Ilhan عمر را فریاد به پالمر در نوار باید جناح راست سر منفجر [تصویری]

وجود دارد دو تخته به فاکس و دوستان ” جمعیت را ترس پلت فرم و آنها را در جهت مخالف: در یک طرف آن را بیش از حد مترقی بیشتر علاقه مند به نقاشی دوچرخه خطوط اعتراض و گرفتن drag queens خواندن به کودکان و نوجوانان نسبت به توانمند سازی پلیس (و/یا تصادفی شهروندان) به مردمان بد کردن خیابان ها.

از سوی دیگر و… آن را یک دینی مذهبی که در آن مسلمانان اجرای قانون شریعت و هیچ کس انگلیسی صحبت می کند.

نه درست است هر چند اگر ما صادق بودن شما هزار بار بیشتر احتمال دارد برای دیدن یک ملکه کشیدن در یک دوچرخه لین بیش از هر کس مجبور دین-از هر نوع-بر روی یک همسایه. نکته اینجاست که این ایده از مسلمانان و ترقی خواهان زندگی side-by-side آناتما به افرادی که به نحوی می ترسم از هر دو.

این صلح آمیز دوگانگی بود ترسیم سادگی شب گذشته توسط DFL در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر کرد گرم کردن جمعیت برای برنی ساندرز’ سه شنبه شب رالی در خیابان.

پس از رقص در مرحله یک مقدار از زمان که به شدت دستپاچه ام و حتی برخی از دموکرات میانه های عمر نام-کاهش یافته است و به نقل از اواخر وزیر بهداشت ، پل Wellstone — “همه ما بهتر است زمانی که همه ما انجام بهتر” — و متصل به آن به عبارت “مبارزه برای کسی که ما نمی دانم” مورد علاقه ساندرز است.

زمانی که عمر یک “افتخار” عضو AFSCME عمومی کارکنان اتحادیه و در ادامه اعتصاب آن بود که مردم او هرگز ملاقات کرد که اهدا کارت هدیه به نگه داشتن اعضا و بچه ها تغذیه می کند. زمانی که Jamar کلارک ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس مینیاپولیس در سال 2015 با آن غریبه که اعتراض خود را از مرگ در چهارم پلیس حوزه.

در این مرحله شما می توانید تقریبا شنیدن همسایه خود را کوبیدن در کنار خود مخزن اکسیژن. “دیدن؟!” او را فریاد می زدند. “این چیزی است که آنها همه چیز در مورد! اتحادیه های کارگری! جزوه! اعتراض پلیس! داشتن یک پاک کردن حافظه از اتفاقاتی که صورت گرفت در سال 2015!”

Omar نیست انجام می شود. بعد او برجسته “در سال کمپین” به خاطر یک ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان در خارج از وزارت امور خارجه قانون اساسی و سپس برای قانونی کردن آن. اگر آشکار لذت عمر در زمان در جشن ازدواج همجنسگرایان بود, برای, روباه, بیننده کمی گیج کننده بخش بعدی بود که به سادگی بیش از حد از همه چیز, همه در یک بار.

مرجع 2014, انفجار و آتش سوزی که منجر به کشته شدن سه نفر و مجروح شدن بیش از یک دوجین در یک محله او نشان دهنده (و فاکس نیوز misنشان), Omar نام-کاهش کمی محله نوار درب بعدی.

“من همچنین می دانم که در مینه سوتا مردم بحث در مورد به اصطلاح “بدون رفتن مناطق’ اما حقیقت این است که ما در حال باز و فراگیر جامعه است. زیرا زمانی که یک مسجد به آتش کشیده شد در سرو-ریورساید همسایگان خود پالمر در میخانه باز آمد به خود را کمک. و من می دانم که برخی از مردم پیدا کردن که کمی عجیب و غریب که در هیچ منطقه’ مسجد و میخانه خواهد به اشتراک گذاری یک ساختمان است. اما این چیزی است که ما در اینجا در مینه سوتا است.”

او حق این را باید همه صدا های عجیب و غریب به عنوان جهنم به افرادی که زندگی نمی کنند در مینیاپولیس و یا بازدید از آن است. ما می خواهم سعی کنید آن را توضیح اما… در این مرحله با اونا. خود را از دست دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>