظام و ما مانع از واقع مثبت اصلاح سیستم برای پاسخگویی به نیازهای قرن 21 است.

پس از آن شده است بسیار هیجان انگیز برای دیدن سناتور وارن و سناتور ساندرز در کمپین بلیزرز واقعا سهام انترناسیونالیستی موقعیت است که پشتیبانی از multilateralism و این امر کاملا نیاز ایالات متحده نه تنها به پیوستن به این کنوانسیون های بین المللی است که مجموعه ای از حاکمیت جاده, اما همچنین برای ایجاد بیشتر هنجارها و استانداردهای که آن را نه تنها نگه می دارد و خود را پاسخگو به اما کشورهای دیگر است. بدون برگزاری خودمان پاسخگو به این استانداردها ما نمی توانیم سپس عمل برای پاسخگویی برای کشورهای دیگر است. در نهایت که تضعیف هر متحده قدرت برای اجرای این قوانین از جاده ها است.

گرگ WILPERT: در حال حاضر در حال حاضر نه تنها نمی ایالات متحده امضا این کنوانسیون که ما ذکر شده, اما آن را نیز flaunts حقوق بین الملل هنگامی که آن را تحمیل یک جانبه تحریم های اقتصادی در کشورهایی مانند ونزوئلا و روسیه و یا ایران. است که با توجه به منشور سازمان ملل متحد آن را غیر قانونی برای کشورها برای شرکت در مجازات دسته جمعی. در حال حاضر مسیر صلح شامل یک لایحه که نیاز به کنگره برای تصویب تحریم های اقتصادی, اما آن را هنوز هم به این معنی است که تحریم ها می تواند نقض قوانین بین المللی در واقع. منظورم این نیست لایحه که یاغی همه غیر سازمان ملل متحد تصویب تحریم باشد بهتر است ؟

کیت KIZER: من فکر می کنم که این واقعیت است که تحریم های ایالات متحده واقعا تبدیل به یک reflexive ابزار در جعبه ابزار است که بسیاری از سیاستگذاران نمی بینم به عنوان یک شکل از جنگ بسیار مشکل ساز است. من فکر می کنم که کنگره عمر به رسمیت شناخته شده این. او بدیهی است که شده است یک مدافع برای پایان دادن به آمریکا پتو تحریم رژیم که نقض قوانین بین المللی و باعث مشکلات بی به طور منظم مردم در تحریم هستند. اما من فکر می کنم او استراتژیک است که در او به رسمیت می شناسد که بسیاری از اعضای کنگره در خصوص آماده هستند فقط به انجام دور با تمام تحریم های ایالات متحده قدرت.

بنابراین آنچه که او در حال انجام است که واقعا ردی از چه گام اول در تحریم اصلاحات مانند نگاه. اولین کنگره باید به رای مثبت به تصویب هر گونه تحریم. در انجام این امر نیروی کنگره با داشتن به روی چیزی حساب کردن با اینکه آیا یا نه تحریم ها در واقع می تواند دستیابی به اهداف سیاست است که آنها می گویند آنها می خواهند برای رسیدن به آن ادبیات علمی نشان می دهد که آنها نمی توانند و نمی کنند. و آنها نیز باید به حساب انسانی تاثیر تحریم هایی که کنگره تا حد زیادی نادیده می گیرد و در این نقطه و این منجر به برخی از بدترین بحران انسانی به عنوان ما می بینیم در ونزوئلا و کره شمالی و ایران.

گرگ WILPERT: در حال حاضر در حالی که ایالات متحده در تحریم دولت ها را ندارد, آن را در واقع اسلحه دولت است که آن را مانند, مانند عربستان سعودی, و این سلاح آنها را به دندان حتی زمانی که آنها در نقض حقوق بشر و یا جنگ. در حال حاضر یکی از این لوایح در عمر بسته به توقف مسلح کردن حقوق بشر معتادان عمل می به طور چشمگیری تغییر این عمل نیاز به کشورهايي که آیا کشورهای درگیر در نقض حقوق بشر مبادا آنها قطع می شود از آمریکا اسلحه.

حال اگر این لایحه به قانون تبدیل کنیم هر چند می تواند نسبتا خاص من می خواهم بگویم که یک رئیس جمهور مانند تهمت نمی خواهد حکومت یک کشور مانند اسرائیل و یا عربستان سعودی به یک پرونده ناقض حقوق بشر. آیا آن را نمی شود بهتر است که یک کمیسیون مستقل را چنین قضاوت در نقض حقوق بشر?

کیت KIZER: در واقع توقف مسلح کردن حقوق بشر معتادان عمل خواهد ایجاد یک کمیسیون مستقل حقوق بشر شده است که مدل از کمیسیون بین المللی برای آزادی مذهبی. چگونه است که کار می کند در عمل وجود مستقل کمیسیون که به بررسی حقوق بشر سوابق و شواهد نقض حقوق بشر از یک موضوع کشور و آنها که در اصل ردیف آنها در مورد اینکه آیا یا نه آنها با آستانه برای قطع کمک کند.

چیز خوب در مورد این لایحه است که, با وجود این واقعیت است که وجود دارد حقوق بشر در حمایت فعلی ایالات متحده کمک های خارجی و بازو, فروش, قوانین, آنها به طور منظم اجرا از آنجا که آنها تا به طور گسترده و به طور کلی نوشته شده است که آنها دشوار است برای به اجرا درآوردن و انگیزه ای در وزارت امور خارجه و وزارت دفاع را به ادامه ارسال سلاح و کمک های دیگر به کشورهای در مقابل تلاش برای متوقف کردن کمک.

بنابراین این را کسانی که در تصمیم گیری از دست کسانی که بوروکراسی و به جای ارائه تحلیل مستقل برای تعیین اینکه آیا یا نه کشورهای در حال نقض آستانه که از دست Omar لایحه شناسایی. پس دوباره آن خواهد بود واقعا قوی گام در مسیر درست است که در این امر اساسا با ارائه یک راه بزرگ برای جامعه مدنی به نفوذ یا نه ایالات متحده به ارائه کمک های امنیتی پلیس افسر آموزش و یا سلاح به یک موضوع کشور و ایجاد یک مقدار شفاف تر روند.

گرگ WILPERT: درست است. ما در حال رفتن به آن را ترک وجود دارد در حال حاضر, اما ما همچنان به ببینید که چگونه این لایحه کرایه در کنگره است. من صحبت کردن به کیت Kizer سیاست مدیر در پیروزی بدون جنگ. با تشکر برای پیوستن به ما امروز کیت.

کیت KIZER: با تشکر برای داشتن من گرگ.

گرگ WILPERT: با تشکر از شما برای پیوستن به شبکه واقعی اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im