توهم تئاتر ‘Pink Unicorn’ می آموزد درک موعظه اقدام برای تجاوز متحدان

Trisha است مادر دوست داشتنی با ذهن باز و هنگامی که او توئین کودک می گوید این کلمات به او Trisha اولین ضربه به گوش دادن و یاد بگیرند. این اسب تک شاخ صورتی است که در مورد منحنی یادگیری و مورد چگونه Trisha یاد می گیرد که درک نمی خواهد به اندازه کافی: او شما همچنین نیاز به اقدام است.

وجود دارد بیش از یک کمی زندگینامه در Elise Forier Edie را یک زن بازی است که در حال حاضر ارائه شده توسط توهم تئاتر در لوری آزمایشگاه در خیابان. همانطور که او توضیح می دهد که در یک برنامه توجه داشته باشید که نویسنده این است که مادر به فراجنسیتی کودک است. ادی به طور خاص الهام برای نوشتن این Pink Unicorn پس از شنیدن خطبه معادل LBGTQ متفقین نازی ها و پس از یادگیری در یک دبیرستان که ممنوع تمام فعالیت های فوق برنامه به جای اذعان و مستقیم داد.

این بازی به سرعت در حال گسترش پس از آن در سال 2013 اکران—جای تعجب نیست پس از آن تسلط, اقتصاد آن و آن موقع به عنوان بسیاری از cisgender مردم هدایت به Trisha یادگیری منحنی با ابتلا به واقعیت های زندگی از دوستان خود و عزیزان. تونی برنده آلیس ریپلی به تازگی بازی Trisha در نیویورک و 20% تئاتر شرکت دوقلو شهرستانها ارائه شده نشان می دهد در چند سالن.

کیت Guentzel پا به Trisha کفش در توهم در سال 2018; او در حال حاضر reprising نقش در خیابان و در سالن در سراسر مینه سوتا بیشتر. آن را کاملا متمرکز و متعهد عملکرد است که با این نسخهها کار به دلیل زیر جهت مایکل Robins, Guentzel hews به صحت یک شخصیت که نیست به دنبال این نور افکن. Trisha نمی کند مجموعه ای را به زور اشک و یا الهام بخش, خنده, و اگر این Pink Unicorn می کند برخی از هر Guentzel ندارد کسانی که می تپد به دلیل این است که در مورد او نیست.

که باعث می شود آن را از همه بیشتر برازنده و در حال حرکت هنگامی که Trisha خود جوانان ورقه به داستان در اطراف لبه های آن. ما یاد بگیرند که در مورد او سخت گیر و در مورد برادرش را مبارزه با اعتیاد; اسکریپت نیست فشار به معرفی آن شخصیت های داده مجزا صدا توسط Guentzel اما اجازه می دهد تا Trisha دست و پنجه نرم کردن با ارتباط خود را با او زندگی چرخش غیر منتظره. و نه ادی تصویر کشیدن شخصیت او به عنوان به طور ناگهانی جهانی بیدار شد: در توصیف او متحدان جدید, Trisha از بدن شرمندگی و حتی با استفاده از یک ableist لکه دار کردن.

لوری آزمایشگاه تئاتر تدریس فضا برای Saint Paul هنرستان برای هنرمندان انجام, است, یکی از شهرهای دوقلو’ پر زرق و برق ترین عملکرد فضاهای. آن را احساس می کند مانند شما در حال ورود به لوری ساختمان مخفی در اتاق وحشت, و هنگامی که مرکزی تهویه مطبوع در ضربات بازیگران باید به منظور بالا بردن صدای خود را.

شاید مناسب ترین نشان می دهد تا کنون به صحنه وجود دارد در حال انتظار برای Godotاما محل نیز متناسب با down-to-earth زیبایی از این Pink Unicorn. انجام در مادر togs در کم مبله مرحله Guentzel می شود Trisha و شما را به تساوی داستان او. اگر پایان را کمی قشنگ, خوب, همه نیاز به یک مشخصه لحظه یک بار در چندی.

صورتی اسب شاخدار
لوری آزمایشگاه تئاتر
350 St. Peter St. St. Paul
از طریق مارس 15; illusiontheater.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>