“من دارم می روم و من فقط در آینده نه’: تغذیه با نژادپرستی سیاه آمریکایی ها سر در خارج از کشور

آنتونی Baggette می دانستم که لحظه دقیق او به خارج: او در حال رانندگی بود توسط یک فروشگاه در سینسیناتی زمانی که یک افسر پلیس کشیده او را بیش از. وجود داشته است سرقت. او متناسب با توضیحات داده شده توسط این فروشگاه فروشنده: یک مرد سیاه و سفید.

Okunini Ọbádélé Kambon می دانستند: او دستگیر شد و در شیکاگو و متهم توسط پلیس پنهان یک اسلحه پر در زیر یک صندلی در ماشین خود را. او یک تفنگ. اما آن را لود می شود. او با استفاده از آن در, نقش آموزش در مهارت های اردوگاه های داخلی-شهر بچه ها. Kambon نیز تا به حال یک مجوز. اسلحه نگه داشته بود با خیال راحت در ماشین تنه.

Tiffanie دریتن می دانستند: او در خانواده نگه داشته شدن قیمت از gentrifying محله در نیوجرسی. او احساس آنها به مقصد برای همیشه آواره در ایالات متحده آمریکا است. سپس Trayvon Martin ضرب گلوله کشته شد پس از خرید یک کیسه بولینگ و می توانید از چای سرد.

Baggette زندگی در آلمان دریتن در ترینیداد و توباگو Kambon در غنا.

هر سه قسمت کوچک فرهنگی گروه: سیاه و سفید مهاجران که احساس گوشه و ناتوان در چهره ماندگار نژادپرستی و خشونت پلیس و مبارزات اقتصادی در ایالات متحده آمریکا را انتخاب کرده اند به حل و فصل و پیگیری خود را در آمریکا به دنیا آمد رویاهای خارج از کشور.

هیچ آمار رسمی بین المللی پوشش این پیوند.

در غنا که در آن Kambon است که در یک برنامه را تشویق می کند که فرزندان آفریقایی به بازگشت به یک کشور که در آن قرن ها قبل اجداد خود مجبور شدند بر روی کشتی برده او می گوید: او یکی از “چند هزار نفر است.” Kambon رد توصیف چنین به عنوان “سیاه و سفید آمریکایی” یا “آمریکایی” است که شناسایی او را با ایالات متحده آمریکا.

در ترینیداد و توباگو که در آن دریتن در حال حاضر با این نسخهها کار در دفتر خانه با نمای اقیانوس و hummingbirds frolicking بالاتر از استخر وجود دارد حداقل چهار: Drayton, مادرش, خواهر و خواهر, خواهر, دوست پسر. به احتمال زیاد وجود دارد ،

در مورد 120,000 آمریکایی ها در آلمان زندگی می کنند که خانه را به حدود 1 میلیون نفر آفریقایی تبار. اما از آنجا که به دلایل تاریخی آلمان سرشماری استفاده نمی کند و مسابقه به عنوان یک دسته آن را ممکن است برای محاسبه که چگونه بسیاری از تگرگ از ایالات متحده آمریکا.

“در بسیاری از نهادی نژادپرستی در آلمان گفت:” Baggette, 68 که در برلین زندگی می کرد برای بیش از 30 سال است. سال بعد Baggette احساس تضاد خود را در مورد حرکت می کند.

او در توصیف سقوط دیوار برلین در سال 1989 به عنوان زمانی که نئو نازی ها و نهاوند را “پرتاب سیاه کردن مردم از S-Bahn” در شهر مترو سیستم.

“اما من هنوز هم احساس و احساس بهتر در اینجا – امن تر,” او گفت:.

“من نمی باید به فکر می کنم از خودم به عنوان یک زن سیاه و سفید’

در مصاحبه با بیش از یک دوجین مهاجرت آمریکایی های سیاه و سفید پخش شده در سراسر جهان از کارائیب به غرب آفریقا مشخص شد که برای برخی از, مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ارائه شواهد تازه که زندگی در خارج از ایالات متحده آمریکا می تواند یک ورزش در حفظ خود.

یک 2019 مطالعه انجام شده توسط آکادمی ملی علوم در بر داشت مردان سیاه و سفید در حدود 2.5 برابر بیشتر از مردان سفید پوست به قتل توسط پلیس. یک سال 2020 تجزیه و تحلیل از 100 میلیون ترافیک متوقف می شود انجام شده در سراسر کشور مشخص شد که افرادی به مراتب بیشتر احتمال دارد به کشیده شدن توسط پلیس از سفیده اما این تفاوت به طور قابل توجهی باریک در شب هنگامی که آن را سخت تر برای دیدن تیره پوست. آمریکایی های سیاه و سفید صورت یک خطر به مراتب بالاتر بودن دستگیر و به جرائم. آنها حساب برای یک سوم از جمعیت زندان اما فقط 13 درصد از جمعیت کلی با توجه به تحقیقات پیو غیر حزبی “واقعیت مخزن.”

دریتن 28 ساله در حال نوشتن یک کتاب در مورد فرار از نژادپرستی در امریکا است. او گفت: یکی از starkest تصاویر از نحوه زندگی او تغییر کرده است پس از مهاجرت به ترینیداد و توباگو در سال 2013 است که چگونه او احساس می کند راحت رانندگی بچه های خود را در اطراف بلوک به آنها را به خواب هر شب بدون نگران بودن در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر او در حال کشیده شدن توسط پلیس.

“در امریکا دست خود را تکان دادن. شما نگران چه می گویند. شما نگران در مورد اینکه آیا شما حق ID. شما فقط خیلی نگران تمام وقت,” او گفت: تعاملات دوستان خود را تجربه به طور منظم با آمریکا افسران پلیس.

برای دیگر آمریکایی های سیاه و سفید را انتخاب کرده اند که چه مقدار به یک فرم خارجی تبعید فلوید مرگ و متعاقب آن عدالت اجتماعی تظاهرات که فوران در پی آن را تایید قبل از تحقق: ترک ممکن است معنی یک زندگی کاملا رایگان از نژادپرستی و خشونت پلیس اما حداقل احساس تا حدودی بیشتر در دسترس است.

“این بود تا زمانی که من سمت چپ بود که ایالات متحده آمریکا به تجربه اسپانیا است که من واقعا یک حس از آنچه آزادی به نظر می رسد. من قادر به بود 100% خودم بدون نیاز به نگرانی در مورد ایمنی و بدون نیاز به بیش از حد پیچیده هویت” گفت: Brooklyn, New York, مادری, Sienna قهوه ای, 28, که زندگی در نزدیکی والنسیا در دریای مدیترانه است. قهوه ای دهکده یک شرکت است که کمک می کند تا سیاه زنان آمریکایی مهاجرت به اسپانیا.

او گفت: اسپانیا نیست نژادپرستی و نیست که متنوع اما او تجربه کرده است و آن را به عنوان استقبال از جایی که مردم مایل به تحصیل در مورد تعصب خود را.

Lakeshia فورد منتقل شد به غنا تمام وقت پس از بازدید در سال 2008 به عنوان بخشی از یک مطالعه در خارج از کشور سال در کالج.

“در اینجا من لازم نیست به فکر می کنم از خودم به عنوان یک زن سیاه و سفید و همه چیز را که می آید با آن گفت:” فورد, 32, که در نیوجرسی و در حال حاضر اجرا می شود خود ارتباطات شرکت در آکرا غنا پایتخت. “در اینجا من فقط یک زن است.”

او گفت که در حالی که نژادپرستی در ایالات متحده آمریکا کمک به او در حال حرکت به غنا آن را مستقیم در واکنش به آن. او به همان اندازه شیفته غنا فرهنگ و آنچه که او را دیدم به عنوان یک رشد اقتصادی داستان موفقیت به ندرت به تصویر کشیده در غرب آفریقا که در آن برای بسیاری از افراد هنوز هم مترادف با بیماری و فقر و جنگ است.

“هنگامی که من در اینجا من به یاد داشته باشید: هیچ ثروتمند, مردم سیاه و سفید در اینجا. هیچ کس به شما می گوید که. من واقعا عصبانی کردن در مورد آن. من هم واقعا شیفته,” او گفت:.

فورد گفت که فلوید پس از مرگ در ماه مه او شده است دریافت چند ایمیل در روز از آمریکایی ها درخواست چگونه آنها بیش از حد می تواند یک زندگی جدید در خارج از ایالات متحده آمریکا.

“بیا خانه ساخت یک زندگی در غنا. شما لازم نیست به ماندن در جایی که شما می خواستم برای همیشه لطفا برای شما انتخاب و آفریقا در حال انتظار برای شما” باربارا Oteng Gyasi غنا وزیر گردشگری گفت: در مراسم این ماه مارک فلوید مرگ است.

‘در روسیه احساس کردم برای اولین بار مانند یک انسان کامل انسان’

برای مطمئن شود, آمریکایی های سیاه و سفید مانند مهاجران از همه نژادها و اقوام ترک ایالات متحده آمریکا به طور موقت یا دائم به دلایل مختلف: در جستجوی یک کیفیت بهتر زندگی و کار و فرصت های, برای ازدواج یا بازنشسته در خارج از کشور برای مالیات دلایل برای ماجراجویی.

در اوایل سال جاری جوهر سیاه و سفید مد, سرگرمی و شیوه زندگی مجله منتشر شده یک لیست سیاه سفر اثرگذارندهها که “بازحمت حرکت کردن به دور و مکان” از “هرم بزرگ جیزه” به “souks از دبی” در حالی که “ما نشستن در میز ما،”

اما Kimberly, Springer, نیویورک-بر اساس نویسنده و پژوهشگر که صرف تقریبا دهه در انگلستان جایی که او به تدریس مطالعات آمریکایی در کالج کینگ لندن گفت که در حالی که سیاه و سفید “مردم همیشه در سفر” و “رفته ایم مکان های خواسته یا ناخواسته” اغلب این سفر متصل است در برخی از راه به جستجو برای یک تجربه است که آلوده توسط راه های بی شمار آمریکایی های سیاه و سفید برخورد تبعیض در ایالات متحده آمریکا است.

“در امریکا احساس می کنم بیش از حد قابل مشاهده در راه من نیست که زندگی در انگلیس” گفت: Springer, 50, و اشاره کرد که در حالی که نابرابری نژادی در انگلستان بود و در ایالات متحده در حال عمیق و فراگیر آنها متصل به یک تاریخ و سنت – در انگلستان مورد آن امپراطوری سابق – که او به اشتراک بگذارند. به عنوان یک خارجی با وجود اینکه یک آمریکایی خارجی, Springer, گفت که او احساس او فراهم شده یک مقدار مشخصی از عایق از نژادپرستی اگرچه مطالعات نشان می دهد انگلیسی ها, سیستم عدالت نیز نامتناسب جریمه مردم سیاه و سفید.

“ما نژاد پرستی نیست به عنوان کشنده به عنوان مال شما” گفت: Gary جوان, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه منچستر در انگلستان است. جوان, 51, که سیاه و سفید است, قبلا صرف بیش از یک دهه به عنوان روزنامه گاردین خبرنگار.

“در انگلیس من را به طور کلی راه رفتن در اطراف فکر می کنم من ممکن است کشته شدند در حالی که در امریکا در برخی از مکان هایی است که همیشه چنین نیست,” او گفت:.

جوان نسبت به این اختلاف به در دسترس در ایالات متحده آمریکا از اسلحه.

در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا مردم باید احساس وظیفه برای درگیر شدن در مقابله با نژاد پرستی در صفحه اصلی به جای ترک گفت:

“چرا نباید آنها فقط زندگی می کنند ؟ اگر یک فرد سفید برگ امریکا می رود و جایی برای کار و یا فرصت های بهتر هیچ کس به آنها می گویند که آنها نیاز به ماندن و مبارزه برای برابری نژادی,” او گفت:. “مردم سیاه و سفید دو بار علیه تبعیض و نیاز به چوب در اطراف.”

سیاه آمریکایی ها تلاش کرده اند برای فرار آمریکا نژاد پرستی از تبعیض نژادی به شبح شنیع سازمان یافته خشونت مانند lynchings برای نسل های.

از آنهایی که ما می دانیم در مورد وجود خواهد داشت بسیاری از ما نمی – نمونه وجود دارد میان امریکا نخبگان سیاه و روشنفکران و هنرمندان برجسته و مدنی.

نویسندگان جیمز بالدوین و ریچارد رایت و سرگرم کننده ژوزفین بیکر, نقل مکان به پاریس. رایت و بیکر حتی فوت در پایتخت فرانسه. شاعر Langston Hughes, بخشی از یک جامعه مهاجر در لندن است. جاز و بلوز خواننده نینا سیمون نیز تصمیم گرفت به دیدن او روز در فرانسه و پس از او انجام را متوقف کرده هرگز بازگشت به آنچه که او به نام “ایالات مارها از امریکا است.” سیمون زندگی نیز در لیبریا باربادوس بلژیک, انگلستان, هلند و سوئیس. هنگامی که او درگذشت در سال 2003 خاکستر او را در او درخواست شد پراکنده در سراسر چندین کشور آفریقایی.

“من در سمت چپ این کشور به یک دلیل و تنها. یک دلیل. من اهمیتی نمی دهند که در آن من می خواهم. من ممکن است رفته ام به هنگ کنگ, من ممکن است رفته ام به تیمبوکتو من به پایان رسید تا در پاریس با 40 دلار در جیب من با این نظریه که هیچ چیز بدتر به من اتفاق می افتد وجود دارد از در حال حاضر اتفاق افتاده است به من در اینجا” بالدوین گفت: در سال 1968 ظاهر در “دیک Cavett نشان می دهد.”

یک دهه قبل از, بازیگر و خواننده پل رابسون, مشهور برای عمیق خود را صدای باریتون گفت: قبل از خانه کمیته سازمان ملل متحد-آمریکا فعالیت: “در روسیه احساس کردم برای اولین بار مانند یک انسان کامل انسان. بدون رنگ تعصب مانند در می سی سی پی, بدون رنگ تعصب در واشنگتن است. این اولین بار بود من احساس مانند یک انسان است.”

اخیرا Yasiin بیگ an American rapper-بازیگر بهتر شناخته با نام مرحله Mos Def نقل مکان کرد به آفریقای جنوبی به خاطر او بود که بانک مرکزی با نابرابری و نژادپرستی.

“برای یک مرد مثل من با پنج یا شش نسل از همان شهر در امریکا به ترک امریکا, چیزهایی که باید نه چندان خوب با امریکا” بیع گفت: در سال 2013 او به عنوان آماده به ترک ایالات متحده برای کیپ تاون است. او بعد از پرتاب از آفریقای جنوبی در سال 2016 برای نقض آن قوانین مهاجرت. او بازداشت شد و پس از تلاش برای ترک این کشور در جهان “گذرنامه” ساختگی سند مسافرت است که هیچ وضعیت حقوقی. با توجه به وکیل خود بیع نمی خواهید به استفاده از گذرنامه آمریکایی خود را به دلایل سیاسی.

که در همان سال به انگلستان رای به ترک اتحادیه اروپا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب وجود دارد یک چشم انداز مثبت در افراد جستجو در اینترنت برای عبارت “Blaxit” با توجه به اسپرینگر که متوجه روند. اگر انگلستان می تواند به خروج از اتحادیه اروپا – “مبارزه با تروریسم در اروپا” — می تواند سیاه و سفید مردم دلسرد نژادی و خشونت را ترک ایالات متحده آمریکا?

“من سعی کنید به استفاده از عبارت “من نمی توانم نفس بکشم’ بیش از حد به آرامی گفت:” اسپرینگر با اشاره به کلمات تبدیل شده اند که یک صف آرایی گریه برای خشونت پلیس و معترضان شد و آخرین کلمات فلوید و اریک گارنر سیاه پوست کشته شده در بازداشت پلیس در سال 2014.

“اما من فکر می کنم یک راه وجود دارد که در آن این کشور است که در آن تاریخ و آن عدم به رسمیت شناختن آن و روی چیزی حساب کردن با آن را صادقانه خفه کننده است,” او گفت:. “من واقعا کسی را سرزنش نمی کند فکر می کند من نمی توانم این کشور دیگر را ترک میکنم و من فقط به آینده.”

“این مانند در اختیار داشتن چند سنگ پله برای رسیدن به آن’

Kambon, 41, دانشگاهی در غنا می گوید: او هرگز قصد بازگشت به ایالات متحده آمریکا.

او در روند ترك تابعیت آمریکایی خود را.

بعد از پلیس در شیکاگو به دروغ او را متهم کرد از پنهان کردن یک اسلحه پر خود را در ماشین وجود دارد یک سری از جلسات دادگاه. اتهامات شد و در نهایت پرتاب توسط یک قاضی پس از آن روشن شد هیچ علت احتمالی برای دستگیری او در وهله اول و شواهد به دست آمده به طور غیر قانونی خواهد بود – نمی شود مجاز به دادگاه.

“من خودم در شهادت ایستاده: من هرگز به خودم اجازه می دهد به دوباره در صلاحیت این افراد که از روی هوس می توانید تصمیم بگیرید که شما نمی خواهید برای دیدن خانواده خود را برای 10 سال آینده; که می تواند تصمیم به پرتاب یک اتهام جنایت بر شما از روی هوس” او گفت:.

دریتن در ترینیداد و توباگو گفت که گفتن دوستان خود را ترک کنند اگر آنها می توانند. بسیاری به شدت می خواهید به ولی یا اصلا به معنی مالی و یا موانع دیگر.

“من شده است که مایل به ترک برای مدت زمان طولانی” گفت: دریتن دوست Karla گارسیا, 29 که متولد اکوادور. او زندگی می کند در اورلاندو ، “اما آن را دشوار است به عنوان یک مادر مطلقه از یک کودک با نیازهای ویژه فقط و ترک” او گفت:.

قهوه ای, در اسپانیا گفت که او مصمم است برای ایجاد یک زندگی در جنوب اروپا است, چرا که او می خواهد برای خود یک خانه و ساخت و انتقال ثروت است. او شانزده ساله خواهر در ایالات متحده و او گفت که جمع آوری “نسل ثروت” چیزی است که ثابت شده است گریزان برای آمریکایی ها بر خلاف بسیاری از سفید پوستان است.

تجربه خود را تا کنون است که از آن خواهد شد آسان تر برای انجام این کار در اسپانیا در نیویورک که در آن وجود دارد بیشتر موانع به موفقیت مالی از تبعیض در اعطای وام مسکن – قرمز “پوشش” – برای دسترسی به رفاه اجتماعی و خدمات مانند مقرون به صرفه مهد کودک.

“این مانند در اختیار داشتن چند سنگ پله برای رسیدن به این” او گفت:.

تحقیقات پیو برآورد کرده است که میانگین کلی ثروت سفید خانواده های آمریکایی است که حداقل 10 برابر بزرگتر از خانواده های آمریکایی است.

در اخیر نظر قطعه برای الجزیره یک Dohar قطر-بر اساس اخبار شبکه Amali, برج, مدیر اجرایی آب و هوا پناهندگان و مهاجرت سازمان حمایت نوشت که اگر سیاه و سفید آمریکایی ها بودند که به دنبال پناهندگی در خارج از کشور آنها احتمالا واجد شرایط.

“اجتماعی سیاسی و ناآرامی را لرزاند کشور فقط این چند هفته گذشته به تنهایی به اضافه یک گنجینه ای از شواهد برای حمایت از هر گونه ادعا از “ترس موجه” برای این فرد ایمنی و سلامت در خانه” برج استدلال در این قطعه است.

هنوز واشنگتن پست-نظرسنجی ایپسوس از آمریکایی های سیاه و سفید انجام شده در اواسط ماه ژوئن در بر داشت که در حالی که آنها در حال خشم و نا امید فلوید مرگ آنها خوش بینانه در مورد افزایش نگرانی از سفیده و چشم انداز بهبود رفتار پلیس.

در برلین Baggette مخلوط احساسات خود را در مورد به تصویب رسید و میهن هستند و چیزی به او آموخته است زندگی می کنند. او ارزش های رایگان آموزش و پرورش و بهداشت و درمان بچه ها خود را دریافت خواهید کرد در آلمان است. او به طور معمول ترس برای زندگی خود را.

Baggette بازنشسته شده است اما مربیان بسکتبال جوانان.

هنگامی که یک تیم از شیکاگو به سمت جنوب در بازدید از چند سال پیش به عنوان بخشی از یک برنامه تبادل او شوکه شده بود به شنیدن از برخی از جوانان که یکی از چیزهایی که بیشتر تحت تاثیر قرار و آنها را در مورد پایتخت آلمان شد, دسترسی آسان به میوه های تازه به خصوص توت فرنگی. آن را در دسترس در بسیاری از خیابان ها در دکه های کوچک.

این بچه ها نیست استفاده می شود که در سمت جنوب او فکر می کردم.

در همان زمان Baggette کمی احساس قطع از آمریکا عدالت اجتماعی جنبش است که فنر در پس بسیاری از سیاه آمریکا مرگ و میر در دست پلیس: فلوید گارنر. اما همچنین: Breonna تیلور مایکل براون Tamir برنج ترنس Crutcher, فردی, خاکستری, Rayshard بروکس و بسیاری دیگر.

اکثر هفته Baggette می فرستد ایمیل های طولانی به پدر و مادر از بازیکنان و مربیان اشاره نژادپرستانه زبان مورد استفاده توسط داوران. او اجتناب خاص طبقه کارگر مناطق برلین که در آن وجود دارد پشتیبانی قوی برای جناح راست و ضد مهاجرت, سیاسی, سیاست.

“بودن در برلین یک چالش است,” او گفت:.

“یکی از چیزهایی که من می توانم بگویم این است که وقتی این بچه های جوان از شیکاگو بازدید ما در اینجا به خوبی آنها احساس کردند یک مقدار مشخصی از آزادی است که من می توانم به شما بگویم که آنها احساس نمی بیش از وجود دارد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>